reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Mamula, samopoczucie u mnie też ok:) po ttygodniu jedzenia prawie normalnego stanęłam na wagę, a tam 3 kg do przodu, więc postanowiłam, ze wracam na dukana, z tym że 1/1 i też chcę do świąt dociągnąć:)

dziś stanęłam na wagę i jest tylko dodatkowy kg na plusie, więc to pewnie woda była albo złogi jelitowe...
ale i tak od jutra wracam z podkulonym ogonem...

co do Sylwka, to my zostajemy w domku... chyba, ze uda mi się namówić M na pobyt u mojej mamy, tam mieskza moja siostra i brat i wtedy byłby rodzinny sylwester... moze go przekonam smakołykami, które przygotowuje zwykle moja siostra i mama:) a że on łasy i lubi dobrze zjeść, to może....

Qassandra, współczuję chorób, trzymaj się kochana:)
Wnika, ja tez za Tobą tęskniłam, nawet pisałam o tym...

I też staram się używać jak najmniej chemii w kuchni, a fast foodów nigdy nie lubiłam, raz na pół roku chodziliśmy najwyżej na pizzę, ale odkąd znalazłam dobry przepis na ciasto, to tez wolę sama zrobić w domu:)

buziaki dla wszystkich

michalka, trzymam kciuki za usg, olenka - buziak w brzuszek:)
 
Michalka malej sie w samolocie nie podobalo?jakbys miala czas to napisz cos wiecej, ja jak lecialam z Matim to bylo ok, tylko byl mniejszy no ale za to lot 8h, a teraz do pl lecimy z emem i Matim i mam nadzieje, ze bedzie ok
 
michalka trzymam kciuki:):)bedzie dobrze:)

qassandra-my tez tak zyjemy,zdrowo-wszystko na parze,szybkowar,halogen oven(nie wiem czy zdrowy,ale bez tluszczu wszystko przyzadzam w nim)
staram sie miec w domu wszystko swieze,nie robimy na co dzienin nic z paczek ani puszek.
choc czasem sobie cos wieczorem zamowimy od chinczyka,czy turka.czasem jak olena do KFC na kurczaka wyskoczymy.
ale na codzien zdrowo zyjemy.

wogole warzyw z parowaru nie solimy-albo malo solimy.one maja taki zywy smak-np.marchew,albo ziemniaki.te z garnka juz mi wogole nie smakuja.

taakie zdrowe odzywianie wystraczy tylko sobie w nawyk wprowadzic i samo potem jakos leci.

jak bedziesz miala jakies fajne przepisy na parowar to wrzucaj-chetnie odgapie:)
 
fajne przepisy.jak cos zrobisz z tego to daj znak.
mieso z parowaru wychodzi takie soczyste,moze sie jutro skusze na kurczaka.
tam widzialam papryczki z miesem-ja akurat robie w szybkowarze,bo wtedy sosem pomidorowym zaleje i jakos mi tak lepiej samkuja.

jeden przepis moge wrzucic-sama go wymyslilam(tzn wpadlam na niego:)
pieczarki z boczkiem w masle ziolowym,albo przykryte mozzarella.

obieram pieczarki-duze,w kapelusze wkladam boczek,przykrywam serem i gotuje w parowarze.
wychodza takie soczyste.
ale dostalam apetyt,zamiast przeprowadzka sie zajowac to w kuchni bede dzis stac:):)
 
Mamula my jeszcze nie mamy planów na sylwestra, ale gdzieś by sie poszło:-)
Michałka witamy w Pl i daj znać po wizycie co i jak:-)
Qassandra szybkiego powrotu do zdrowia. A co jedzenia też lubię zdrowo zjeść ale na kebab nieraz mam taką ochote, że nie mogę się opanować, a później zawsze mi cieżko na żołądku:-(
Dostałam dziś paczkę z hippa a w niej miarkę od wzrostu i obiadek po 7mym miesiacu.
 
goyek - nasz brzdąc też z tych co nie lubią grubych kawałków w obiadku czy zupce. Robi z reguły odruch wymiotny, albo wciska sobie palce do buziaka wyciąga kawałki( znajduję między palcami) albo wpycha sobie je do gardła.. oczywiście pluje kawałkami - różne cuda wyprawia. Oczywiście dużo mniej je tych obiadków z kawałkami niż by zjadłł przecier. MieszaM je razem, daje po pół łyżeczki żeby się nie krztusił i co jakiś czas daję wodę do popicie, zeby nic nie chomikował
 
reklama
Do góry