reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

wazka-ojj to smutne.a jak czesto twoj em tak bedzie wyjezdzal???
super sobie radzisz i tak,z dwojeczka..

ja nie podaje zadnych witaminek.daje duzo owocow i warzyw,mysle ze to starczy..
 
reklama
hehe ja mam przeczucie, że będzie druga dziewczynka ;) wkrótce się dowiemy ;)
Mamo maluszka no właśnie w tym problem, że nic nowego nie podawaliśmy i nie mam pojęcia skąd ta wysypka, strasznie mnie to martwi Co do witaminek to ja podaje, Kaja nie wszystko moze jeść więc pediatra zalecił Na początku podawałam cebion ale mi się skończył więc kupiłam irlandzkie dla dzieci powyżej 3 miesiaca
Wazka coś w tym jest mój m siedział ponad 3 tyg w domu i panował zupełny chaos a tylko wrócił do pracy to pełna organizacja ;)
Carolaine ja tutaj często jeżdżę pociągami i autobusami i jestem bardzo miło zaskoczona Irole są o wiele bardziej pomocni i kulturalni i najważniejsze sami podchodzą z pomocą nie muszę nikogo prosić bo z rodakami masakra zawsze jak lecę samolotem to mało mnie i Kajki nie zdepczą nie wspominając już o jakiejkolwiek pomocy :(
 
carolaine. gratuluję raczkowania Leonkowi

qassandra, gratulacje ząbka, a swoją droga to ząbkowy suwaczek już mam daaawno przeterminowany ale hasła zapomniałam. No nic coś będe musiała pokombinować. Wiem cos o tych wszystkich ząbkowych dolegliwościach. Mielismy mocno pod gorkę, pomysleć z powodu zębow nawet 2 razy u neurologa bylismy hihi Ale ostatnio dowiedzialam sie, że córki znajomej przy ząbkowaniu wymiotowały i krwią pluły:szok: więc nie jest jeszcze tak źle hihi

Ważka, trzymaj się Kochana. Wierzę, że Cie to męczy, ale zleci zobaczysz:-) najważniejsze, że się kochacie:tak:

Nikamo, no dokładnie tak samo mam. Teraz jak juz zasypia wczesnie o się nie nastawiam, że to juz nocny sen, bo potwm sie rozczarowuje hihi

tak w ogóle Wasze dzieciaczki tak slicznie śpią hmm U nas kilka pobudek to standart. Nie moge sie doczekać kiedy mały przespi noc

brzuchatki, dbajcie o siebie:))))

nic idę oglądac M jak Miłośc :zawstydzona/y: aż m i głupio o tym pisac hihi ale to jedyny serial jaki oglądam
 
Witam po długiej nieobecności. Niestety powodów jest kilka: choróbska, z których nie możemy wyjść - jak Emilka kończy to Filip zaczyna, poprostu koszmar; praca, praca, praca :(. Często mam ochotę zaglądnąć, ale wieczorem jestem tak zmęczona, że padam, moje obecne rekordy to 20:30. Mój M się śmieje, że niedługo będę chodziła spać przed dzieciakami :). Aż wstyd się przznać, ale nawet w Sylwestra poszliśmy spać o 22-ej. Co prawda wybieraliśmy się do znajomych, kiedy nasze starsze dziecko oznajmiło, że jest mu zimno, chce już spać (na dobranoce), a i poprosiła Mimi jeszcze o miskę bo chyba będzie wymiotować :o finał Sylwester w domu. Kiedy zmierzyliśmy temp. okazało się, że ma 38,8. Ja chcę już wiosnę - uuuu. W pracy też mi smutno, bo moja najlepsza fumfela zmieniła miejsce pracy :( teraz jest moim szefem, cieszę się z jej awansu, ale mi jej tak brak - miałam ją za ścianą, a teraz pracuje w innym budynku. Nadrabiamy to spotkaniami poza pracą :)
Mam pytanie odnośnie fotelika samochodowego KIDDY, nie pamiętam, która z Was go ma, w każdym razie moje pytanie dotyczy osłonki tłowia, czy to się sprawdza, czy zbyt nie ogranicza ruchów dziecka? Czytałam, że są problemy z zapięciem np. kiedy dziecko ma na sobie kurtkę zimową? Ktoś jeszcze pisał, że muszą być dość długie pasy samochodowe? Będę wdzięczna za opinię :)
Zmykam, bo to już moja pora :)
Właśnie Olenko gratulacje :)
 
dzieki dziewczyny.. mam wielka nadzieje ze wszystko sie jakos ulozy i ten moj uparciuch zacznie sluchac co sie do niego mowi ehh cwaniaczek
dzis wymyslil mi chorobe aby nie jechac , zaczal specjalnie pokaslywac i ciagac nosem hehe
jutro pojedzie z nim babcia(specjalnie sie zamienila) ale ja i tak musze wstac buuuu hehe

ja musze u siebie zamontowac bramke...juz ma dosc targania AMELI z przedpokoju do salonu (drepcze po tych schodach coraz szybciej i na gore tez wlazi)

szafki w kuchni to dla niej raj..w lazience rowniez ale tam to sie boje bo wiecie plytki wiec strach..

Koja fakt ze bez milosci byloby latwiej...ale i tak wole ta opcje z miloscia, nawet jesli umieram z tesknoty:)
dzis lezalam i tulilam do siebie jego bluze przesiaknieta Nim makabra jakassss (wiem z etak sie tylko czlowiek bardziej doluje)

a ile tak to min. do kwietnia osobno:(

dla Nas papużek nierozłączek jest to straszne..

co do fotelika nie pomoge...
 
Mamo maluszka my mamy maxi cosi priori i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni
Hehe Wazka zaczęło się u nas bez bramki ani rusz My musimy znaleźć jakieś zabezpieczenia na szafki w kuchni, ostatnio oglądałam o tym chłopcu który zjadł środek do czyszczenia rur i się przeraziłam, Kajka też tak ma, że wszystkiego musi spróbować:no:
Sagapo dużo zdrówka dla dziewczynek Moja znajoma wysłała w tym roku córkę do przedszkola i to samo, ciągle zaraża siostrę, masakra non stop jeżdżą do lekarza
Koja ja też oglądam m jak miłość:-D odkąd jestem w Irl kojarzy mi się z Pl ;-)o stroju na roczek jeszcze nie myślałam, pewnie zaopatrzymy się obie w jakieś kreacje, sporo gości się zapowiada
 
michałka fajny ten fotelik, a wy macie ten 9-18 kg? Czy ktoś wie czy z maxi cosi są jakieś od 9 - 36 kg? Bo boje się że z tego do 18 kg mały szybko wyrośnie i nie opłaci się drogiego kupować.
 
reklama
hellooo
my narazie szukamy fotelika, ale juz koniecznie musimy kupic, bo matiemu nozki juz wystaja i nie ma co z nimi zrobic, ugina je w kolankach

Natka u Ciebie ok?, ucichlas nam troszke
Asiulek halllooooooo
 
Do góry