reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam was!!!!!

No więc dziewczyny już wiem !!!!!!!!!!!!!!!!!! Mały ostatnio starzsnie marudny i ju z druga noc nie spałam, aw czesniej niby spał ale w dzień to jak dziecko które nie wie co z soba zrobić, mama i mama i na rekach i sie śmiał za moment płakal a tu wczoraj patrzę trójka wychodzi na górze druga tez i ma juz czwórke i z drugiej strony mu wychodzi:szok:, a do tej pory nie dal mi zagladnąć do buzi ale się udało , ale po dzisiejszej nocy i dniu poszłam do naszej pani dr wieczorkiem a on okazało sie ma czerwone uszy :-( i tak wszystko napuchniete w buzi że dostał troche leków i czopek w dupsko i poszedł spać , zobaczymy do kiedy tak pospi, ale żarty się go trzymaja

TAKI MAŁY A JUZ PODGLADA SIOSTRĘ:-D
 

Załączniki

  • Obraz.jpg
    Obraz.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 28
reklama
kadia2 to ci niespodzianka, oby szybko mu wszyly!
agnieszka ..askot- tam widzialam ciuszki na chrzciny (na sztabowej) wiem tez ze w arkadach na -1 sa ciuszki na chrzciny.
kasia oby to szybko przeszlo? a jak ogolnie mala zareagowala na przeprowadzke?? zdolna mama- kierowca, oby tak dalej!

a u mnie urwanie glowy, ja ciagle szukam auta (zmuszono laika do poszukwian:eek:) dzis bylismy wyrobic paszport....ale kolejki:szok::szok::szok::szok::szok: na szczescie szybko to szło....ale swoje odczekalismy. A teraz jestem wykonczona...eh...
 
witam, my dzis bylismy w Aquaparku i dziewczynki musimy sie tam kiedys wybrac, umówić, rewelacja. Maksiowy zachwycony, nie chciał wyjśc darł sie niemiłosiernie. Bardzo tez zmęczony, własnie śpi:) A ja mam wolne.

Po za tym jutro szczepienie na Pneumokoki, zobaczymy jak mój dzielny męzczyzna to zniesie. Mam nadzieje ze nie będzie potem gorączkował.

Ide cos przekąsic.
 
Witajcie!
Babcia zabrała Zuzaka na spacer. Pierwszy raz od kilku miesiecy. A ja biorę się za generalne porządki. Tylko mam nadzieję że mi zaraz z płaczem nie wrócą.

Ja do Aquaparku sie nie piszę:no: No chyba że szybciutko zrzucę te 7kg:shocked2:. Zdecydowanie wolę Park Południowy:tak: A nasze spotkanie to już we wtorek... Mam nadzieję że Wam się plany nie pozmieniały...​
 
Czesc dziewczyny.........
U nas mieszkanie, mieszkanie i jeszcze raz mieszkanie - temat głowny..........
Przez ostatnie 2 dni ślęczałam na rysowaniem postaci z Kubusia Puchatka - do pokoju młodego......poki co na tekturze, bo panowie remontowcy musieli wiedziec gdzie zostawic białe tło na scianach...
No i ogolnie z kazdym dniem do przodu - niezle tempo maja Ci goscie, bardzo zadowolona jestem :tak:

ANIELAP - wez mnie nie wkurzaj tymi kilogramami.....dziewczyno przeciez wygladasz rewelacyjnie......wydrukuj sobie i na lustrze przyklej :-p
A u mnie z basenem byloby o tyle gorzej, ze po prostu chyba nie dalabym juz rady niestety......sila wyzsza......

Ale na spotkanku w parku czekam jak najbardziej :-):-):-)
BETI - jak tam po szczepieniu?
MIAUCZUS - a u Ciebie jak poszukiwania autka? Znalazlas cos?
 
Ostatnia edycja:
halloooooooooooo! kupilismy auto! ale mielismy takie przygody wiec-

oczywisvcie na podane ogloszenia wczesniej dzwonilismy, mowilismy ze bedziemy, pytalismy o stan auta...wszystko cacy, do jazdy od razu.
Ogłoszenia byly z Wałbrzycha i Legnicy. Pierwsze auto stalo w komisie i...nie odapliło:szok::-Dwiec pojechalismy..kolejne ..rowniez nie odpalilo! Ze wzgledu na słaby akumulator..po naładowaniu, pochodzilo chwile i zgasło. Pojechalismy dalej. Kolejne auto ..ok. No ale zostało jeszcze jedno....wiec, w poszukiwaniu cukierka (opisany stan auta i zdjecia n a takowy epitet zasługiwały) pojechalismy do Prochowic. Zadzwonilismy do faceta...on ze jest teraz tym autem i zebysmy spotkali sie koło zwirowni. U mnie juz pojawil sie stres. Moj m luz. Koło zwirowni stoimy i czekamy...przejechaly jakies łebki, spojrzały na nas. Po chwili jedzie nasz cukierek...podjezdza, zatrzymyje sie...opusza si szyba a tam kark, czarna koszulka i mowi: jedzcie za mna bo to nie ten. ...My szok ( o co chodzi) a on ze tamten jest nie daleko, kawaleczek. Pojechał. My stoimy " ja mowie, włsciwie krzycze(panikarz) ze nigdzie nie jade, ze to jakies oszustwo. To moj dzwoni do faceta i mowi..." zona karmi, prosze podjechac tutaj tym autkiem" facet " ja poczekam, prosze jechac, ono tu stoi" moj " a co ono jest niesprawne??" facet "aaaah, a ile bedzie karmic, ja poczekam" MY--- powiedzielismy ok i szybko zwialismy. Facet juz nie zadzwonil.
Dziewczyny tak sie nastraszylam...z mojej to wszystko tak wygladalo... w koncu kupilismy auto u faceta wczesniej. Oby bylo ok...

a maly dzis maruda straszna, siedzimy razem przy kompie....
 
kupilam Madzi sukienusie na chrzest :-D:-D w Feniksie - nawet cenowo Ok patrzac na metki na innych maluszkowych rzeczach tam :eek:
tylko cos sie pogoda psuje, chyba na wszelki wypadek kupie jutro biale rajstopki i body z dlugim rekawem coby pod spod w razie czego zalozyc :tak:
 
Dziewczyny u nas w sumie ok , maly dostaje czopki i lekarstawa i łyka jak syropek, zębole widać , a Klaudia dzisiaj przebiła sobie uszy!!anielap- przepraszam ale jakie 7 kg:szok:, przeciez ty szczupla jesteś

kochane ja tez mam nadzieję że we wtorek sie spotakmy ,
 
reklama
Hej!
U nas ostatnio masakra-Basi idą wszystkie 4 naraz, a jeszcze nie wiem czy 3 też się nie przebijają:szok: Mała marudna, w nocy nie chce spać, budzi się o 5 rano i wszyscy chodzimy zakręceni... Ale widzę, że nowe ząbki są nie tylko u nas;-)
Ja też mam nadzieję, ze się spotkamy 15:tak:
 
Do góry