reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Irlandia-----------tak to jest jak mama zakłada spodenki dla 6-ciomiesięcznego malucha 8-miomiesięcznemu---ups małe niedopatrzenie, ale wyglądał oryginalnie, prawda/?

Irlandia---------no tak juz nie żyjesz;), ucze ang. w LO ijednocześnie technikum-to jedna szkoła właściwie, teraz strasznie kombinują ale to dobrze bo woólniaku zawsze łatwiej pracować w pewnym sensie:)Mam wychowawstwo, po 1 dniu stwierdzam,że niezłe rozrabiaki i cieszę się bo nie ma nic gorszego jak ludzie bez wyrazu:)a Ci mają nadwyraz szalone pomysły:)już ja to wiem, jeden o kuli bo noge nadwyrężył, dziewczyny spokojne,ale j zawsze z chłopakami mam więcej ubawu, będe donosić z placu boju w LO nrIII:)
 
nausea,
A czy maluszek miał w moczu białko?

Irlandia - hop, hop!
Zajrzyj kochana do swych mądrych meczynych ksiąg i napisz mi czym się rózni taka wartość dla białka w moczu:

25 mg/dl

od

25 mg/

Przypuszczam, że ta wczesniej to 250 mg.l ale muszę to potwierdzić u kogos mądrego.

ulik,
http://www.osteoforum.org.pl/zn.html mówię ci - zaczynam wariować :(

Pozdrawiam,
l
 
Agawa---------------miał białku, ale chyba znikomą ilość, bo w CZMP nikt na to nie zwrócił szczególnej uwagi.Nie martw sie na zapas, ja już sie nauczyłam,to nic nie da, a tylko dziecko zestresujesz, wierz mi, dobrze Ci radzę, może nie jest tak tragicznie jak Ci się wydaje?Podchodzisz emocjonalnie, je Cię rozumiem,ale oszczędzaj nerwy.Pozdrawiam Cię b. serdecznie
 
Dzien dobry!
Agawa!
Pierwsza wartość to stężenie białka w moczu. Czyli jest jego 25 miligramów w decylitrze czyli 100 mililitrach a druga to chyba ilość całkowita i mnie się wydaje, że ta druga to jakaś dziwna. Czy Julka miala dobową zbiórkę moczu? Jaką ilość moczu dawałaś do badania?
Nerki ewidentnie przepuszczają białko, ale to jeszcze o niczym nie świadczy! Zawartość bialka w moczu to tylko jeden z parametrów do oceny schorzenia. Zupełnie nie znam norm, bo większość podręczników mam w piwnicy, ale dziś jak przyjdzie mama to zejdę i powybieram co potrzebniejsze. Może coś znajdę?
Trzymaj się!
Czesc Madzia!
Kurde jak teraz nie wysle to sie wsciekne!
 
Agawa będziemy trzymac kciuki żeby to nie było nic poważnego! trzymaj się!

nausea uczysz w III LO na sienkiewicza?? a gdzie tam jest technikum...? moje gradło odzwyczaiło się od takiej ilości gadania i po 4h callana dzis rano nie mogłam mówic :p

ide śniadanie podac królewiczowi ;)

miłego dnia! ;D
 
reklama
Witam wszystkich!

Jestem na początku siódmego miesiąca ciąży i trafiłam do Was dopiero teraz... Od piątego tygodnia jestem na zwolnieniu lekarskim... Strasznie źle to znoszę! Dotychczasowe kolażenki zapomniały o mnie, ciążę moja traktują jak chorobę... Jest to takie przykre, bo ja jestem baaardzo szczęśliwa, że już pod koniec listopada będę mamą!

Drogie Łodzianki! Może zorganizujemy jakieś spotkanie w świecie rzeczywistym, a nie koniecznie tylko prowadzić wirtualne rozmowy? W końcu w Łodzi jest wiele miejsc, które mógłby nam posłużyć nawiązaniu kontaktów, wymianie poglądów, doświadczeń, wrażeń itp.

Iwona GG 8111294
 
Do góry