reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

dostałam dostałam, dzieki!!!!! pomine jak wyszlam....wazne ze dzieciaczki i reszta mamus fajnie wyglada, na drugi raz ja biore aparat i robie zdjecia:-p:-p

dziewczyny czyli kiedy spotkanie? 15??? w parku poludniowym??

ja tez nie mam łózeczka, planuje spac z malym;-)
wiecej napisze jak maly pojdzie spac! buziaki
 
reklama
Hej witam !!!!!
Mnie również pasuje 15 lipca!!!!!
Dostalam zdjęcia tylko od Anieli!!!! jezeli jezszce ktos wysłał a nie doszły równiez dziekuję !!!!

Upał przezylilismy w domu zamknelismy okna i rolety i mielismy 24 stopnie dopiero wieczorem wzięłam Krystiana na dworek!!!!

pozdrawiam
 
Hej dziewczyny!!!
Mnie babcia wczoraj też uszczęśliwiła owocami z działki i siedzę po nocach i soki wyciskam. Dlaczego ona nie przyniesie gotowych:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Witaj Agnieszka!
Jak Twoja Magdusia.? Napisz co tam u Was?​
 
ja usiluje sklecic prace magisterska wiec trzymam sie z dala od internetu coby nie wsiaknac i czasu nie tracic ;-) ale i tak pierwszy termin obrony mi minal bo sie zacielam i nijak nie moge ruszyc dalej :no:

Madzia rosnie jak na drozdzach, niedlugo 7 miesiac jej stuknie, rozgadana po swojemu ze hej, a wierciola straszna
zdrowa, wesolutka, byla juz z nami na Slowacji, w Krakowie na weekend, w Lubiazu na oblezeniu klasztoru, a za 2 tyg jedziemy na Wegry na poltorej tygodnia :-D:-D

0284533188.jpg
 
Hej!
Ale dzisiaj fajnie-i ta burza w nocy:tak: Basia dzisiaj marudzi-chyba następne ząbki idą;-) Już nie pamiętam, kiedy tak się zachowywała... Wstała o 6.20, a o 9 położyła się z powrotem-zobaczymy co z tego wyniknie:sorry:

Agnieszka-a Ty gdzie się zapodziałas?:blink:
Anielap-witaj! :-)Nie zazdroszczę Ci tych przetworów:no:
 
Czesc Wam......
Fajnie, ze pogoda daje na odsapnac :-) Rzesko, wiaterek przyjemny, no i ta burza w nocy :tak:

Kuba spał całą noc, tzn do 5:30 i potem do 8......ale potem zapodal mi lekka histerie :dry: Od jakiegos czasu ma takie glupie zachowania: albo chce wylazic sam z lozka mimo ze szczebelki zalozone, nie moze wiec sie drze.....albo sie drze zeby go wyjac, a jak go chce wyjac to drze sie jeszcze bardziej, wierzga i mnie kopie :eek: Potem na sama akcja przy zmianie pieluchy........
Teraz na szczescie spokoj :cool2:
Dzis czekamy na panele....jakos szybciej sie z tym uwinęli niz mieli....no i czekam na telefon.....a potem nie wiem, albo M z pracy, albo ja z mlodym w taxi i trzeba jechac je odebrac do mieszkanka....
Wieczorem przyjezdza tesciu na weekend.....
A wczoraj M byl z autkiem na przeglądzie technicznym....oczywiscie cos do wymiany, cos do naprawy........i znow kase trzeba wylozyc :cool:

KASIA - szybkiego wyklucia nowych zębolków
AGNIESZKA - witaj
ANIELA - :-D niedobra babcia ;-)

Fajnie ze wszystkim pasuje 15.07 :-)
 
u mnie burzy nie bylo - tylko widzialam jak sie blyska nad wroclawiem :-(
za to bylo tak masakrycznie goraco - gorzej niz w dzien i spac nie moglam, Madzia tez sie non stop budzila :no:

ale teraz fajnie chlodno, wydaje mi sie tez ze padac zacznie bo niebo jakies czarne i wieje

jutro jedziemy do Wroc na nauki przed chrztem i moze sie uda chrzest na nastepna niedziele zalatwic - chore to ze nauki i chrzty sa tylko raz w miesiacu a bez nauk na termin nie zapisza :no::no: a ja mam rodzine spoza Wroclawia pozapraszana tylko telefonicznie bo nie bedac pewna nie moglam zaproszen powysylac :confused:
 
reklama
Witam poburzowo, super lało w nocy a jak błyskało:) Uwielbiam burze.

Dzis na szczęście chłodniej, siedze od rana w kuchni i zaprawiam owoce, zostały mi jeszcze maliny, troche wiśni na nalewke do wydrylowania, soczek z czarnej porzeczki własnie sie robi. Potem dżemik.

Maksiowy spi więc moge popracowac. Nie wiem czy dziś wyjdziemy na dwór bo wieje. Ale dobrze ze chłodniej.
 
Do góry