reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Dzięki, widziałam je na allegro (trochę tańsze) ale wydaje mi się strasznie grube na zdjęciach, nie jest w tym gorąco?
Ja szukam czegoś na lato i chyba na jakiegoś mei taia porządnego się szarpnę, chyba są bardziej przewiewne, ale w sumie to się nie znam, nie wiem :-p
 
Naty też kupiłam to nosidełko tylko złote. Na początku byłam zadowolona, bąbel siedział w nim i się śmiał .... pojechałam do kuzynki ona ma babybjorna bez porównania ... o niebo lepsze ... wsadziłam do niego, ponosiłam cały dzień ...
wróciłam do domu i moje już beeee , za twarde,za grube ,mniej w nim widać i płacz :((((
Nie mówie , że jest bardzo złe ...sama go kupiłam i będę w nim nosiła małego, ale teraz bym wybrała inne
Viv zainwestuj w lepsze ... babybjorn nawet ten podstawowy najtańszy ... jest cieniutki, przewiewny, miękki i dziecko w nim lepiej widzi, nie jest tak zabudowane ..
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki , ja tylko na moment bo mamy jutro wesele a w niedziele mam zaliczenie z rachunkowosci i wczoraj sobie uzmysłowiłam ze ja jej chyba nie umiem:( wiec zabieram sie za naukę

opowieść z życia z informatykiem:
JA: kochanie zdejmij pranie z suszarki przed pójściem do pracy -
ON dobrze - położę ci go na łóżku
JA: nie schowaj do półki
ON lepiej nie
JA czemu
ON: BO MOKRE
JA (w myślach kocham go , jest ojcem mojego dziecka , poztym jest cięzki i nie uda mi sie go wyrzucić przez okno) DLACZEGO ZDJĄŁEŚ MOKRE PRANIE !!!!!!!!
ON - BO KAZAŁAŚ :)

Z drugiej strony
Godzina 7:30 - on zajmuje się małym i krzyk - ela wstań mamy marchewkę w kupie, wiec ja taka pół przytomna zrywam się i podchodzę do przewijaka i patrzę na kupę .. patrzę .. patrzę .. i nic normalna kupa - mąż się pyta co robię - ja , że szukam marchewki , jakiej marechewki no takiej z natką :)

znikam .. miłego weekednu dla dzieciaczków i mamuś
 
Ela ale sie usmialam :-p
Viv a po co Wam nosidlo jak chuste macie? Czy chusta juz nie starcza?
Moje dziewczyny juz brykaja :-) Lena coraz bardziej 'rozgadana'
Ide sprzatac :-)
 
Ela twoje posty sa boskie hehehe ale sie usmialam. My dzis pobudke mielismy kupna wlasnie, synek juz umyty wykremowany i bawi sie na macie.
Cora jeszcze spi.
wczoraj mielismy podejscie do nowego mleczka, pierwsze okazalo sie fiaskiem bo rozrobilismy mu pol na pol ze starym i nie chcial pic, tzn wypil 100 ml duszkiem ale jak poczul smak to go wzdrygalo jak po cytrynie. W nocy maz zrobil mu narazie 4 miarki starego i 1,5 nowego i zjadl, takze stopniowo bedziemy przechodzic na nowe. Dostalam tez steryd dla niego, ale raczej smarowac go nie bede, zmiany nie sa straszne, nie podchodza krwia czy cos w tym stylu wiec zostaje krem dla atopikow.
 
Ania potrzebuję drugiej chusty/nosidła, bo ta czasem wymaga prania znienacka i wtedy poopa blada ;-) a że w lato gorąco to szukam czegoś przewiewnego, albo jakąś cienką chustę albo nosidło, podobno wtedy najchłodniej. No i wygodniej mi będzie wiązać się przy zmianie z wózka na ręce ;-)
 
Viv ja miałam mei taia i u nas się nie sprawdził, a to dlatego że dziecko mi się strasznie w nim pociło:baffled: no ale fajne było , robiłam je na zamówienie. także chyba jakby miała kupować to albo zdecydowałabym się na ergo albo na nową lekką przewiewną chustę:happy2::happy2:
A wyglądał mei tai jak na zdjęciu , jedna strona dla mamy druga dla taty:-)
 

Załączniki

  • adaś mei tai kwiatki.jpg
    adaś mei tai kwiatki.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 23
  • smok adaś.jpg
    smok adaś.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 22
reklama
No właśnie się zastanawiam... znalazłam taki "cud" jak chusta Hoppediz ultra cienka, i nie wiem jak to się ma w praktyce. Niektóre chusty z domieszkami są przewiewne też, ale właśnie ta dziewczyna od pinezki.wordpress pisała że najbardziej przewiewne jest nosidło :confused: tylko na pewno nosidło nosidłu nie równe i nie mam pojęcia w których dzieć się poci mniej... bo w naszej natce potrafi być mega gorąco, zwłaszcza mi :dry:
 
Do góry