reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
czy ktoras z was miala do czynienia ze spacerowkami baby design ? a jak tak to ktory model jest najlepszy ?
do konca roku bede korzystala ze swojego wielofunkcyjnego wozka bo na moje wertepy inny nie przejdzie ale chce lekki wozek i MALY !! na wyjazdy



Mia w ktorym miejscu mieszkasz ??
 
Mia najlepiej wybrać pediatrę w miarę blisko Twojego miejsca zamieszkania:tak:

Agnieszka ja niedawno wymieniałam wózek wielofunkcyjny na mniejszą spacerówkę. Pan w Askocie bardzo odradzał właśnie Baby Design. Ale nic nie jestem w stanie o nich powiedzieć, bo nie korzystałam.​
 
mia - dziewczyny ci dobrze radza - znajdż koło siebie
ja mam przychodnię dość daleko - bo na Róży wiatrów ( a mieszkam na Gaju) - ale chodze tam tylko na szczepienia - a więc niezbyt czesto - a jak dzieciaki chorują to mam prywatną pediatrę - jedną i tą samą od 12 lat
 
dzięki dziewczyny zamiłe słówka :tak::-);-)

pusia7
anielap
wklejcie zdjącia - :-):tak:
czekam z niecierpliwością :rofl2:

Już wklejam :tak:

Cos tłumy walą do mojego małego mieszkanka hihi

domekfj1.jpg


obzin4.jpg


Mój mężulek :tak:
mulekjp5.jpg



Muzykanci

grajkiwn7.jpg


Śpiący Kacper :-)
namiotxp5.jpg


wwzkulm2.jpg


No i to by było na tyle :tak:
my.php
 
Pusia - śliczne fotkii rodzinka - faktycznie niektóre miejsca mieliśmy podobne :tak::-D - ale obasada była inna :-D:-)
 
Cześć!
Ja wpadam tylko na chwilę, bo niedługo znowu zmykamy z domu. Długi weekend spędzamy cały poza domem-w czwartek robiliśmy roczek Basi na powietrzu, w piątek-wypad na wieś do kolegi M, a wczoraj wybraliśmy się do zoo-MASAKRA-kolejka chyba z pół kilometra-nie staliśmy:no: Basia nie należy do tych cierpliwych... A dzisiaj jedziemy do moich rodziców, no i pewnie spacerek w lesie zaliczymy:tak:
Dziewczyny-śliczne zdjęcia:-) Ja też jakieś dodam, tylko nie na moim kompie, bo tu się nie da:-( Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli:happy:
 
reklama
Pusia zdjecia fajniutkie. No i ja też teraz tylko kilka, a może wieczorkiem coś jeszcze wrzucę.​

na huśtawce:

na łączce:

na polance w lesie:

Miłego popołudniowego weekendowania. Szkoda że juz sie kończy laba i leniuchowanie.​
 
Do góry