reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam
wizyta u tesców zaliczona, było nawet spoko, ale nie ukrywam, ze nie lubie tam jeździć a jeszcze bardziej nie lubie jak są u mnie. ot wredota ze mnie taka.
Głowa mnie boli nadal, qrcze od kilku dni tak mnie boli, do tego ten ząb mnie nawala, a nie mam kiedy iśc do dentysty. Chyba w końcu pójde, ale sto razy wolę do gina chodzić.
Kasia napisz jak tam pierwsza noc bez Basi, i jak mała to zniosła:) napewno dobrze będzie.

idę spac do jutra:)
 
reklama
Pusia współczuję problemów z małą ale to minie zapewniam Cie, musisz byc cierpliwa. Mała po prostu Cie testuje, albo potrzebuje wiecej uwagi. Bedzie dobrze. Ja tez kilka razy dałam Maksiowemu klapsa a potem wyrzut był ogromny, ale tłumacze sobie że jestem tylko człowiekiem i tez moge miec gorszy dzień. Głowa do góry.

chyba mała pomyłka zaszła bo ta odpowiedź miała być chyba do Bary :tak:;-)



Dziękuję Wszystkim za życzenia :-)


Kasiu trzymam kciuki aby Basia ładnie sama spała :-)
Aniela fajnie że wycieczka się udała :tak:

My cały ten tydzień jesteśmy u moich rodziców a Piotrek we Wrocławiu no bo musi pracować :-(. Najgorsze jest to że Kacper zaczął coś gorzej spać mam nadzieję że to tylko tak chwilowo. Zmęczona jestem :eek:

No a tak w ogóle to Dzień Dobry :-)
 
kadia - moja Ania ma 13,5 latek. a więc jest już dość sporawa :tak: - akurat weszła w okres buntu nastolatkowego 9 trwa to już rok :sorry2: - oby już wyszła)
co do Mirka adhd - to ja sobie żartuje :-D:eek: - ale porównując inne dzieci - on jest wyjątkowo ruchliwy - potrafi iść na spacer i przejść z 4 km ( tyle mam z domu do mamy lub siostry) i jak przyjdę to dalej rozrabia :cool: -ale to dobrze - bo on musi dużo chodzić i ćwiczyć
kadia, beti - odpoczywajcie teraz po teściach - rozumiem was ;-) ( a to jest przerażające - my kiedyś też będziemy teściowymi :szok:)
 
Witam!
No i już po nocy... Nie mogłam spać, bo nowe miejsce, a mała budziła się w nocy i płakała:no: Kilka razy ja przetrzymałam, ale w końcu zaczęła tak ryczeć, że musiałam ją uspokajać... Także noc taka sobie-mam nadzieję, że będzie lepiej;-) Winne chyba sa jeszcze zęby, bo chyba teraz kolej na górne 4:sorry2:
Jedziemy dzisiaj do mojej siostry-same samochodem-pierwszy raz:-) Zobaczymy...

 
Witajcie po weekendzie Wrocławianki :-)
U nas masa roboty.....a raczej kupowania :-p
Do tego tesciu byl na weekend, ale w sumie fajnie, bo i w sobote i wczoraj posiedzial z malym, a my moglismy spokojnie pozalatwiac co trzeba......:tak:
Najwiecej czasu zeszlo nam sie w sklepach w sobote.....bo i farby wszystkie, i podklady pod panele, plyty gipsowe do zabudowy w lazience, kleje i masa innych pierdół.....Wczoraj jeszcze uzgadnialam z remontowcami projekt lazienki, zamowilam wanne, umywalke i kibelek.........
Trzeba bylo sie pospieszyc z tymi zakupami, bo.........Panowie maja takie tempo ze jestem w szoku normalnie :szok: Musze ich pochwalic....przyjechali w piatek wieczorem, a pod koniec dnia w sobote 2 pokoje byly zagruntowane, pokryte gladziami i pomalowane na bialo :eek: W takim tempie to oni za 2 tyg. skoncza :shocked2:
Teraz moge miec troche mniej czasu, bo czesciej bedzie tam trzeba jezdzic rozne rzeczu ustalac - ale to dobrze :tak:
Wczoraj troszke spokojniej juz bylo, obiadek w restauracji na rynku, dlugi spacer....pod koniec dnia myslalam ze umre :cool:
I tyle.......

OLA_24 - witam nowa mame
PUSIA, MIAUCZUSC -najserdeczniejsze, spoznione :zawstydzona/y:zyczonka imieninowe
GOSIEK - moj Kuba to drugie adhd :-D:-p;-)
Strasznie brzmia te wszystkie Wasze badania :eek:....ale najwazniejsze ze to wszystko dla dobra Mireczka
PUSIA -milego pobytu u rodzicow
MIAUCZUS - szkoda autka, ale tak jak juz dziewczyny napisaly - najwazniejsze ze M caly :tak:
BARA - nie miej wyrzutow sumienia.....jestesmy tylko ludzmi i nasza cierpliwosc jest niestety ograniczona :sorry2: Mam nadzieje ze u Was juz lepiej
KASIA - fajnie ze M sie w koncu zmobilizowal.....jak go przekonalas do rozbiorki lozka? ;-)
BETI - koniecznie idz do tego dentysty......ja sie tez zmobilizowalam i ide 10.07 :tak: Nic co prawda nie boli.....ale nie bylam juz baaaaardzo dawno.
KADIA - mam nadzieje ze udalo sie zrelaksowac pomeczacym weekendzie....:tak: Ja siw wycwanilam i obiad byl na miescie :-p
ANIELAP - widac Zuzia delikatna dziewuszka :-p pewnie kiedys jej mina te strachy ;-)
Uffff....chyba nikogo nie pominelam :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Hej witam:)

Pusia[/s] sorki zakret jestem, ale to przez ból zeba i przetwarzanie owoców.
Tesciowa mnie wczoraj uraczyła kolejna porcja, wiec od rana przetwarzam, juz prawie skończyłam. Mam dośc ale dla Maksiowego robie, wiec robie.

Maksio spi, a ja mam chwilke na neta.

A idę do dentysty, załamałam się bo moja nie usuwa zębów( 8 muszę się pozbyc), i do chirurga szczekowego musze iść. za tydzień we wtorek mam wizyte może wytrzymam. choc dzis mnie nie boli:)
 
Witam!!!
My mamy czwartego ząbka. Ot, tak się pojawił.
Znów siedziałam w przetworach jak Beti:wściekła/y: I padam na twarz. A poza tym zostawiłam przez przypadek otwarte forum na czerwcówkach i mój m poczytał spobie co nieco. Ach Ci faceci, wszędzie nosa wetkną:wściekła/y:
 
Dziewczynki dzięki za wsparcie wczoraj nie było juz tak żle, ale oboje z M byliśmy w domu:tak::-)ja teraz ide do pracy ijeszcze tylko weszłam na chwilkę:-) ja lubie robic przetwory cały dzien wczoraj przetwarzałam:tak::tak::tak::tak: pozdrawiam i życze udanego dnia:-) Beti do dentysty idz bo głowa to cie od zęba może boleć:tak:
 
Cześć!
My już po kolejnej nocy we własnym pokoju, ale jest do d...:no: Nie trafiłam w dobry moment z tą przeprowadzką, bo Basia budzi się kilka razy w nocy-ZĘBY:no::wściekła/y:
Dojechałam wczoraj do rodziców sama autem, no i oczywiście z powrotem:tak::-):-):-):-) Basia była bardzo grzeczna, widziała chyba jak mamusia się koncentruje i że nie wolno przeszkadzać;-) Dziewczynki poszalały, Basia ma etap bicia wszystkich, ale każę jej od razu przepraszać tzn. przytulać:sorry2: Jak na razie się słucha:blink:
Dzisiaj nie mamy żadnych planów. Pewnie ze dwa spacerki zaliczymy:tak:

Bara-miłej pracy!:-)
Anielap-gratulujemy ząbka:tak: Bardzo niefajnie, że M poczytał posty z BB, ale faceci tacy są-niby nic ich nie interesuje, ale jak przydarzy się okazja to czemu nie skorzystać:-(
Aneta-najlepiej wjechać facetowi na ambicje-i ja to zrobiłam:tak: Powiedziałam, ze jeżeli nie ma czasu, to ja poprosiłam o pomoc mojego ojca i on bardzo chętnie to zrobi;-) Jak M to usłyszał to wstał w niedzielę o 8 i zaczął rozbiórkę łóżka:sorry2::-D
 
reklama
Do góry