reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusiowe dolegliwości różnorakie

trzy tygodnie to jeszcze masa czasu , więc szanse , ze dziecię się przekręci są duże .
a jak przekonać dzieciątko , żeby jeszcze za czasów skorpiona chciało się urodzić :confused: bo my mamy termin dopiero na strzelczyka .
 
reklama
Oj to zaskoczylyscie mnie wszycy mowia ze skorpionik to tragedia w domu ja wiem ze to dobrzy ludzie zobaczymy jak nam to powychodzi co??;-)
Pola nie martw sie ja tez nie mialam apetytu dzidzia widocznie ma z czego czerpac skoro Cie nie popedza do lodowki a Dorota to wiadomo chudzielec to nawet tego konia gdzies zmiesci...hihihihi a moze poszukaj jakis frykasow a to moze jakas restauracja Ci dogodzi??Co???;-) :-D
 
Ewa ale nie mozesz powiedziec ze zli? chca dobrz a czasem apodyktyczni a nie daj boze zadrzec z nimi to wojna na calego i jeszce jakie to pamietliwe a fuj ale jakos sie nie boje kolejnego skorpina w rodzinie!!!:-)
 
ja tam myslę , że skorpiony ( z resztą tak jak wszystkie skorupiaki - sama raczek jestem ) są super ! nie daj Boże bliźniaki ! :szok: to dopiero ciężkie typy !
 
dokladnie skorpiony sa bardzo pamietliwe i zadzierac z nimi nie radze :tak:
jakby tego malo to moja najlepsza przyjaciolka to tez skorpion :-)
troszke znam skorpiony ale maja tez i dobre strony i napewno potrafia dac sobie rade w zyciu :-)
 
moja najlepsza przyjaciolka to skorpion, przyjaznie siez nia na celaego od 9 lat i nigdy nie mialam przykrych zdazen z nia oczywiscie dwie strony musza wspolpracowac ale nie jest zle:-D , moja siostra jest skorpionem ooo to juz gorzej:-D , i moj tato byl skorpionem (jak bylo wszystko po jego mysli to byl cudowny:-D ) ach moja teoria jest taka:

to przespokojne osoby, kochane przyjaciele do grobowej deski, ale jesli widza ze ktos ma wobec nich zle lub falszywe jakies plany czy zamiary czy zdanie potrafia byc straszne, i sa pamietliwe ale tez jesli naprawde cos ich ugodzi :tak:

ja jestem dobrej mysli;-)
 
Ewa co do znakow dla chlopakow zgadzam sie w 1000% odpada blizniak i panna to katastrofa dla mezczyzn :baffled: :no: ale pisze dzis cos dla
Anity kochana pospiesz sie ze zdawaniem prawka bo ja dzis nie dalam rady i w dwu godzinnym korku milam stuczke z mojej winy :zawstydzona/y: wiec koncentracja mimo najlepszych checi juz nie dzila jak potrezba i zmeczenie szybciej daje o sobie znac dbaj o siebie ja juz za kierownice raczej nie bede sie pchala chyba ze w niedzielny poranek do parku to moge podjechac ....DUPA ze mnie:sick:
 
reklama
Ja tam z jedzeniem raczej problemów nie miałam i nie mam,oprócz tego że czasami oczy by chciały zjeść wiecej a żołądek nie mieści:-D
Najbardziej mi dokucza brak snu maleństwo nie chce się uspokoić,dzisiaj na dodatek tak potwornie coś mnie w boku(tak jakby na prawej nerce)boli że szok:wściekła/y: chwilami nie mogę się ruszyć.
Pocieszam sie tym że juz niedługo tyle wytrzymałyśmy to jeszcze trochę damy radę.
Pogoda mogłaby sie zmienić ten brak słońca jest dołujący...:-(
 
Do góry