reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
MamaPatryka89 szybciutko jeszcze się wtrącę..ja właśnie miałam zapytać jak to z tym żelazem w ciąży,bo też mam anemię i muszę brać,biorę już 3 mce,ale skoro ty miałaś,to chyba w ciąży można bez problemu??
 
Hejka.:-)
Ależ wam zazdroszczę,dziewczyny -te,które oczywiście mają już pewność.I jak tak czytam pozostałe z was,że testy jeszcze negatywne,że się denerwujecie,to....no ja rozumiem,ale,kobity,spokojnie!! I na was (nas-też jestem z wami)przyjdzie czas.NIby może się to dziwne wydawać takie wypatrywanie II kresek,ale wyobrażam sobie co to musi znaczyć dłuuugie staranie się i comiesięczne oczekiwanie w napięciu na wynik testu albo upragniona ciąża po utracie...Dlatego,powtarzam to raz jeszcze,głowy do góry,nie dajmy się.Będzie dobrze.
A u nas pogoda dziś tragiczna, piździ jak cholera:wściekła/y:, a miałam w planach wypad na plac zabaw z Sarą.Ale może lepiej,w czasie jej drzemki w południe może w końcu wrócę do czytania książki sprzed miesiąca.:-D
Buziaki,do później i nie martwcie się.Wierzę,że skoro 1,5 miliardowi Chinek się udało,to i nam też.:-DToż to potężny naród. A poważnie...trzymam kciuki za was i za siebie.Ale najpierw wolę zaraz..OOOOOOOOO CHOLERA właśnie sobie przypomniałam mam dzisiaj dzwonić po wyniki cytki.Cholera,boję się.:sorry: No nic,odezwę się później.Duży CMOOOOOOOOOK dla was wszystkich.:-):rofl:

ja Cie podziwiam :happy: ostoja spokoju :D
na szczęście jutro jedziemy do rodziny to moze bede mniej myśleć ;/
juz kupiłam dzis test kolejny, ale ten trzymam do poniedziałku

u nas tez brzydko, my juz bylysmy po chleb w piekarni rano, ale nie dało sie długo spacerowac ;/

na pewno można, ja tez brałam w ciąży (przepisany przez ginekologa :)) bo ogolnie nie jadam za bardzo mięsa i miałam niedobory jakies ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Królewna to mój pierwszy miesiąc starania, dodam ze brałam od 5-9 dnia cyklu clo, pozniej duphaston i teraz czekam. Przy pierwszej ciąży zaszłam za pierwszym razem i wtedy tez brałą clo i dup. Zobaczymy.

Co do kwasu foliowego to biore od miesiaca jak postanowiłam o staraniu a witaminy jak zajdę to bede brała falvit bo wczesniej tez brałam w ciąży i było ok.
 
samira to tak jak ja pierwszy miesiąc :)
ja nie biore zadnych tabletek ani nic, nawet szczerze mówiąc nie wiem na co to sie bierze? :)))

retyy to są najdłuższe dni mojego zycia hahahaha :D
 
Hejka.:-)
Ależ wam zazdroszczę,dziewczyny -te,które oczywiście mają już pewność.I jak tak czytam pozostałe z was,że testy jeszcze negatywne,że się denerwujecie,to....no ja rozumiem,ale,kobity,spokojnie!! I na was (nas-też jestem z wami)przyjdzie czas.NIby może się to dziwne wydawać takie wypatrywanie II kresek,ale wyobrażam sobie co to musi znaczyć dłuuugie staranie się i comiesięczne oczekiwanie w napięciu na wynik testu albo upragniona ciąża po utracie...Dlatego,powtarzam to raz jeszcze,głowy do góry,nie dajmy się.Będzie dobrze.
A u nas pogoda dziś tragiczna, piździ jak cholera:wściekła/y:, a miałam w planach wypad na plac zabaw z Sarą.Ale może lepiej,w czasie jej drzemki w południe może w końcu wrócę do czytania książki sprzed miesiąca.:-D
Buziaki,do później i nie martwcie się.Wierzę,że skoro 1,5 miliardowi Chinek się udało,to i nam też.:-DToż to potężny naród. A poważnie...trzymam kciuki za was i za siebie.Ale najpierw wolę zaraz..OOOOOOOOO CHOLERA właśnie sobie przypomniałam mam dzisiaj dzwonić po wyniki cytki.Cholera,boję się.:sorry: No nic,odezwę się później.Duży CMOOOOOOOOOK dla was wszystkich.:-):rofl:
ja tez widze za oknem u nas kropi deszcz my mieszkamy od siebie 30km :-)
krolewnazmarcepana i samira cierpliwosci kochane wszystko ma swoj czas :-) i napewno beda dwie kreski ja wczoraj trzyalam kciuki w 2 dloniach ale gotujac jedna trzymalam lyzke wiez na godzinke w jednej dloni :-D ale caly czas trzymam .
a i bym zapomniala ja tez mialam troche suchosci na poczatku teraz mam z 4 dzien mleczny uplaw dzis rano troche wiecej go bylo.
 
Ostatnia edycja:
ja tez widze za oknem u nas kropi deszcz my mieszkamy od siebie 30km :-)
krolewnazmarcepana i samira cierpliwosci kochane wszystko ma swoj czas :-) i napewno beda dwie kreski ja wczoraj trzyalam kciuki w 2 dloniach ale gotujac jedna trzymalam lyzke wiez na godzinke w jednej dloni :-D ale caly czas trzymam .

ohh oby podziałało :) dziekujeee ;d ale do poniedziałku jescze daleko ;d
 
reklama
Do góry