reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hejka!!!
witam sie i ja dzisiaj,wpadam bo mam czas wolny wiec korzystam poki mogę.
:tak:

pogoda dzis u nas straszna,wieje okropnie i jest zimno jak krystiana rano do szkoły odwoziłam to myslalam ze nas porwie.
:eek:
moje małe robaczki spią,krystek gra a mój piotrek wpadl na genialny pomysl i postanowił że w taka pogode bedzie myl auto
:szok::sorry:.fakt faktem auto już sie prosi o umycie i wyczyszczenie go w srodku(przez ten remont strasznie go zaniedbalismy i pobrudzilismy)ale ja za żadne pieniądze nie:no: myłabym auta w taka pogode.

dobra uciekam obiad robic,postaram sie jeszcze dzis cos napisac.
buziaki.
:-)


rena-wow ja w szoku jestem że ty już masz rodzic:szok::szok:.matko ale ten czas zleciał.
a w jakim szpitalu bedziesz rodziła?
a może już dzis zostałas mamusią po raz drugi????



kochaneczka-dzięki za miłe przywitanie.:tak:
a to prawda że blizniaki jak są już starsi to super sie dogaduja,moi jak narazie to sie biją i zaczepiają ale już teraz widze że jak jednego nie ma (np.pojade z nim do lekarza)to ten drugi co jest w domu to teskni i szuka i pyta o braciszka.
 
reklama
heja laseczki:-D:-D:-D:-D hihihi ja to sie chyba nie doczekam tego mojego malego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dzis maz wzial wolne wiec bylismy caly dzien u mamy nie zabieramy Milenki do domu bo nie wiadomo czy sie akcja nie zacznie a i zimno dzis taki wiatr ze masakra...Milenka sie przestawila na tatusia i caly dzien tatus musial sie z nia bawic nawet spac z nim poszla:-D:-D:-D kolezanka mi dzis pisala ze sie jej snilo ze rodzila ze mna bo maz zemdlal i go wyniesli i ona go zastapila hahahahaha:-D:-D:-D:-D moj maly chyba czeka na poniedzialek nie ma zamiaru meczyc mamusi i czeka na cc wszyscy juz mowia na niego Mikolajek wiec moze i tak zostanie:-D:-D:-D
Lidka no ja na gorce rodze czyli Lwowska:-D:-D

no a moj tato juz jest w domu zrobili badania ktore nic nie wykazaly i kazali isc do domu normalnie juz nie wiem co robic bo bylam pewna ze beda dotad badac az wybadaja skad ta opuchlizna pepka a tu nic lekarz kazal diete lekkostrawna trzymac:szok::szok::szok:

Kochaneczka no skretne kola i duze kola to podstawa wozka:tak::tak:
 
heja laseczk





:-D:-D:-D:-D hihihi ja to sie chyba nie doczekam tego mojego malego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dzis maz wzial wolne wiec bylismy caly dzien u mamy nie zabieramy Milenki do domu bo nie wiadomo czy sie akcja nie zacznie a i zimno dzis taki wiatr ze masakra...Milenka sie przestawila na tatusia i caly dzien tatus musial sie z nia bawic nawet spac z nim poszla:-D:-D:-D kolezanka mi dzis pisala ze sie jej snilo ze rodzila ze mna bo maz zemdlal i go wyniesli i ona go zastapila hahahahaha:-D:-D:-D:-D moj maly chyba czeka na poniedzialek nie ma zamiaru meczyc mamusi i czeka na cc wszyscy juz mowia na niego Mikolajek wiec moze i tak zostanie:-D:-D:-D
Lidka no ja na gorce rodze czyli Lwowska:-D:-D

no a moj tato juz jest w domu zrobili badania ktore nic nie wykazaly i kazali isc do domu normalnie juz nie wiem co robic bo bylam pewna ze beda dotad badac az wybadaja skad ta opuchlizna pepka a tu nic lekarz kazal diete lekkostrawna trzymac:szok::szok::szok:

Kochaneczka no skretne kola i duze kola to podstawa wozka:tak::tak:




no kochana ja już myslałam ze moze dzis już urodziłas a z ciebie twarda sztuka jest:-D;-)
a mikołaje to fajne chłopaczki wiec sie nie zastanawiaj tylko daj malemu na imie mikolaj:-)a nie pożałujesz

witam wieczorkiem.
dzieciaki spią,m ogląda jakis tam film a ja staram sie nadrobić z czytaniem tego wszystkiego co napisałyście jak mnie nie było,ale kiepsko mi to idzie:no::zawstydzona/y:


dobranoc,spokojnej nocki życzę
 
Kochaneczka wiesz co duzo mamusiek widze tez z takim wozeczkiem

ŁADNY I ZADBANY WÓZEK GRACO (1955959018) - Aukcje internetowe Allegro
WOZEK GRACO PLUS FOTELIK (1963106025) - Aukcje internetowe Allegro

to jest spacerowka z fotelikiem ale ze spacerowki mozna zrobic glegoki wozek bo ma wkladana gondolke i ten wozek tez mi sie bardzo podoba ma jedna przydatna rzecz z doswiadczenia wiem ze sie to przydaje na spacerkach a Tobie tym bardziej bo chyba urodzisz na wiosne a potem bedzie sloneczne lato otoz chodzi mi o budke ona sie tak przesuwa ze jadac pod slonce nie swieci na malenstwo no i cena chyba taka znosna:-D:-D:-D to tak moge doradzic jako troszke doswiadczona mamuska:-D:-D:-D
ja mam jeszcze taki wozeczek
http://allegro.pl/wozek-concord-fusion-gondola-proton-fotelik-3w1-i1963166335.html
ale sama spacerowke kupilam za 100 zl w komisie(potrzebowalam spacerowki zeby nie wozic wozka od mamy codziennie bo to uciazliwe przydal sie bardzo) troszke trzeba bylo ja poprawic ale jestem super zadowolona z tego wozeczka jest genialny :tak::tak: dobrze ze przy drugim dziecku nie trzeba tego kupowac:-D:-D:-D aaa co do lozeczka to moge doradzic tez lozeczko turystyczne nie zwykle drewniane bo ja mam i takie i takie Milenka ma turystyczne u babci i tamto jej bardziej odpowiada bo nie obija sie o szczebelki (np w nocy sie nie budzi bo jest miekko:-D:-D:-D) na allegro kupilam za 100 zl nawet ma 2 poziomy zeby sie nie schylac przy mniejszym dziecku:-D:-D niestety musialam duzo rzeczy kupic razy 2 bo jak wrocilam do pracy Milenka zajmowala sie babcia a trudno wozic wszystko codziennie ze soba:no::no::no:

bedziesz chciala to skorzystasz z moich rad:-D:-D spadam paaaaaaaaaa milej nocki cos mnie znow skurcze dopadly mocniejsze to moze tym razem zamiast ucichnac to sie nasila:-D:-D niepotrzebnie tylko mezowi powiedzialam bo spanikowal troche i polecial sie golic bo stwierdzil ze pewnie w nocy bedzie pobudka i jutro nie bedzie mial glowy do tego:-D
 
Ostatnia edycja:
hej laski zyje ale czasu brak na laptopa Rena ty to jak słoń masz zamiar chodzic heeeeeeeeeeee
ja sie szykuje i spadam na pogaduchy do naszej Lidki :)
miłego wieczoru zycze wam wszystkim:)
 
heja laski to znow ja:-D:-D u mnie bez zmian nada 2w1 :wściekła/y::wściekła/y: obiad zjedzony zatem szykuje sie do szpitala trzymajcie kciuki bo mam stresiora gigantycznego mam nadzieje ze jutro bede juz po cc i bede tulic malenstwo a w czwartek bede juz w domku:tak::tak::tak: moze jakos przezyje wieczor i noc w szpitalu...jeszcze sie z mezem rano pokłóciłam i sie nie odzywa:baffled::baffled: ehhhhhhhhh ...........:-:)-:)-:)-(

buziaki paaaaaaaaaaa
 
Heja Mamuśki!!!
I zleciała kolejna niedziela i mi się zbliża dużymi krokami termin porodu:happy::happy::happy: cieszę się bo jest mi już okropnie ciężko najgorzej jest ze skarpetkami bo brzuch mi uciska i nie mogę się schylić:baffled::baffled::baffled:
Ubiegłej nocy mnie trochę brzuch pobolewał i w kościach mnie łamnie także już chyba dzidzia za niedługo przyjdzie na świat!!!
Miłych snów dla wszystkich
 
Ale dzisiaj wieje:/ Jak patrzę na to co dzieje się za oknem to az nie chce sie nosa wychylać... Cały weekend byłam w szkole - wytrzymałam od rana do wieczora - nawet przed ciążą takiej formy nie utrzymywałam;)

Rena pewnie dzisiaj rodzi... A my wczoraj zastanawialiśmy się nad imieniem i chyba zostaniemy przy Michale. W tym tygodniu planujemy jakieś zakupy - może wózek i łózeczko kupimy. W sumie jest dość wcześnie na to, ale jesli po nowym roku ceny mają podskoczyć to może lepiej kupić. Z jednej strony trochę przeraża mnie to jak ten czas szybko leci - juz 6 miesiąc... A z drugiej chciałabym żebysmy byli już w trójkę :) Jutro Mikołaj - co kupiłyście swoim dzieciom? A mezowie dostaną cos poza rózgą? ;) Rena, tobie oczywiście życzymy słodkiego, małego, różowego Mikołajka!:-):-)
 
hej babeczki!!
witam sie w poniedziałkowy,zimny,wietrzny i deszczowy dzien.ja to dzis z domu nosa nie wychiliłam bo tak wieje i jest zimno ze masakra:no:.dobrze że moj m ma wolne to odwozi i przywozi krystiana ze szkoły,a ja bycze sie w ciepłym łózku.własnie skończyłam odrabiac lekcje z krystianem,piotrek bawi sie z dziecmi to ja mam czas dla siebie.a jak tylko mam chwilke wolnego to oczywiscie pisze do was.:tak:
z piątku na sobote moj krystian przyszedł do mnie o godz.2,20 w nocy z informacją ze zwymiotował jak weszłam do pokoju to sie przerazilam cala posciel,łóżko i co najgorsze zarzygał mi nowy(tygodniowy)dywan którego nie byłam w stanie sama doczyscic i musiałam zawiesc do czyszczenia i pani mnie tak pocieszyła ze nie gwarantuje mi że sie pusci:(((no poprostu
:-(-no ale nic na to nie poradzę.:-(
wiec miałam czyszczenie,przebieranie poscieli,krystiana w srodku nocy.rano zaczęło go czyscic(na szczescie już nie wymiotował)dałam mu smektę i już wieczorem bylo ok.ja nie wiem czy to jakis wirus czy co bo trzymalo go tylko jeden dzien.mnie i mojego piotrka w sobote trochę męczyło tzn.mulilo nas i mój piotrek siedział rano w toalecie cały czas,ale w niedziele już było ok.

w sobote wieczorkiem przyjechała do mnie nasza iwicik z mężem i maksiem,przywiozla mi firanki,poprasowała i założyła na okno,powiem wam że efekt jest za.....ty
:tak: to co iwonka potrafi zrobic z firanami to mistrzostwo swiata.nasi panowie oczywiscie popili i to dosc konkretnie i byli bardzo zabawni;-):tak:,a krystian z maksiem spedzili cały czas grając w gry.iwonka porobiła zdięcia mojej kuchni,łazienki,pokoju,korytarza i firanki to wam wklei bo mi aparat sie popsuł i nie wiem kiedy go naprawię.

dzis w nocy do moich dzieci przychodzi św mikołaj,krystek już nie może sie doczekac
:tak: już prezęty mam kupione tylko jeszcze slodycze muszę dołożyć i będzie git.
ciekawa jestem czy mi cos mikolaj przyniesie?????
:-p:sorry:przecież ja z tych grzecznych dziewczynek jestem:)))));-)

dobra uciekam pobawic sie z dziecmi
buziaki.
:-)



rena-ty juz pewnie po wszystkim i tulisz synusia w ramionach:tak:
mam nadzieje że wszystko poszło szybko i sprawnie i ze wszystko u was ok.

kochaneczka-moj synek najstarszy kocha sie w zygzaku macwinie(to taka bajka o autach)nie wiem czy wiesz o co mi chodzi.....w każdym bądz razie wszystkie prezęty sa związane z tą bajka.a dla blizniaków mam auta na pilota i piżamki z autkami.
 
reklama
Ja dzisiaj napisałam list do św. Mikołaja (czyt. maila do męża;)) i napisałam że przydałby mi się szalik ;-) Ja mu kupiłam krawat. Niedawno miałam urodziny, miesiąc wczesniej była nasza rocznica więc co miesiąc "coś". Na święta znowu... Dlatego krawat i czekoladowy Mikołaj to będzie prezent dla niego. A mojej słodkiej chrześnicy która ma 8miesięcy i zaczęła raczkowac kupiłam taki dmuchany walec do nauki raczkowania, chodzenia: SMOBY Cotoons Walec POMPOWANY DO Raczkowania GRATI (1960641061) - Aukcje internetowe Allegro w środku ma grzechotki - piłeczki wydające różne dźwięki i kubek z uszami :tak:
 
Do góry