reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

noooooo.....smutno ze tak malo mam z peterborough sie tu oddzywa.....ok sama nie bede pisac...ale czasem tu zajze moze ktos sie zglosi....
 
reklama
Witam Dziewczyny :-)

Trafiłam na to forum przypadkiem, szukając w sieci właśnie innych mam z Peterborough. Niestety nie za wiele z nas się udziela..:confused:, a przecież w tym mieście jest nas naprawdę dużo..
Coś o mnie - mam 8 letnią córkę i oczekujemy z mężem na drugie maleństwo, termin porodu mam wyznaczony na 2 sierpnia.
Mam nadzieję, że będziecie się odzywać i uda nam się zapoznać także w realu, bo bardzo brakuje mi takich kontaktów..

Marlene, mój mąż pracuje w Twojej miejscowości :blink: Pozdrawiam.
 
maureen- ja tez mam nadzieje ze uda na sie utrzymywac jakies kontakty.....wkoncu wszystkie mamy maja wspolne tematy...gratuluuje drugiej ciazy....pozdrawiam i zapraszam czesciej na forum....
 
ma_dzi_ulka,

zaglądałam i zagladałam, a tutaj ciągle ciiiszaaa..
Myślałam, że już nkt się nie odezwie, a tu proszę - jaka niespodzianka :-) Z jakiej części Peterborough dokładnie jesteś ? Pozdrawiam serdecznie :-)
 
Maureen, a gdzie pracuje twoj maz?? Wiele osob tutaj wlasnie do nas dojezdza:-) A ja coz siedze w domku i sie nudze :-(
 
Marlene,

mój mąz pracuje w fabryce ( Bakavor, czy jak tam się to pisze :blink: ) na dziale produkcji wrapsów dla Tesco. Tak, wiem że dużo osób tam dojeżdża, zresztą sporo osób z Peterborough właśnie tam sie przeproadziło, żeby mieć bliżej do pracy :blink:

Dziewczyny, piszcie więcej i częściej !! ;-)
 
JA MIESZKAM NA WERRINGTONIE..... A TY Z KAD??POZDROWIONKA DLA DZIIECIACZKOW:) JA POSTARAM SIE TU CZESCIEJ ZAGLADAC O ILE MI jULKA POZWOLI:) BUZIAKI
 
Marlene Widze Ze Juz Niewiele Ci Zostalo...:) Jak Przygotowania Do Dzidziusia?? A Wiesz Czy Dziewczynka Czy Chlopczyk?? Ja W Ciazy Bylam W Polsce Na Badaniach Bo Tu Nie Mowili Niestety.... Nio A Jak Sie Czujesz W Ostatnich Tygodniach?? Poglaskaj Dzidzie I Pozdrowionka Dla Przyszlych Rodzicow....
 
reklama
witam wszystkich wlasnie przyjechalam do smutnej angli i zamieszkalam wraz z rodzinka w splding ale jakos nie moge sie tu odnalesc. widze ze wy troszke juz tu siedzicie moze i mi sie poszczesci i jakos dam rade to pewnie takie poczatki. mam coreczke 3 letnia i dziecko nie ma kolezanek smutno mi patrzec jak ide na plac zabaw i nikogo tam nie rozumie. moze sa mamuski tutaj.
 
Do góry