reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

super fotki :D "efekt domina" też mnie bardzo rozbawił. uchachaliśmy sie z męzem do łez :) Jakby tam moja Zuzia była to też by napewno poleciała, bo ona tak właśnie chwiejnie siedzi :D Nie mogę sie doczekać następnego spotkania , juz napewno się wstawię :D
 
reklama
Nausea!

Superatowe fotki! ;D

dzieciakibr1.jpg

dziewczetaow0.jpg


Cieszę się ,że innym mamusiom zdjęcia się podobały.



Życzę wszystkim spokojnej nocki ,a jutro udanego pierwszego dnia szkoły( szczególnie paniom nauczycielkom). :laugh:
 
Agawa!

Będzie dobrze zobaczysz! Nie zamartwiaj się. Przesyłamy całe mnóstwo uzdrawiających całusów dla Julci.
 
jeszcze raz :
dużo zdrówka dla Julci i sił dla jej mamy :-* :-*

jestem strasznie ciekawa jak Zuzia by reagowała na inne bobasy. jeszcze nie miała przyjemności spotkać sie z rówieśnikiem
 
dzięki Ulik za info,
padi------dziękuję Tobie rówinież, Twoja Zuzka mnie ujęła, jest po prostu boska!!!Nie zapomnę jak się wpatrywała we mnie a mnie A MNIE AŻ łezka się kręciła:)

NO I TRZYMAJCIE KCIUJKI ZA MÓJ 1-SZY DZIEŃ Z DZIECIAKAMI!!!TROCHĘ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAC A TROCHĘ SIĘ BOJĘ;)
 
Czesc mamuśki,ja tez juz jestem.
Niestety nie dotarlismy, jak Iralndia przysłała smsa, zdążyłam wejsc do domu.
Zapowiedziłam juz w domu, wszem i wobec,że na nastepne spotkanie musze sie stawić.Nie ma to tamto.
Wczoraj tez nawet nie miłam kiedy zajrzec na forum, bo od rana gotowanie obiadku moim trzem panom.Potem pojechalismy do kuzyna i kuzynki.
Bo nie wiem czy wiecie, nasz Oskarek jeszcze nie chrzczony.Tak jakos wyszło.
Na poprzednie Boze Nardodzenie, nie moglismy dojsc do porozumienia w sprawie kandytki na chrzestną, później rozlaciła nam sie nasza "limuzyna" 3 tysiace poszło w naprawe tego grata, póxniej wczasy, a na koniec zmarła moja babcia.
Pojechalismy do nich poprosic ich na chrzestnych.
Sa rodzenstwem, i nie spodziwali sie ze poprosimy ich oboje.W kazdym razie zgodzili sie.
Dzis dopiero udało mi sie wyłuskac chwile czasu zeby zobaczyc jak minęło spotkanie.
Super, ze dobrze sie bawiłyscie.
Jak najszybciej tzreba zorganizowac drugie.
 
Witajcie mamuśki!
Ja weekend mam utrudniony dostęp do kompa bo Adam szaleje ale teraz coś mogę swobobnie napisać póki Olo śpi. ;)
Opowiem co nieco nieobecnym.
Spotkałyśmy się pod salą zabaw i naprawdę fajnie wyglądałyśmy w sześć z wózkami. Ulik jako jedyna miała balonik i dzięki niej sie odnalazłyśmy. ;D Wojtul jest cudny i nie ma się co dziwić, towarzystwo mało mobilne było, więc się troche denerwował ;) Ulik! Nigdy w życiu bym nie pomyślała, ze niesympatyczna jesteś! Pomyś! Za rok Ty będziesz sobie spokojnie siedzieć i patrzeć jak Wojtek się bawi my będziemy ganiać nasze dzieci! Poza tym jak dla mnie to On był grzeczny! Potem zdecydowałyśmy znaleźć miejsce na spokojne pogaduszki. Weszłyśmy do MF i udała nam się znaleźć fajne kanapy i sporo miejsca dla wózków. Jak widać na fotkach rozmowom nie było końca tym bardziej, że w towarzystwie byly dwie nauczycielki i dwie farmaceutki. Wspólnych tematów nie brakowało i "buzie nam sie nie zamykały". ;D Poza tematami dziecinnymi poruszone były kwestie zawodowe, rodzinne i ogólne. A dzieci?
Zuzia padiqq - rozesmiana kokietka ;D Uwodziła mi męża!
Kalina Magialenny - śpiewaczka z cudną spineczką!
Jasiek nausea - najwyższy z całej stawki i jedyny w krótkich ;) spodenkach!
Szymon Abi - roześmiany od ucha do ucha!
Wojtul to zdecydowanie mój ulubieniec! Kiedy Olo taki będzie ???

Było superowo! Ja chcę jeszcze raz!
Pomysł z chat-roomem według mnie bardzo dobry! Agawa napisz coś więcej na ten temat. Jak już się oczywiście wykurujecie. No i Julcie mocno uściskaj!
Nausea nie zdążyłysmy dobrze pogadać! A te twoje dzieciaki to duże? Wychowawstwo masz? Rany, chyba mnie zabijesz, bo nie wiem nawet czego uczysz?
 
czesc dziewczyny
nawet nie wiecie jak bardzo zaluje ze nie zdazylam dotrzec :(
widze ze super sie bawilyscie i spotkanie sie udalo

a moja Lenka ma atopowe zapalenie skory musze przejsc na ostra diete tylko nie wiem co mi wolno jesc a czego nie ???
a czym sie roznie skaza od atopowego
jestem zalamana moja niewiedza
 
reklama
Wróciłysmy z CZMP - jesteśmy umęczone.. oddałam Julciny mocz do analizy ale niestety widac gołym okiem, że spieniony - nastraszyli mnie ZN i już się załamałam :( Jutro po 9.00 wyniki badań i kolejna wizyta u lekarza.. 14 września USG a 3 października nefrolog.. TRZYMAJCIE KCIUKASY DZIEWCZYNY ZA NAS!
 
Do góry