reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

mjla gratulacje, początki ciąży chyba zawsze są trudne... znajomym właśnie rodzi la się druga córeczka, nieco ponad rok różnicy... mój m nie chce mieć więcej dzieci, ja tez mam chwile kiedy tak myślę ale potem trochę mi żal, że kinia nie będzie miała rodzeństwa...

wcześnie zaczęłam o nocnikowaniu, ANEK myśle dokładnie jak ty, poczekać a potem zrobić to szybko tylko nie wiem, czy to nie nazbyt optymistyczne założenie...

pożegnałyśmy nianię, a od poniedziałku żłobek, stresa mam...

teraz to w ogóle u znajomych jestem i pilnuje ich dzieci (śpią to mogę pisać) a kiniusia z tatusiem...
 
reklama
frezja fakt mowilas zapomnialam dam namiar siostrze jak bedzie zainteresowana to odpisze:tak::tak::tak: u mnie standard nic nowego dzien za dniem poza tym znow zaczelam sie wgryzac w temat makijazu i wizazu bo juz tyle nie siedzimy na polku wiec buszuje po necie w poszukiwaniu nowych informacji i znow znalazlam bloga o ktorym zapomnialam a dziewczyna tak pisze maluje i tlumaczy ze az chce sie uczyc...kolezanke w sobote malowalam na wesele byla zachwycona (och jak mi to dodalo skrzydel :-D:-D:-D:tak::tak:) mowila ze do 3 w nocy makijaz wytrzymal bez poprawek...no i tak mam nowe hobby poza tym kompletuje wyprawke dzis kolezanka mi zniosla 2 pudla maz oczywiscie sie wkurzyl ze ja nic tylko szmaty i szmaty no dobrze ale w cos dzieci trza ubrac nie?jeszcze poki na chodzie jestem to kombinuje :-D:-D:-D:-D

jakby ktos chcial inspiracji albo porad kosmetycznych np jak dobrac podklad itp to ten blog Alina Rose Makeup Blog: Złoto brązowe smoky eyes.
 
mjla gratulacje, początki ciąży chyba zawsze są trudne... znajomym właśnie rodzi la się druga córeczka, nieco ponad rok różnicy... mój m nie chce mieć więcej dzieci, ja tez mam chwile kiedy tak myślę ale potem trochę mi żal, że kinia nie będzie miała rodzeństwa...

jA JAK POMYŚLE ZE KOLEJNE MA MI TAK NIE SPAĆ PO NOCACH TO TEŻ SIE ZASTANAWIAM - ale z drugiej strony chce miec 2 (chciałabym 3 ale nierealne) I dla dobra Tysi rodzeństwo jak najbardziej wskazane.
Przynajmniej po obserwacjach rodzin z jedynakiem do takiego wniosku doszlismy

frezja fakt mowilas zapomnialam dam namiar siostrze jak bedzie zainteresowana to odpisze:tak::tak::tak: u mnie standard nic nowego dzien za dniem poza tym znow zaczelam sie wgryzac w temat makijazu i wizazu bo juz tyle nie siedzimy na polku wiec buszuje po necie w poszukiwaniu nowych informacji i znow znalazlam bloga o ktorym zapomnialam a dziewczyna tak pisze maluje i tlumaczy ze az chce sie uczyc...kolezanke w sobote malowalam na wesele byla zachwycona (och jak mi to dodalo skrzydel :-D:-D:-D:tak::tak:) mowila ze do 3 w nocy makijaz wytrzymal bez poprawek...no i tak mam nowe hobby poza tym kompletuje wyprawke dzis kolezanka mi zniosla 2 pudla maz oczywiscie sie wkurzyl ze ja nic tylko szmaty i szmaty no dobrze ale w cos dzieci trza ubrac nie?jeszcze poki na chodzie jestem to kombinuje :-D:-D:-D:-D

jakby ktos chcial inspiracji albo porad kosmetycznych np jak dobrac podklad itp to ten blog Alina Rose Makeup Blog: Złoto brązowe smoky eyes.

Są utrwalacze do makijazu. Moja kolezanka - dyplomowana wizażystka ma takowy. Makijaze trzymaja się nawet i 3 dni jak niektóre panny młode przetestowały. I niestraszne im łzy i deszcz
 
Aylin wiem wiem tyle ze i troche takie cos kosztuje np Kryolan firma (fixing spray chyba jak dobrze pamietam to cos sie zwie) jak ktos sie nie zajmuje profesjonalnie makijazem to nie potrzebne mu takie cuda :-D:-D:-D:-D wystarczy baza pod makijaz i sie trzyma:tak::tak::tak::tak: co do spania to ja mam wyjatkowe szczescie (zobaczymy jak bedzie teraz) moje dzieci noc przeznaczaja na spanie nie jedzenie to i ja wyspana jestem:-D:-D:-D
 
dzięki dziewczynki za gratulację. Nie mam już siły dopiero początek ( 12 tydzień jak się okazuje) a ja wymiotuje dalej niż widzę! nie mam na nic siły! Maż ma niestety taka a nie inna pracę, że ciągle w delegacjach więc mama jest u mnie i pomaga mi przy Jagodzie. Ja mam nadzieje ze to drugie dzieciątko będzie równie grzeczne jak mała. w nocy mi ładnie spała prawie w ogóle nie płakała. Ale przede mną jeszcze długie tygodnie :/
 
moje dziecko też ma dobre spanie, odkąd skończyła 10 m-cy przesypia noc bez jedzenia, ogólnie jest bezproblemowym dzieckiem... no z wyjątkiem jedzenia (a raczej niejedzenia) oczywiście i ostatnio właśnie to jest często powodem naszych kłotni, zwłaszcza weekendy są trudne... ostatnio bezdzietna szwagierka wtrąciła swoje trzy grosze czym się u mnie naraziła, bo znam ją dużo dłużej niż męża i nie krępuję się też jej wygarnąć co nieco...

Aylin dzieki za info pampersowe, udało sie skorzystać...

Pierwszy raz w żłobku za nami... niewiele wiem jak to moje dziecie to przeżyło, bo kobiety miały dzisiaj przewalone z nowymi dzieciakami, ale jak ją odbierałam to nie płakała, nie była obrażona ani rozżalona, więc chyba nieźle....

i jeszcze wracając do sikania (nudna jestem) mamy zwykły nocnik, mała oczywiście nie chce na nim siedzieć, ale kupię jej nakładkę na sedes bo to jej się bardziej kojarzy....
 
reklama
filipkowa strasznie mnie bolał brzuch. Tak, że nie mogłam nawet z łóżka wstać , a do tego plamiłam i to dość sporo. Leże na podtrzymaniu. Nie wiem jak długo jeszcze. A tak bardzo tęsknie za Jagodą :(
 
Do góry