reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Witajcie:)))

wnika, no nareszcie, już myslałam, że nigdy nie wrócisz....My też tęskniłyśmy:tak:

my z ząbkami mamy przerąbane, mały czasem aż piszczy z bólu, wszystkie cztery z góry idą a wyjść nie mogą:-( No i pomaga tylko czopek albo ibum,a nie chce tego za często stosować. Maści to tylko chyba odwróca na chwilę jego uwagę, bo inny smak mają:tak:

a tak poza tym to Filipek juz zdrowy, ale apetyt jakos nie dopisuje mu, strajkuje przy wszystkim i zaczyna sie już od momentu gdy wkładam go do krzesełka... nie chcę go nauczyć jeść biegając za nim po pokoju z łyżeczka:-(

co do tego cukru, to moja teściowa jest identyko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! choć mamie tez sie zdaże, ale ważka, masz rację trzeba stac przy swoim bo to nasze dzieciaki

badka, jak tam metode podnieś-połóż????? zaczynam ja powoli stosować i powiem , że dość wyczerpujące to jest:-( są chociać jakieś efekty???:-)

wlaśnie wypiłam sobie sangrie z owocami i czuje sie wspaniale:cool2: hihi

nikamo, no to może weźmiesz przykład ze mnie hihi
 
reklama
wnika dziękuje dobrze, naszą nadzieją jest to że może na kolejnym usg okaże się co mamy, będzie to 17 tc więc kto wie :)
 
Jestem dziewczyny, ale tylko na chwileczkę, głównie dlatego, że mi strasznie wolno net działa. Starałam sie nadrobić wpisy na BB i TS i chyba mi się to udało:-).
Wszystkim maleńkim solenizantom życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
Ostatnio często się sprzeczam z M i przedwczoraj (do dzisiaj) zaliczyliśmy ciche dni. Sama nie wiem kogo to wina, ech takie życie.
Mam pytanie, czy zdjęcia umieszczacie tylko na NK, czy może jest taka możliwość na np. TS, wiecie pytam o taką naszą galerię, bo ja niestety nie posiadam konta na NK:-(.
 
olena, ja wczoraj bylam w szpitalu na badaniach poziomu hormonow. przymierzamy sie do startu w styczniu, dlatego zaczelam szukac forum ''mamus starajacych sie''. ale juz nie szukam... :)
 
Nikomo dzięki, ale powiedz gdzie, bo jakaś mało kumata w te sprawy jestem:baffled:
Starającym się mamuśkom życzę powodzenia i dwóch kreseczek na teście.
 
Ostatnia edycja:
ja juz sie strasznie ciesze! :-D nie na starania, ;-) bo to u nas akurat malo przyjemne... :baffled: stale szpital i kontrola...:baffled: ale wazne zeby efekty byly :tak::tak:
to nikamo do roboty po nowym roku!!!!! :-)
 
reklama
Do góry