reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Hej!

to może ja się za bardzo stresuję? Zobaczymy co ona zrobi na tej wizycie za tydzień - to bedzie moja trzecia wizyta( ale pierwsza sie chyba nie liczy bo było jeszcze za wcześnie na zdiagnozowanie, nawet w USG nic nie było jeszcze widać!!) Szkoda tylko,ze tak mało opini jest na temat tej lekarki, jak na razie to tylko jedną zobaczyłam i niestety nie była pozytywna!!
 
Ja o Zabielskiej slyszalam tylko od ciotki ktora do niej chodzi... i w sumie to ja chwali ale nie wiem jaka jest przy ciazach :confused:

Ja zdecydowanie preferuje dr Bielickiego!! Wszystkie moje kolezanki do niego chodza :tak: jest super fachowcem a do tego jaki przystojny... :-D

On kiedys pracowal na Dyrekcyjnej i tam moze zalatwic miejsce. Ogolnie chyba nikt z Corfamedu nie pracuje w szpitalu, chyba ze sie cos zmienilo....

Ja chodzilam do Corfamedu w ciazy takze ale troche przed porodem poszlam na wizyte do ordynatora z Kaminskiego wiec miala "swojego czlowieka" w szpitalu :-) i w sumie dobrze na tym wyszlam :tak:

Jak chcesz informacje o lekarzach z Kaminskiego to na priva sie odezwij :laugh2:
 
Witajcie! Dawno mnie nie było, bo synek wypełnia mi czas...a jak spi to sama nie wiem za co sie wziąć. czy jest jaksmama z Kleciny? smutno mi na samotnych spacerkach.cały dzień w domku sama, na spacerku sama, nie ma z kim porozmawiać - boję się że zdziczeję.A co wy robiłyście w pierwszym miesiącu po porodzie ?
Pozdrawiam
 
Witam wszystkie nowo przybyłe mamy z Wrocławia.
Ja teraz rzadko do was zaglądam bo musze lezec, a poza tym to od paru dni nastrój mam jakiś taki kiepski i nic mi się nie chce.
Rozkręciłam się teraz (chyba za bardzo w zakupy na allegro), jak nie kupowałam to nie kupowałam, a teraz to prawie codziennie coś zamawiam, kórcze troche mam wyrzuty sumienia bo mówi sie, że wcześniej nie wolno, co wy na to doswiadczone mamusie? W sumie to do terminu zostało mi 2 miesiące, 3 tygodnie i 5 dni :szok: .
A dzisiaj jakies pół godziny temu kupiła złotą ;-) rybkę, co by mi , nam szczeście przyniosła
Zobacz załącznik 26264

Oj idę się położyc bo mnie synek kopie, pewnie mu nie wygodnie jak taka zgieta jestem, przyzwyczaił sie, że mama lezy i w brzusiu duzo miejsca :-)
Pozdrawiam was cieplutko.

Aha, a co do karty ciazy DOROTA to ja miałam założona dopiero w 13 tygodniu.
 
Hej!

Fajna ta Twoja rybka Mona2903!! :-)
to mnie pocieszyłaś z tą kartą ciąży! ja ide w środę i wtedy sie wszystko okaze! ale tak myślę, że póki ta lekarka niczym mnie nie wkurzy to chyba u niej zostanę! bo jak rozmawiam ze znajomymi to tak naprawde każdemu lekarzowi można coś zarzucić! bo ten zapomni o tym, ten o tamtym, a jeszcze jeden, nie wiem np. krzywo sie na nas patrzy!! :laugh2:
to odpoczywaj sobie!
i pamiętaj! nie denerwuj synka nadmiernym ugniataniem brzuszka!! :-D
 
kórcze troche mam wyrzuty sumienia bo mówi sie, że wcześniej nie wolno, co wy na to doswiadczone mamusie? W sumie to do terminu zostało mi 2 miesiące, 3 tygodnie i 5 dni :szok: ..

nie czekaj z zakupami do ostatniej chwili. Mi się wydawało, że spoko wszystko sobie jeszcze kupię, a urodziłam 3 tyg wcześniej i była nerwówka, kupowanie na wariata itp
 
reklama
Mona2903, my tylko wózek kupiliśmy, jak już synek był w domu. Ale wcześniej już był wybrany. A ubranka dość długo leżały wyprane i wyprasowane i czekały na właścieciela. Jedyny problem jaki miałam z ubrankami to taki, że Przemko się w niektóre nie mieścił, bo urodził się dość duży - 4200 g i 57 cm. Jak w szpitalu go ubierałam do wyjścia, to się okazało, że to co mam jest ciut przykrótkie. Pościel, łóżeczko, przewijak, fotelik samochodowy, kosmetyki też już wcześniej kupiłam. Nie ma co się martwić przesądami.
 
Do góry