reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

nie nei znamy przyczyny, po drugim poronieniu zebraliśmy na badania wczoraj wykonalismy nadanie na zespół antyfosfolipidowy i czekam w niepewnosci ok. 2 tyg. na wynik
 
reklama
Hej babeczki cukiereczki :-D
dotarłam do końca dzisiejszych postów i nie pamiętam nic ale to norma :-D:-D
lelek - super że serduszko widziałaś , nic tak nie cieszy jak widok tego pik pik pik:tak:
karolcia się pojawiła widzę :-) dawno tu nie zaglądałaś , jak to zjola kiedys wszystkim pisała - pozytywne myślenie to podstawa - tego się trzymajmy :tak:
livastrid - wszystkiego naj i jeszcze co najmniej 7 razy 10 lat razem :-D:-p przykro z diagnozy mamy , ale wierzę że zwalczy to paskudstwo.
Dzisiaj widzę również nowe twarze :-D witam się grzecznie :-):-)
dorota - widzę że długo się staracie , znacie przyczyne tak długiego starania?
Iza - ale Ci troche zazdroszczę , w moim wieku to już będziesz mogła z dziećmi na zakupy chodzić i pytać się o zdanie czy Ci sukienka pasuje :-D:-D:-D ( może stara nie jest m bo tylko 26 lat , to latka lecą :szok:)
martolinka - głowa to pewnie na pogodę boli.
U mnie to prawdziwa jesień - kiedy lato było/będzie?:wściekła/y::wściekła/y:

Haha 5 lat różnicy a robisz z tego ćwierćwieku ;D

Może dorota ma endometrize, tylko lekarz nie zauwazyl? Ja rok chodzilam do gina, i ciagle wszystko ok, tylko jakas infekcja i takie tam, a dopiero prywatny zrobil usg i mnie zdiagnozowal..
 
anastazja -hej..no nie było mnie chwile...bo chcialam sie wyciszyc....ale bardzo mi brakuje pisania i wsparcia.....

livastrid , Marcia- dlatego nie chcę Was zameczać moją historia...nawet nie wiem czy jest to dla mnie dobre miejsce...bo mogę niechcący zasiewac strach wśród Was....

ale jeśl pozwolicie to bede od czasu do czasu z Wami pisać...i chwalić sie postępami staraczkowymi....

jak ktos ma ochotę to w skrócie moja "przygoda" jest opiasana na moim blogu....
 
anastazja -hej..no nie było mnie chwile...bo chcialam sie wyciszyc....ale bardzo mi brakuje pisania i wsparcia.....

livastrid , Marcia- dlatego nie chcę Was zameczać moją historia...nawet nie wiem czy jest to dla mnie dobre miejsce...bo mogę niechcący zasiewac strach wśród Was....

ale jeśl pozwolicie to bede od czasu do czasu z Wami pisać...i chwalić sie postępami staraczkowymi....

jak ktos ma ochotę to w skrócie moja "przygoda" jest opiasana na moim blogu....

Zasiewać strach? Ale piszesz głupoty! Po to jest to forum żeby mozna bylo o wszystkim pogadac, o objawach, obawach i innych rzeczach.. Każda z nas sie podswiadomie boi. I kazda szuka kogos z kim moze porozmawiac o wszystkich tych sprawach o ktorych rzadko rozmawia sie z rodzina, bo przeciez nie wszystko zawsze musza wiedziec. Kazda szuka wsparcia i informacji. Kazda szuka "bliskich osób" :) Ja sie ciesze bo tu wszystkie jestescie cieple i mile, nikt sie nie wywyzsza jak na poprzednim watku, nie powiem którym.. i dziekuje Wam za to :)
 
anastazja pakuj sie do kristiansand, lato mam ludzie sie opalaja;-)
Będziesz żałowała tego zaproszenia :-D:-D:-D

nie nei znamy przyczyny, po drugim poronieniu zebraliśmy na badania wczoraj wykonalismy nadanie na zespół antyfosfolipidowy i czekam w niepewnosci ok. 2 tyg. na wynik
bardzo dobrze , podstawa to wyjaśnić przyczynę , aczkolwiek moja koleżanka tez się długo starała i doszło do badania na drożność jajowodów i śmieję się z niej że się tak wystraszyła tego badania ( okropnie się bała bólu i przekładała chyba ze 3 razy ) że zaciążyła:-D:-D
karolcia - zrelaksuj się , pomożemy Ci w tym , zwłaszcza wieczorem - tylko coś ostatnio wszystkie pozachodził w ciażę to nie mam z kim się napić wieczorkiem i imprezkę zrobić.
LAZUREK - WRACAJ!!!!!
Iza - o matko nawet mi nie mów aż 5 lat !!!! mogłabym teraz mieć 6-7 letnie dziecko:szok::szok::szok: fajnie by było :-p

edit: livastrid to z tego mnie kojarzysz ?:-D
 
to ja je łapie kochane...
dziekuje, ze moge tu być....takie luzackie gadanie o staraniach i ciążach będzie dla mnie znakomotą odskocznią....
w końcu musi sie udac...nam wszystkim....

anastazja -no ze mna też nie pobalujesz raczej...bo ja wieczory staram sie spędzać w ramionach męża...ale kto wie...czy jak sobie gdzies nie pojedzie....to szybko winko otworze.i ...:eek:, a może soczek...:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Będziesz żałowała tego zaproszenia :-D:-D:-D


bardzo dobrze , podstawa to wyjaśnić przyczynę , aczkolwiek moja koleżanka tez się długo starała i doszło do badania na drożność jajowodów i śmieję się z niej że się tak wystraszyła tego badania ( okropnie się bała bólu i przekładała chyba ze 3 razy ) że zaciążyła:-D:-D
karolcia - zrelaksuj się , pomożemy Ci w tym , zwłaszcza wieczorem - tylko coś ostatnio wszystkie pozachodził w ciażę to nie mam z kim się napić wieczorkiem i imprezkę zrobić.
LAZUREK - WRACAJ!!!!!
Iza - o matko nawet mi nie mów aż 5 lat !!!! mogłabym teraz mieć 6-7 letnie dziecko:szok::szok::szok: fajnie by było :-p

Ej no nie rób ze mnie takiej małolaty a z siebie staruchy ;D haha.

Kochana, Ty testujesz wtedy co ja, i co sie nie przyznajesz?? Tez 23 sierpnia ;] O ile dobrze licze ;) Ja miałam 22 testowac, ale mam poprawke z matury 23 i nie chce sie stresowac ;P zatestuje jak wroce ;]

Karolcia, skad jestes ? Bo musze przyjechac i Ci nakopac za to smęcenie ;D Usmiech, głowa do góry i gwałć męża, a na pewno zaskoczysz i będzie cuuuuudownie! Bobas gwarantowany :) Mówie Ci :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry