reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Asiulek z tym Dukanem to tak jest że szybko chudniesz ale jak nie utrwalisz wagi to szybko znowu przytyjesz. Musiałabyś wejśc na 3 fazę 10 dni 2 fazy za każdy stracony kilogram.

A ja czekam na kuriera z moim prezentem imieninowym :)
 
Caroline a kiedy masz imieninki? Co ma przyjść?
Póki co ambitny plan spełniony, napisałam nawet 3 strony a nie dwie:-) 6W też już odbębniłam, mały śpi, rybka sie smaży a Was nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Czytam, czytam co napisałyście - ale jak już mam pisać to nie wiem co komu heh
Jakoś dzisiaj mózg mi nie pracuje, musze kawke sobie strzelić.

Misiek mały śpi, za to zaraz "burza" wóci z przedszkola, więc już do wieczora będzie się działo w domku :)

asiulek - no u mnie to samo, nie skończyłam jej i mam teraz efekty. Też już poszło na plus. Zrobiłam dziś już wszystkie potrzebne zakupy no i jade z koksem - ale dziś ciężko, idzie, kusi wszystko czego nie wolno :) oby kilka dni wytrzymać, to już pójdzie z górki.

michałka - powodzenia na usg :happy:

Natkaa- ja ostatnio dostałam paczkę z bobovity - deserek, kaszke i soczek- niby mała rzecz, a jak ucieszyła :)

Dziewczyny, czy Wy dostajecie też gazetkę "twój maluszek" ? do mnie przychodzi ona raz na miesiąc, czasem co 2 - ani jej nie zamawiałam, ani nie płace za nią..
Czytałam kiedyś, że jak dostaje się te paczuszki w szpitalu po narodzeniu dziecka i wypełnia tam takie kartki- to właśnie niby stąd mają adres i losują ileś tam osób, którym wysyłają gratis przez kilka miesięcy- ale jak jest to nie wiem - ja dostaje ją już 3 lata, od czasu jak Mati się urodził..ciekawa jestem,czy może wszyscy ją dostają??

Qassandra i Saskiana - napiszcie proszę jakie macie te naczynia do gotowania na parze, czy szybkowary - właśnie jestem na etapie szukania takich garnków/urządzeń ale jestem całkiem zielona w tym i nie wiem co kupić, czy jakiejś marki konkretnej?
 
Mamula ja nie dostaję tej gazetki, ale moja kuzynka ją dostawała, więc może rzeczywiście to jakoś losowo. Mam pytanko odnośnie wychowawczego, jak w ostatniej ciąży wracałaś do pracy, a później poszłaś na zwolnienie to pensję na jakiej podstawie naliczali? Za ostatnie przepracowane miesiace czy te w których nie pracowałaś brali tez pod uwagę?
 
natkaa - oj nie pomoge Ci jak to jest, u mnie było to zamieszane- bo byłam na wychowawczym jak zaszłam w ciąże, dlatego napisałam wniosek, że za 30 dni wracam do pracy i pierwszego dnia pracy nie wróciłam tylko dałam zwolnienie..
A kasy dostawałam zgodnie z podwyższką średniej krajowej - nie z tym, co miałam kiedyś przed pierwszą ciążą...

olena- dzięki

ok, znikam już
 
Nikamo witaj:)
Miłego dnia wszystkim:)

Goyek gdzieś czytałam, żeby dzieciom jak najmniej pokarmów podawać przez butelke, może dlatego Samuś ma problem z grudkami, bo więcej je przez butelkę niż z łyżeczki.

moja duzo je z butli i problemu z grudkami nie ma! nie sadze ze to tego wina...

Saskiana zgodze sie z toba ze wszystkim co piszesz..
a taki parowar to sama z checia bym sobie sprawila..tylko napisz co ty masz???z checia zgapie od ciebie;)

moja dostawala do probowania od nas z talerza i uwarzalam ze taka ilosc jej nie zaszkodzi a ZACHECI. choc wedzonej ryby jej nie dalam nigdy bo sama tego nie jem..dzis z jedzeniem problemu nie ma...na wszytsko chetnie buzke otwiera czy to z grudkami czy bez..nie ma problemu i mam nadzieje ze tak bedzie dalej..ale mi sie wydaje ze to tez od dziecka zalezy czy mu te grudki podpasuja..

co do ilosci mleka to zjada z 5 porcji(po 120ml badz 150 to zalezy czy cos wtrabila innego) i czasem do tego jeszcze w nocy jedna porcje wypije...pozatym deserki , owoce ,obiadek, chrupki kukurydziane, kanapki troszke, biszkopciki ktore sama niezle wcina ,herbatniki rozmoczone i oczywiscie nie wszystko jednego dnia...:p

..jak pisalam MC I KFC nigdy nie bylam a za gotowcami nie przepadam...lubie wiedziec co jem...i nie napisze ze pizzy nie zjem czy jakies innej niezdrowej zywnosci ale to sa wyjatki a nie CODZIENNE MENU;)

nie pamietam od kiedy szymek jadl mandarynki ale na 100% jadl i lubi je do dzis..
mANDARYNKI SAMA jadlam jak on sam mial 2 miesiace...


Goyek ja wole aby moja zjadala w mig mleczko z butli bo wiem ze zje bez szemrania...z czasem bedzie jesc mleko rano i wieczorem na rzecz innych pokarmow i napewno zostane przy butli;)


Mala WITAJ;)
 
reklama
:-)hello

mała brzuchatka, hmm uwielbiam spagetti, i Mc Donald's i KFC też:-p No ale za często sobie nie pozwalam, a Filipkowi to w życiu bym tego nie dała;-)

mamula, my na Sylwestra idziemy na bal:-D i jestem mega happy:)))) już nie mogę sie doczekać i do tego mamy świetną ekipę

goyek, z grudkami to problemu nie mamy, mały wszystko sobie sam ładnie rozdrobni, nawet chrupki ryżowe, ale wydaje mi sie że ten pomysł z mieszaniem papek z czymś grudkowatym jest oki

michałka, daj znać co i jak:-)

co do Mikołaja, to też "licze'' na dzaidków:-p ale my też cos kupimy synusiowi oczywiście!!!!

w ogóle jestem bardzo szczęśliwa bo Filipek zaczął wysmienicie sypiać przez dzień, 2 razy po 2 godziny nawet ciągnie. No ale jak mówi tracy Hogg (którą ostatnio namiętnie czytam:-p:-p) ledwo przyzwyczaimy sie do nawyków dzieci to one sie zmieniają.. coś w tym jest
 
Do góry