reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

moi teściowie wiek ok 67 i 70 lat. kupiliśmy buta rozgrzewająco - masującego takiego w skarpetkach co się go używa, oraz masażer wodny- taki bąbelkowy też do stóp. na ten sami się cieszymy hehe :)
 
reklama
tina no ja planuje te kalendarze co juz mowilas ze byly. To dla mojej mamy i dla tesciowej z którą sie zresztą nie odzywam ani nie widuje wiec mój m wreczy jej. Dla tescia sweter jego ulubionej firmy (mamy tu w uk taniej).
Znalazlam ostatnio fajną strone internetową z prezentami takimi do "przezycia" czyli jak np te Twoje bilety do kina. tylko ze na tej stronie mozna kupic bardzo ciekawe rzeczy np masaz dla dwojga, spa dla dwojga, nauka strzelania, kursy fotograficzne, salsa, gokarty itp wiele, wiele innych. Myslalam zeby mojej siostrze i jej mezowi zaserwowac ktorys z takich "prezentow dla dwojga"..
 
Dziewczyny ja tez chetnie skorzystam z Waszych pomyslow na prezenty. zamowilam juz kalendarze dla rodzicow i tesciow.tylko, to maja byc prezenty od dzieci- z ich zdjeciami (same dzieciaki i dzieci z dziadkami- dla kazdych dziadkow z ich fotkami), a pod kazdym zdjeciem cytat o dzieciach, dziadkach, itp.mysle,ze wyjda sliczniusie. w sobote odbiore to zdam relacje:-)
Tina- ja widzialam, ze w dm za ok. 22 euro mozna zrobic szklany zegar scienny z fotografia (zajmuje cala powierzchnie zegara). super to wygladalo i tez sie nad tym zastanawiam, czy aby nie zrobic go z wspolnym zdjeciem maluchow w prezencie dla siostry i szwagra, bo oboje sa chrzestnymi dzieciakow.
dla siostry juz kupilam bluzeczke w esprit, dla mamy mam srebrny komplet:kolczyki plus wisiorek z krysztalkami svarowskiego.
i widzialam jeszcze w reklamie z aldi, ze teraz maja taki elektryczny rozgrzewajacy "plaszcz" na plecy, a ze moja mama dosc czesto narzeka na kregoslup to chyba tez go dorzuce do prezentu. o ile jeszcze go dostane...
no, nic zmykam do moich lobuzow.
aha- dzisiaj dostalismy juz papiery, ze jestesmy wpisani do ksiegi wieczystej:-) hurrra!!!
buziaki!
 
hi dziewczyny! my w krakowie. nie mam czasu pisac bo tyle sie dzieje, a moj brat stale na uczelni wiec kompa tez nie ogladam... mam nadzieje, ze u was wszystko ok?

jutro napisze wiecej. pozdrawiam wszystkich pogodnie, bo za oknem syf... :)

PS. david nareszcie umie robic PAPA :) :) :)
 
Jak pytałam księdza w tamtym roku dlaczego tak wcześnie - to powiedział, że mają dużą parafię i zaczynają chodzić od 1 grudnia :tak:
Co roku mieszkańców przybywa w błyskawicznym tempie ( nowe osiedla) więc chyba niedługo będą chodzić po 1 listopada :-):szok:

Mój eM właśnie pojechał z królikiem do weter. :cool:
 
eM wrócił już od weterynarza. Królik dostał pierwszą serię na robaki, ale po zbadaniu go powiedział, że bardzo dobrze wygląda i nie widzi żeby miał pasożyty. Tym bardziej, że nie miał objawów ani braku apetytu ani jakaś osowiałość, czy luźne stolce. W kału też nigdy nic nie znaleźliśmy. Powiedział, żeby następnym razem wziąść taką glizdę ze sobą :szok: w słoiku :tak: fuj.. Oni wiedzą czy będzie z królika czy np. z paszy.

Co do prezentów u nas nie ma fajerwerków - dla rodziców i teściów wybraliśmy kosmetyki,

Depilatora elektrycznego nie używam więc nie pomogę.

Kamelle- Gratuluję !

Czy u Was także jest problem z przebieraniem dziecka? Mój jak przebieram mu pieluchę to jak tylko zdejmę mokrą to ucieka z gołym tyłkiem :-D o założeniu rajstopek nie wspomnę :tak: Czasami schodzi nam się 10 - 15 min na takim przebieraniu..czasami muszę go przebrać na kolanie nie siedząco..:szok:
 
Badka ja przebieram małą na kolanach...śmiałam się dziś że taka ze mnie mistrzyni ze jeszcze trafiam pieluchą z salonu do śmietnika w kuchni jednoczesnie przewijając małą;-) Cóż czego człowiek się nie nauczy jak musi. Dominika tak się wierci że nie ma rady.
Qassandra może się uda faktycznie po odstawieniu kaszek mlecznych?? Bo przypomniało mi sie że u jednej mojej koleżanki która karmiła piersią były strasznie problemy po tych kaszkach z mlekiem...a dziecko nie miało oprócz tego żadnych alergii.hm
A na prezenty dla rodziców (tez po 70tce) to na razie mamy zegar elektr. z wieelkim wyświetlaczem, extra krem do stóp, dla taty błystki - zapalony wędkarz;-) No i jeszcze na pewno dodam jakieś słodycze dodam.
 
Badka hihi u nas z ubieraniem wypisz wymaluj to samo. Do tego filipek uwielbia być z gołym tyłkiem:))) więc broni sie jak może przed założeniem pieluchy, ucieka ile sił:)))) Co do rajstopek to kilka podejść do ich ubrania to standard. z pajacyków na napki też juz zrezygnowałam na rzecz tych na suwak bo zapięcie ich graniczyło z cudem:)))))

co do alergii to nie pomogę, chociaz ostatnio po zjedzeniu pomaranczy wyskoczyło Filipkowi pare krostek na pleckach ale juz znikneły. za to od paru dni ma sucha skórę na policzkach i zastanawiam sie czy to od jakiegoś pokarmu czy pogody. zawsez staram sie smarować go przed wyjściem tłustym kremem, ale akt faktem kosztuje coraz więcj rzeczy od nas więc cos mogło mu nie podejść....
 
reklama
Dzieki Tina ksiażeczka doszła :)
U nas też będą kalendarze dla dziadków ze zdjęciami Piotrusia, już są zamówione zobaczymy jak wyjdą....
 
Do góry