reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Witam w Nowy Roku!!!!:-):-)
Dusia mam nadzieje, ze wszytsko wyjdzie wkoncu na prosta i bedzie tylko lepiej.
Ja tez nie za dobrze zakonczylam Stary Rok, bo mialam stluczke. U nas w Sylwestra byla taka slizgawica, a ja do roboty jechalam i poprostu stracilam panowanie nad samochodem. On w swoja strone a ja chcialam zeby jechal w inna. Predkosc nie byla wielka, prawie, ze zero, ale z gorki wiadomo i przyfasolilam w Tahoe.:-:)-(
U nas zimno, duzy mroz i do tego wiatr, az na podworko nie chce sie wcale wychodzic:-:)-:)-(
 
reklama
kasiek, dusia - no to wspolczuje przezyc, kurcze faktycznie nie zbyt ciekawie u was sie dzieje mam nadzieje ze ten nowy rok bedzie dla was laskawy w same dobre niespodzianki!
 
To widze kasik ze i u ciebie nie zaciekawie sie ten rok zacza. Ale dobrze ze tobie sie nic nie stalo. A pogoda u nas no nie zaciekawa, chociaz dzisiaj juz duzo cieplej bo tylko -2, ale wczoraj bylo zimno jak niewiem i do tego jeszcze ten okropny wiatr.

Ja wstawilam pranie, uspalam moje niegrzeczne dzieciatko, ugotowalam sobie jajka bo zachcialo mi sie z majonezem, zjem i biore sie za pokuj dla malej. Musze sobie naszkicowac na scianie wzorek, a puzniej moze w weekend pomaluje :-).
 
Mialam juz dzisiaj zaczac malowac po tym jak przeczytalam ze juz sie jedna lutowka rozpakowala :-D Wiec pojechalam szybko kupic farby ale zanim malego uspalam to jakos mi checi odeszly. Moze jutro zaczne. Bo juz faktycznie nie dlugo mi zostalo. Jeszcze torbe musze spakowac do szpitala niech sobie czeka, bo puzniej tak na szybko to napewno cos zapomne.
 
ja sie wogole dziwie ze ci sie jeszcze chce haha....widac ciaza nie bardzo ci dokucza ja to juz bylam totalnie skonczona na 3 tygodnie przed urodzeniem Vincenta, nikt by mnie nie zmusil do robienia czegokolwiek. No nic, jak zdarzysz to czekam na fotki dziela :-)
 
haha az sama sie dziwie ze jeszcze mi sie chce :tak: Ale jeszcze nie jest tak zle. Brzucha nie mam takiego wielkiego wiec az tak bardzo ciezko nie jest. Troche kregoslup pobolewa. Ale z malym chyba gorzej sie czulam pod koniec. Pamietam ze na swoim baby shower to nie moglam chodzic bo mnie tak kregoslup bolal i mi ten bol szedl do nogi i normalnie kulalam :-D jak stara babka
 
matko haha co te dzieci z nas robia :-) az sie boje pomyslec gdybym kolejny raz zaciazyla jak sie bede czuc i wygladac :-D juz ostatnim razem bylo okropnie a dopiero teraz jak latek przybywa ;-)
 
reklama
Pawimi a powiedz mi jaki mialas trzeci porod? Szybszy niz dwa poprzednie? Moja znajoma z marcowek 2008 jest trzeci raz w ciazy i wlasnie ma termin tak jak ja na 10 luty i wlasnie pisala ze lekarz jej powiedzial ze w gora trzy godziny powinna urodzic.
 
Do góry