reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

danao - PROTESTUJĘ:-D - nie chce powodzi, zaleje mnie i co wtedy :baffled: ja pływać nie umiem:-D

lelek - może cos sie dzieje, mnie ciągnelo do śledzi i dziwnie zasmakowało mi mleko, które zawsze piłam tylko do kawy.
Życze powodzenia z mamuśką - ja jakos do mojej nie umiem powiedzieć mamo. Przed slubem była super, no wąłsnie niestety to bylo przed ślubem
 
reklama
mmona ja mowie ale z trudem za kazdym razem... moja byla superasna dopoki nie dotarlo do niej ze jest tesciowa! i ze swojego jedynaka oddala innej kobiecie:-D do tego doszla trudna menopauza i sama sobie wyobraz jaka to mieszanka wybuchowa:-D
 
Zobaczę jeszcze, może zrobię jutro:-) Specjalnie dla Was:-D A propos teściowych: właśnie jutro rano się do mojej wybieram. Ale ja na nią nie mogę narzekać. Świetna babka. Za to moja mama potrafi czasem wyprowadzić z równowagi.:tak:
 
Przyszłam się tylko z Wami przywitać.
przeczytałam wszystko i nic nie pamiętam:-(
Witam nowe staraczki , dobrze że jest nas więcej, będzie kto na naszą emeryturę pracował:-):-):-)
Na wakacje jeżdżą w ciąży i do Grecji i do Egiptu , ale najlepiej dodatkowe ubezpieczenie wykupić żeby być spokojnym.
danao - trzymam kciuki &&&&&&.
Jestem totalnie i zupełnie śpiąca , zrobiłam sobie espresso może pomoże, bo jeszcze 2 godziny pracy, a później robienie obiadu.
 
Chciałam w poniedziałek dopiero. Jezeli tam cos się dzieje, wolałabym odczekać trochę, żeby coś wyszło na teście. Ale dziewczyny tutaj namawiają mnie, żebym powtórzyła już jutro.
 
dana ooooo matko!!!!! :szok: Ja jestem pewna co do Ciebie, ze to fasolka :tak: Powtarzaj jutro test i nie marudz, bo my tu na zawal zejdziemy przez Ciebie ;-)
Lelek niezle masz z ta tesciowa. Dobrze, ze ja swoja 3-4 razy do roku widze :-D

Nie pamietam wiecej ktora co pisala :sorry2:
Pochwale sie Wam, ze kupilam sobie dzis duze zlote kolczyki :-) Mialam w planach naszyjnik, ale nie bylo takiego, ktory by mi sie spodobal wiec wzielam kolczyki :-) Teraz lece na zakupy spozywcze ;-)
 
reklama
Do góry