reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam my dziś spacerowaliśmy i było super a nogi weszły mi do du... :)

Kacper leży w łóżku i zamiast spać gada :crazy:.


Oj, ale mam tu do poczytania, nic o Was nie wiem...musze duzo nadrobic:) Dziewczyny mam do was takie 2 pytanka....
Czy chodziłyscie na basen z niemowlakami? Jesli tak to w ktorym miesiącu i gdzie? Jak wrażenia? My mamy jeszcze troche czasu ale wole juz sie zapytac bardziej dosiwdczonych.
I czy ktoras ma dosiwdczenia z centrum Berek? Czy warto wybrac sie na takie zajecia??

A tu moj Alanek ktory rosnie jak na drozdzach

Co do basenu to my chodzimy z Kacperkiem od czasu kiedy skończył 3 miesiące. Rewelacyjna sprawa. Chodzimy do szkoły "Lider" oni prowadzą zajęcie na Basenie Olimpijskim. Super panie prowadzące naprawdę bardzo sympatycznie POLECAM

Beti nie smutaj sie na zapas....:tak: Tyle już cieżkich rzeczy przeszliście, że te migdałki to się okaże nic wielkigo. Maksio bedzie dzielny, zobaczysz że Cię zaskoczy.​

Miauczus my też chętnie Cię poznamy...
Ale ja chętnie sie jeszcze raz przedstawię. Mam na imię Aniela, moja córa Zuzanna ma już 10miesięcy. Jestem kosmetyczką a także pracownikiem gastronomii i ekonomistką. Obecnie z uwielbieniem siedzę w domku. A i mieszkam na Zakrzowie.
Na basen regularnie chodzi Pusia, wiec napewno Ci opowie co i jak. A z Berkiem, to chyba żadna z nas jeszcze nie była...​

anielap Ty jesteś kosmetyczka ?? no popatrz nawet nie wiedziałam :sorry2:


Cholerka ten mój syn dzis chyba nie zaśnie :crazy::crazy: jego gadanie jest coraz głośniejsze i pewnie za raz zamieni sie w płacz ...achhh
 
reklama
Cześć dziewczynki!
Widzę, że mamy nową koleżankę-Miauczus54-witaj!:-) Ja mam na imię Kasia, a moja córeczka Basia i właśnie dwa dni temu skończyła roczek. A od 5 maja nastąpi zmiana w naszym życiu-wracam do pracy (w urzędzie-to też nowość, dotychczas pracowałam w banku:sorry2:)
U nas wszystko ok:tak: Emocje po zdaniu egzaminu na prawo jazdy opadły, czekam już tylko na papierek, żeby jeździć;-) Mój M już myśli o wykupieniu AC:sorry2:
Basia wariuje jak szalona-czasami już nie mam do niej cierpliwości-straszny urwis z niej:blink: Np wczoraj "maltretowała" swoją młodszą o cztery miesiące kuzynkę Hanię:no:
Szczypała ją, wkładała jej zabawki, kredki do oczu, buzi i nosa, ciągnęła ją za włosy, pchała, żeby tamta upadła:baffled: Wylała na nią wodę mineralną z butelki, tak że Hania była cała mokra (włosy, ubranie)...
Dzisiaj dzień minął bardzo szybko:tak:
Basia cały czas była na dworze-teściowie się nią zajmowali:tak: A my pojechaliśmy na zakupki-trochę spożywcze, M sobie kupił buty, ja też chciałam, ale jakoś nic nie pasowało:no:
Teraz mała wykończona już śpi, a rodzice odpoczywają:happy:

Pusia-może zaraz Kacperek zaśnie;-) Lepiej niech sobie pogada, jakby miał płakać...
Beti-będzie wszystko dobrze-zobaczysz:happy: Trzymamy za Was kciuki:tak:
Anielap-właśnie-miałyśmy się umówić do Berka!:-)
Kadia-biedna jesteś-jak tam noga dzisiaj-chyba już lepiej?:tak:
Miauczus-śliczne zdjęcia Alanka:-)
Bara-dużo zdrówka dla Zuzi:rofl::-):happy:
 
Cześć dziewczynki!
Widzę, że mamy nową koleżankę-Miauczus54-witaj!:-) Ja mam na imię Kasia, a moja córeczka Basia i właśnie dwa dni temu skończyła roczek. A od 5 maja nastąpi zmiana w naszym życiu-wracam do pracy (w urzędzie-to też nowość, dotychczas pracowałam w banku:sorry2:)
U nas wszystko ok:tak: Emocje po zdaniu egzaminu na prawo jazdy opadły, czekam już tylko na papierek, żeby jeździć;-) Mój M już myśli o wykupieniu AC:sorry2:
Basia wariuje jak szalona-czasami już nie mam do niej cierpliwości-straszny urwis z niej:blink: Np wczoraj "maltretowała" swoją młodszą o cztery miesiące kuzynkę Hanię:no:
Szczypała ją, wkładała jej zabawki, kredki do oczu, buzi i nosa, ciągnęła ją za włosy, pchała, żeby tamta upadła:baffled: Wylała na nią wodę mineralną z butelki, tak że Hania była cała mokra (włosy, ubranie)...
Dzisiaj dzień minął bardzo szybko:tak:
Basia cały czas była na dworze-teściowie się nią zajmowali:tak: A my pojechaliśmy na zakupki-trochę spożywcze, M sobie kupił buty, ja też chciałam, ale jakoś nic nie pasowało:no:
Teraz mała wykończona już śpi, a rodzice odpoczywają:happy:

Pusia-może zaraz Kacperek zaśnie;-) Lepiej niech sobie pogada, jakby miał płakać...
Beti-będzie wszystko dobrze-zobaczysz:happy: Trzymamy za Was kciuki:tak:
Anielap-właśnie-miałyśmy się umówić do Berka!:-)
Kadia-biedna jesteś-jak tam noga dzisiaj-chyba już lepiej?:tak:
Miauczus-śliczne zdjęcia Alanka:-)
Bara-dużo zdrówka dla Zuzi:rofl::-):happy:


UPS spóźnione życzenia ROCZKOWE dla małej słodkiej "rozbójnicy" Basi:sorry2::sorry2:

1st-bday-first-birthday-bri.jpg



Byłam z M w pokoju u Kacperka bo zaczął marudzić wchodzimy a on sobie leży na brzuchu w łóżeczku hihi chyba pory dnia mu sie pomyliła. Wzięłam go na ręce i dałam cycka widać wcześniej za mało zjadł i zasnął uffff
 
WITAM WAS KOCHANE !!!!
MAM DOBRY HUMOR BO POGODA BYŁA SUPER I MOGŁAM POROBIC SOBIE W OGRÓDKU CHOCIAŻ PRZEDPOŁUDNIE SPEDZIŁAM W SAMOCHODZIE I SKLEPIE!!
ZWARIOWANE DWA DNI !!!!!!!!
WCZORAJ KLAUDIA MIALA GOŚCI BYŁO WARIACTWO BO AŻ 15 DZIECI, DZISIAJ SĄSIADKI URODZINY WIĘC TRZEBA BYŁO JA ZWIEŚĆ I ODEBRAC , BYŁAM Z KRYSTIANKIEM NA KONTROLI I JEST W SUMIE OK ALE ANTYBIOTYK MA BRAĆ DO PONIEDZIALKU, NIE PAMIETAM CZY PISAŁAM ALE PIES NAM WCZORAJ SIE ZAWIESIŁ NA OGRODZENIU I MA ŁAPKĘ USZKODZONĄ , MUSIELISMY DO WETERYNARZA JECHAĆ BO LALA SIE KREW:-(, A RESZTE DNIA PLEWIŁAM I BOLA MNIE PLECY!!!! TROCHE N IE POKOLEI ALE TAKA JUŻ JESTEM :tak::-)
 
witam i ja w ten piekny dzień. jeden spacerek już zaliczony teraz jak maksio wstanie i zje to wybywamy znowu. szkoda takiej pogody na siedzenie w domu.
dziewczyny kiedy idziemy do ZOO?
 
Basia2506 DOŁĄCZAM SIE DO ŻYCZEN, Wszystkiego naj naj naj, zdrówka!!!! pogody ducha, miłości i oby malutka nie dokazywała za bardzo:)

No dzis super pogoda, byłam w ogrodzie botanicznym (wstyd sie przyznac moj pierwszy raz:/) polecam- jest tam teraz slicznie, musze wybrac sie w tyg, bo dzis strasznie duzo bylo ludzi.
A juz niedlugo majowy week, ja narazie nie pracuje i mam przerwe na uczelni takze za duzej roznicy nie odczuje;p...Mysle jednak zeby gdzies sie wybrac za miasto, a jak u Was? jakie plany mamusie?
 
Czesc dziewczynki
biggrin.gif
Juz jestem
biggrin.gif

Musze powiedziec, ze u mnie raczej srednio po tym weekendzie
sorry2.gif

Tzn na PLUS:
- urodzinki Kuby kameralne, ale było milutko, torcik był sliczny, choc troche jak dla dziewczynki bo rozowy ;-)
- na weselu wytrzymalam do 2 (mimo samopoczucia o czym pozniej)....nawet udało sie troszeczke potanczyc, oczywiscie bez szalenstw
wink2.gif

- Kuba pod nasza nieobecnosc spisal sie na medal - wszyscy zadowoleni
- wczoraj w W-wie odwiedzilismy knajpke za ktora bardzo tesknilam
p.gif

- no i pogoda byla przepiekna
A na MINUS:
- od soboty mam meeeeeega rzyganie
mad.gif
, myslalam najpierw ze sie czyms zatrulam.....ale juz sama nie wiem czy to nie jednak ciazowe
sorry2.gif
W sobote wymiotowalam 5 razy
realmad2.gif
....w tym 3 podczas podrozy :baffled: Przez to czulam sie strasznie osłabiona, a od wewnatrz jakby mnie ktos skrecil...Na jedzenie patrzec nie moglam - wiec tyle z wesela :sorry2: i tak sukces ze tam tyle wytrzymalam.

Mdlosci i wymioty nadal - co wezme leki to wszystko wyrzygam - napewno bardzo dzialaja :baffled: Sorrki za szczegoly
- niestety pradziadkowie Kuby na urodzinkach sie nie pojawili mimo ze zapraszalam....malo tego nawet nie zadzwonili
- o rodzinie z W-wy nawet nie wspomne - wszyscy byli bardzo zdziwieni ze moje dziecko roczek skonczylo :-( Jedynie tesciowa niby pamietala - ale prezentu nie zdarzyla kupic - niech sie wypcha......Wiecie jak mi przykro :no:
- na slubie zepsul nam sie aparat :angry:
- a najlepsze jest to ze M musi dzis sluzbowo jechac do W-wy na 3 dni :angry::wściekła/y:
No to tyle - jak dla mnie bilans wypada na minus.

Witam serdecznie nowa mamae - MIAUCZUS - my chodzilismy na basen do Redeco odkad maly skonczyl 4 miesiace, chodzilismy regularnie 7 miesiecy.Jesli masz jakies pytania to smialo.
KADIA - haaaaa dopiero teraz zauwazylam ze Twoja corcia tez z 25.04 - super. Spoznione najlepsze zyczonka :-) Hehee a ja to sie meczylam tez calego 24 :dry:
BETI - dacie rade z tymi migdalkami....wiem ze sie bardzo martwisz ale napewno wszystko bedzie ok
BARA - przykro mi ze znowu jakies chorobsko - mam nadzieje ze szybko sobie z tym poradzicie.

Pozdrawiam cala reszte......no i wlasnie, dziewczyny kiedy sie w koncu spotkamy co? Pogoda ladna wiec czem predzej zanim sie znowu zepsuje.
Zarzadzam mobilizacje :-p
 
Hej dziewczyny

Ja bym tez się do was z chęcią dołączyła.
Jednak tak ciężko się wgryźć - bo nie rozmawiam z wami ( kiedyś trochę) - teraz jedynie was podczytuje :sorry2:

mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :rofl2:
 
reklama
I my witamy po weekendzie....
Zuza moja nocki na powrót ładnie przesypia. W ciągu dnia jedna drzemka na spacerku tak 1-1,5godz. I szaleje... Na spacerki wychodzimy dwa razy. Rano na 3-4godz i po południu jeszcze na jakieś 1,5-2. Czyli wychodzi w sumie cały dzień na dworze. A w domu bałagan na całego. Ale co tam, pogoda jest to wolimy siedzieć na dworze.​

Pisałam niedawno maila do naszej Olci i juz wszystko wiem. Pozwólcie że zacytuję: "​

Serdecznie pozdrawiam i informuje ze u nas wszysto dobrze, mala juz biega gada jak najeta i jest super. Mialam napisac na forum ale jednak z tego zrezygnowalam.... niestety nie bede przez jakis czas pisac na forum, za duzo czasu na to poswiecalam bo nie umiem wejsc na chwilke i cos napisac a jak chcialam tez przeczytac ten i kwietniowek topik to nawet 3 godziny dziennie na forum... Zrobilam to dla Mileny i dla mojego męża... PRZEPRASZAM WSZYSTKIE WROCłAWIANKI


Mozesz na forum przekazac...

PS jak bedziecie sie spotykac to chetnie tez wpadne tylko na maila mi piszcie jesli oczywiscie jeszcze bedziecie chcialy mnie widziec...."

Doskonale ją rozumiem. To forum strasznie wciąga i uzależnia:tak:


Czy ktoś gdzieś wyjeżdża na długi weekend? Chętnie posłucham i pozazdroszczę;-)​

Gosiek, no to pisać, pisać do nas.​

Aneta ja policzyłam i wyszło na zero;-)​

Miauczus wypad za miasto to chyba nam nie wypali. Ale najbliższa propozycja to ZOO lub ogród botaniczny.​

Musimy sie spotkać przed 5maja bo Kasia już będzie pracować i w tygodniu pewnie nie da rady. Więc jak sie umawiamy?​

Kadia dla Klaudii spóźnone życzenia urodzinowe:zawstydzona/y:

Miłej nocki dziewczyny. Ja niestety mam możliwośc zaglądania tu tylko wieczorami, więc do jutrzejszego wieczora.
Ależ mi opowiadanie powstało:-D
 
Do góry