reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Moje dwa szkraby :) DSC02497.jpgDSC02498.jpg
 

Załączniki

  • DSC02497.jpg
    DSC02497.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC02498.jpg
    DSC02498.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Dziewczyny padam!
Lena dziś przeszła samą siebie, stwierdziliśmy z mężem, że dotychczas nie wiedzieliśmy, że mamy dziecko... Mała strasznie marudziła, ani chwili nie chciała być sama, dziąsła ma całe czerwone i opuchnięte...smaruję jej dentinoxem ale chyba mało pomaga, ssać w ogóle nie chce, tzn. ssie dwa trzy razy i odrywa się z płaczem, więc marudzi też bo głodna...ech...zastanawiam się czy w nocy jakby bardzo płakała nie dać jej nurofenu tego w kroplach powyżej 3 mca...co myślicie...
nie mam teraz już sił doczytywać i więcej pisać
jutro może będzie lepiej
Basiu - przekochane szkraby
Naty - ja się rejestrowałam na stronie hippa do klubu maluszka

Mam jeszcze dwa pytania:
Jak "ochraniacie" dzieciaczki przed owadami...pryskacie czymś, smarujecie? Ubranka tylko czy skórę też? A w domu?? Można używać tych elektronicznych odstraszaczy?
I drugie? Co z filtrem przeciwsłonecznym. Gdzieś czytałam że poniżej 6 mca nie można w ogóle używać kremów z filtrem, dopiero po skończeniu pół roku można 50...co Wy robicie? U nas ostatnio ciągle powyżej 30 stopni:(
Zmykam się kąpać...znów nie opracowałam bb co do fotek :(
 
Ja nie uzywam narazie zadnych filtrow, nie uzywalam tez zadnych odstraszaczy.
Jesli wasza mala jest niespokojna to ja bym podala nurofen. Nam pielegniarka powiedziala, ze jesli Mateuszek bedzie bardzo niespokojny i bedzie mial spuchniete dziasla to mamy podawac nurofen przez 4 dni 2x dziennie po 2,5 ml. Poki co dentinox daje rade.
 
Asia a ja się nie mogłam tam zarejestrować, niby mnie zapisało ale nie mogę się zalogować, ni nic :confused2: dostałaś jakiś mail zwrotny, link uaktywniający itp?

Ja smaruję małą na razie tylko kremem Bambino ochronnym, on ma jakiś mały faktor ale przecież na słońcu Maria nie siedzi zbytnio :cool2: u nas od wczoraj 20 stopni, super się spaceruje, no ale że słonko ją razi to ciągle za parasolką siedzi :sorry:
 
Basia - dzięki za info co do tego nurofenu, bo tak to zawsze jakoś orientacyjnie wiadomo ile podawać :) na szczęście noc była spokojna i dziś już jest dużo lepiej, wczoraj za to było coś okropnego :( biedna malutka :(
Viv - ja też nie dostałam żadnego maila, ale jak się zapisałam to przez chwilę nie odwiedzałam tej strony i potem jak znów chciałam wejść to już hasła nie pamiętałam więc kliknęłam zapomniałam hasła i dostałam maila i teraz już działa i od razu wtedy jak weszłam po raz drugi to zamówiłam darmowy pakiet próbek... :) i przyszły :) a niestety z bobovity jak nic nie było tak nic nie ma a robiłam to wtedy wszystko na raz :( no nic, może jeszcze kiedyś sobie o mnie przypomną, spróbuj z tym hasłem jeszcze raz :)
U nas dziś lepszy dzień...ciut się ochłodziło więc i Lenka ma lepszy humor, tak to się biedna mocno poci :( a tak w ogóle dziewczyny co jest najlepsze na potówki??
Ja już prawie wszystko poprasowałam (dostałyśmy dwa kartony bardzo fajnych ciuszków od mojej przyjaciółki po jej córeczce pół roku starszej więc to wszystko prałam i prasowałam - nie cierpię tego robić, ale te ciuszki są duże milsze dla Małej jak się je przeprasuje) - teraz tylko czeka mnie jeszcze układanie w moich kartonach bo to rozmiary 74, a wyciąganie powoli już 68 :) zawsze jak to robię to czuję się jak baba na straganie z ciuchami :) tyle tego jest, że sklep można otwierać :)
A m mój wczoraj posprzątał całe mieszk :) mimo jęczącej Lenki jakoś daliśmy radę, dziś za to on i Lena odsypiali a ja miałam chwilę dla siebie :) zaraz wrzucę fotkę mojej córy i popracuję nad suwaczkiem :)
Miłego wieczoru wszystkim!
 
No to czekamy na fotke :-D
Asia nie ma problemu co do nurofenu, choc zycze by sie obylo bez tego.
Na potowki nie wiem, chyba przewiewne ubranko, bo tego sie raczej nie smaruje.
 
Basiu - nie dziękuję ;-) też mam nadzieję, że się nie przyda :) no właśnie mnie też się wydaje, że tego się nie smaruje, ale na brodzie, dekolcie i szyi Lena ma już wysypkę od śliny plus od potu więc już sama nie wiem, na razie przemywam to tylko wodą i tyle...
Aurelka - fajna dziewuszka z Zuzi :) minka kochana :)
A oto moja córcia - fotka zrobiona jeszcze jak byliśmy u dziadków:
P1200053.jpg
 

Załączniki

  • P1200053.jpg
    P1200053.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 38
Hej Asia a twoja Lenka je juz jabluszko? bo u nas tak sie wlasnie objawiało uczulenie na jablko, w sensie reakcja krzyzowa z pylkami brzozy. tez myslelismy ze to od ulewania i sliny, a jak tylko jablko odstawilam to wszystko zniklo.
Sliczna dziewuszka z twojej córci :-)
 
reklama
Do góry