reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

hej dziewczynki :)
My sie wczasujemy i straszne nudy u nas, nic doslownie nic, co by sie dalo opisac, chyba ze was interesuje ze brat siostry brata mojego dziatka i markowski ten co chodzil z ta kolo mlyna, a ta kolo mlyna do to holandi pojechala z szwagrem tamtej rudej z poczty, no a ta ruda z poczty to w banku pracuje teraz .. a co z bratem siostry mojego dziadka ... a on Bmw kupili :) a zmęczona jestem bardziej niz w krakowie bo maly budzi sie rano i nie ma meza do kopania co by sie nim zajmowal bylam dzisiaj na zakupach - masakra ..nie ma takich duzych numerow ... pocieszam sie ze chodizlo im o piersi ale zabieram sie za chodakowska czy jak tam ja zwa i przezywam razem ze swoim dzieckiem zabkowanie rosnie mi 8 mka i musze ja wyrwac - a na mojej wiosce jedyny dentysta to robiacy sie urlopuje
AGAma - witaj po okresie niebyty:) niech ci dziewczynki przesla cwiczonka , ja moge to zrobic dopiero po czwartku bo net tu kosmicznie wolny jest wiec nie chce przkopywac poczty, a cytologie mi robili na pierwszej wizycie po porodzie, co do gotowania ugotowalam 2 zupki i malemy srednio smakowalu,
asia u mnie tez brak "trudnych dni', choc mozna powiedziec ze wszytskie trudne , tez sie troche tym martwie szczegolnie ze malo uwazamy a nie chce brac anty
naty - ty bidulko :( mam nadzieje ze raczka sie ladnie goi,
wiola - dzieki za przepisy , jak gotujesz rosolek dla malej ? i jestes nieziemska jak czytam wieczorem co robilas to czuje ze moj dzien byl taki bezproduktywny :)
andzia - usciski dla mikolaja i co by zakupy sie udaly i ambitnie z tym dzidziusiem :)
wracamy w srode ....jutro maz przyjezdza po nas ...ale sie za nim stesknilam
 
reklama
hej:)
u nas dzis goraco, wojtus juz sam siedzi:) co do okresu przy karmieniu to moja szwagierka dwa lata karmila i dopiero jak calkiem sknczyla to dostala:szok:

ja bylam 7tyg po porodzie na wizycie kontrolnej u gina ale nie robil mi cyto bo mialam wazna do maja no i mialam jechac ale ciagle cos, a to dziadek zmarl, a to tata w szpitalu, a to auto nam rozwalili a teraz wypadek z ta reka;/ i chyba teraz dopiero pojade po okrewsie jakos kolo polowy miesiaca, podobno najlepiej cyto robic miedzy 12 a 18 dniem cyklu?prawda to?
Asia-dzieki za przepis:) wiesz jednak 70 km to jest jakas alternatywa w kontaktach z tesciowa:D
andzia szybcy jestescie^^ my to za jakies 3 -4 lata;-)
zycze powodzenia w staraniach

Adgama po wizycie jestem zmeczona psychicznie, jak po kazdej tego typu hehe:p okropne meczydupy z nich sa;/
i oczywiscie byla gadka ze beda krotko to siedzieli dotad az poszlam kapac malego! i jeszcze sie wrypala mi do domu w butach, zeby tylko do kuchni to bym jakos zniosla ale sie wrypala do salonu tu gdzie wojtus ma mate i dywanik i po podlodze sie turla itd a jak jej zwrocilam uwage zeby zdjela buty to zrobila zdziwiona mine jakby wzyciu nie slyszala ze po domu sie w butach nie chodzi, ja j...e.. szok..znam ja szesc lat ale chyba jej glupota i kretynizm nie przestana mnie zaskakiwac, nie dziwie sie ze szwagier nie chce jej na dzielke zabierac na mazury^^
elak-dzieki, reka juz lepiej, pobolewa ale i swedzi znaczy goi sie:)
no ja bym chyba bez swojego malza tyle czasu nie wytrzymala;/
my sie chyba po chrzcinach wybierzemy w gory standardowo:) tatry cale z malzem zeszlismy:)
 
Witajcie, u nas ciezki dzien, rano szczepienie, potem cos w domu porobic, ugotowac, upiec a od 16 drzwi sie nam nie zamykaja bo sobie ciagle o nas jacys znajomi przypominaja... zmeczona jestem bardzo...Lena po szczepieniu bardziej marudna ale tak to ok... Jutro poczytam co u Was i poodpisuje...milego wieczoru!
 
hej mamuśki :-)

elak ja mojej małej tylko raz ugotowałam, ale jej w ogóle nie posmakowało więc póki co dostaje słoiczki :-p ps. dziękuję za zgodę na przesłanie mi tych ćwiczeń :happy:
naty co do czasu kiedy najlepiej robić cytologię to nie pomogę - niestety się na tym nie znam. oj - też nie lubię jak mi się w butach ktoś do mieszkania ładuje :wściekła/y: a ściągnęła chociaż te buciory?
asiabp oby jutrzejszy dzień nie był tak męczący. a jak lenka na sczepieniu - płakała?


u nas dziś dzień deszczowy, za to pod wieczór kiedy czas na kąpiel, karmienie i spanie się wypogodziło :eek:
jutro na obiad w planach dewolaje (kurcze, to wymyślanie obiadów to jakaś masakra:-D)
 
Hej kochane mnie wczoraj pochłonął dzień z kosiarką z przerwami na karmienie dziewczyn (obiad) na przewijanie Julity i na siku dla Nastki i na gotowanie obiadu :confused2:było ciężko cały dzień na podwórku siedziałyśmy ale po 17 skończyłam w końcu:-)byłąm dumna z dziewczyn moich ze takie cudne były bawiłys ie ładnie dały mamie skończyć całe podwórko skosić a dziś na luzie sobie gotowałyśmy rano plewiłyśmy po obiedzie poszłyśmy z materacem przed domek do cienia na trawke i leżałyśmy tam chyba z 2,5 godzinki wieczorem znowu plewiłam i jutro mnie to jeszcze czeka bo zostały mi jarzyny i dwa klomby kwiatków zachciało mi się kwiatków to musze plewić:eek:ale coś za coś Andzia to mam nadzieje ze sobie coś kupisz AsiaBp to dobrze ze jedziecie odpoczniecie szkoda tylko ze rozłąka z m a mała z tatą ale co zrobić Naty dobrze ze coraz lepiej z ręka i wpsółczuje wizyt teściów moja tesciowa progu mojego domu w sumie nie przekracza:-Dczasem się jej zdarza ale barrrrdzo rzadko naszczęście:tak:teść jest u nas co niedziele na obiedzie ale on nie mieszka z tą zołzą i nie dziwie mu się on jest bardzo wporządku;-) Naty,Elak ja małej gotuje rozół na kurczaku albo na indyku pierś lub skrzydełka co wolicie nie doprawiam niczym mięsko później rzodrabniam i wrzucam do miseczki jak ugotuje wiadomo marchew pietruszka,cebulka,seler,czosnek gotuje dość długo tak jak dla nas przed końcem gotowania siekam świeżą natke pietruszki i wrzucam nakładam makaron do miseczki sporo go daje i kroje drobniutko staram się jej już nie miskowac musi się uczyc sama gryść bo już 7 mcy zalewam rosłkiem ale niedużo tak żeby było do połowy makaronu marcheweczke kroje drobno i tez daje i co niedziele ona całą taką miske zjada Elak :-D:-Dte opowieści twoje to jagbym moja tesciowa słyszałam "ta wczoraj spała z tym,a wypłaty już nie ma bierze na kreske, dziecko jej pilnuje ktoś tam " masakra po prostu:confused2: ja lubie takie dni jak mam co robić i wracam do domu padnięta ale zadowlona , zaglądaj tylko jak będziesz mieć łączność:tak: jutro pewnie też zajrze wieczorkiem Julita dziś wsuwała maliny i poziomki z krzaczków od nas samkowały jej:-)i strasznie lubi ryby wędzone na kolacje jadła z nami;-)
 
U nas dzis spokojniej, maz wlasnie ma przedobiednia drzemke z Lenka wiec ja mam chwile dla siebie i dla Was :)

Adgama - no to Ci bardzo ladnie spi Wiki, Lena srednio budzi sie co 3 godz w nocy wiec my nie mamy takiej dluzszej konkretnej drzemki...tak sobie mysle kiedy bedzie moja pierwsza od porodu przespana cala noc :)
Cwiczonka postaram sie opisac i wyslac jeszcze dzis, a jak sie nie uda to jutro...A Andzia podeslala Ci juz te od Eli czy je tez wyslac?
Lena jak zwykle plakala u pani doktor ale zaczela juz jak ja tylko na lezance polozylam wiec mysle ze to czy dostala klucie juz niewiele znaczylo :)
A dlaczego Wiktoria placze przy przygotowaniu do spani? Moze zbyt zmeczona byla, a lubi sie kapac?
Ela - wspolczuje zeba, ja co prawda nigdy nie mialam z 8-ami problemow ale slyszalam ze potrafia dac w kosc :( teraz wiesz co czuja nasze Maluchy :)
No wlasnie ja tez o tym zabezpieczaniu zaczelam myslec i dlatego zapytalam o okres u Was, bo anty nie biore i nie chce na razie poki karmie a tak naprawde nie wiem co tam sie dzieje, bo ja zawsze mialam super regularnie i wiedzialam co i jak a teraz...zonk :)
Naty - cyt podobno w pierwszej polowie cyklu lepiej, zaraz jakos po miesiaczce
Wiolka - widze ze u Ciebie jak zwykle pracowicie :)
A Julitke to masz jakies zloto nie dziecko :) Tak grzecznie sobie siedzi caly dzien? I nie przykrzy jej sie? Nastka pewnie duzo sie z nia bawi :)

Ja dzis na obiad mam barszczyk a potem na slodko knedle z morelami bo tu juz sa :)
Milego dnia!
 
Witajcie my juz w domku, ogarnieci ale wszyscy chorzy. Dzieci kaszla jak gruzliki i smarkaja a nas bola gardla. Poprostu super.
Narazie nie mam czasu was nadrobic i raczej nie bede miala bo od poniedzialku wracam do pracy. Postaram sie jednak byc na bierzaco.
 
hej mamuśki :-)


wiolka to julita ma apetyt :happy2:
asiabp życze by ta przespana noc szybko nadeszła;-) tak - andzia podesłała mi ćwiczenia:tak: wiktoria na szczęście lubi się kąpać, a płakała bo głodna była :-p
basia zdrówka, a powrotu do pracy współczuję



wiki śpi, a ja muszę iść kończyć sałatkę - chociaż jakiś leń mnie dopadł, no ale trza dokończyć jak się zaczęło :-D
 
Dziewczyny, a dodajecie do zupek Maluchów kaszkę? Czytałam, że 6mczne dzieci powinny mieć dodatek kaszy w obiadku, a moja Ninka ma już prawie 7 mcy i samą zupkę jej daję...

Elak, a do pracy miałaś wracać?... Ja już od kilku dni jestem mamą pracującą. Gdyby nie wpadki naszej niani to byłoby super, a tak to stres duży.
 
reklama
hej
ja wlasnie wybieram sie do pracy .. jestem zdenerowana jak przed pierwszym dniem szkoły w pierwszej klasie :)
nie mam w co sie ubrać i jestem za gruba by chodzić między ludzi :( a poztym mam opryszczkę i na swoje nieszczęście przeczytałam internet jak moze to byc grożne dla brzdąca .. wieczorem napisze więcej
 
Do góry