reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

ja z nim rozmawiam caly czas jak jestem na zmianie tylko niewiem wlasnie jak zaczac"ten" temat;/;/;/ chyba ze poczekam na imprezez co mamy z pracy upije sie i wtedy mu powiem co i jak....ja juz w sumie sama niewiem co mam robic narazie musze sie rozprawa i egzaminami zajac zeby coc to miec z glowy....ehhhh:-:)-:)-:)-:)-( niespie od kilku dni tylko ryk:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nic wiecej jeszcze wczoraj malo ngi nie skrecilam na cmentarzu:szok:
 
reklama
heja mamuski:-D:-D:-D witam w ten piekny sloneczny dzien:-D:-D

Buba no to sie porobilo:baffled::baffled::szok::szok: musisz chyba troche ochlonac i na spokojnie wszystko nie ma co tak w emocjach bo jeszcze gorzej bedzie ja to bym zostawila i poczekala az sie samo wszystko rozwiaze?

Iwcik na razie jeszcze nie widac abym miala rodzic no przyznam ze ciezko mi chodzic masakra u meza cmentarz jest na takiej zajeb..................gorze ze jak sie wyczolgalam mialam dosc ale dalam rade:-D:-D:-D pogoda byla wymarzona normalnie bylo mi goraco strasznie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jutro maz ma wolne musze zrobic badanie GBS...

ja sie wczoraj troszke zdenerwowalam bo tata mial wypadek tzn poturbowal go byk w stajni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: chcial go zmierzyc zeby sprawdzic czy rosnie no i go kopnal w glowe az stracil przytomnosc:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok: troche sie zdenerwowal i byk oberwal od niego i wieczoirem byk chyba sie obrazil bo nie chcial ani jesc ani pic:no::no::no: pasowalo wyslac tate na jakies przeswietlenie bo z glowa nie ma zartow zwlaszcza ze mu sie az rana zrobila i mu spuchlo no ale wez zaprowadz chlopa do lekarza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: brzuch go boli to zamiast pojsc sie zbadac to sie obwiazuje bandarzem takim uciskowym i twierdzi ze wszystko jest ok i nie ma czasu na lekarza a siostra twierdzi ze to przepuklina to nie ma z tym zartow:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak sie wkurze to go sila wsadze do auta i zawioze do lekarza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no nic zmykam pasuje na spacer sie wybrac bo Milenka juz przy drzwiach od rana stoi i wola aci aci:-D:-D a Lidka to chyba cala chalupe przerabia:-D:-D:-D bo jej nie ma i nie ma:-D:-D ciumki pa
 
Witajcie.
RENA fajnie że rozwiazanie już niedługo ja muszę się jeszcze meczyć ponad trzy miesiące a nieczuję się za dobrze,mam przedwczesne skurcze biore nospę i magnez,mały kopie po pęcherzu:no:jest nadal w połozeniu miednicowym i ani razu się jeszcze nie przekręcił:no:
Co do naszych M to ja mam takie same jazdy ze swoim niepomagał mi wcale przy dzieciach jeszcze sie złościł że coś od niego chce...pogodziłam się z tym i teraz to nawet nie liczę na jego pomoc dam radę sama..
BUBA mam nadzieję że wszystko się wyjasni i bedzie dobrze.
Wczoraj byliśmy na cmentarzu w mojej rodzinnej miejscowości,pochodziłam troszkę a potem brzuch mnie strasznie ciągnął:no: nie dla mnie takie wyprawy..
Dzisiaj pójdziemy z córcią na nasz cmentarz na szczęscie mamy 100 m bo dalej bym chyba niedoszła..
 
Ostatnia edycja:
ehhh musi sie ulozyc wierze w to ze wkoncu bede miec spokój .... z facetami tez dalam sobie siana i ze slawkiem i krzyskiem musze sie soba zajac potem bedzie reszta. dzis ide poszukac nowych mebli do pokoju dla siebie i emilki. ja kredytu niedostane bo zarobki mam dupne ale tata powiedzial ze mi wezmie jak cos wiec juz jest lepiej. jeszcze czekam do 10 i zamawiam nowe luzko emilce bo wluzeczku jeszcze spi ale czas jej zmienic moze sama bedzie chciala spac w koncu a ja sie wyspie :-D:-D
 
Anek to wspolczuje ja czuje sie wrecz rewelacyjnie:szok::szok::szok: rozumiem ze i Ty bedziesz miala synusia?;-);-) mnie tez kopie po pecherzu i ciagle czuje jak mnie skrobie w dole brzucha ostatnio jak wiecej pochodze to mnie rozdziera miedzy nogami ze nie moge chodzic no ale chyba to normalne juz na tym etapie:baffled::baffled::baffled: dzis zrobilam Milence mega dlugi jak na moje mozliwosci poltora godzinny spacer nie wzielam wozka tylko na nogach wyszalala sie i smacznie spi:-D:-D:-D

co do meza to zaczal sie starac nie musze 15razy poawarzac zeby cos zrobil tylko sam od siebie robi i nie marudzi po pracy bawi sie z Milenka a ja sobie odpoczywam wiec odpukac na razie jest ok:-D:-D

wlasnie odezwala sie kolezanka ze studiow mieszka w Gdansku ale jest u mamy w Tarnobrzegu i jak sie nic nie wydarzy to mnie zgarnie po drodze zeby sie spotkac z innymi dziewczynami w Rzeszowie wiec szykuje sie w piatek spotkanie po latach:szok::szok::-D:-D:-D no ale sie ciesze:tak::tak: bede musiala tylko mala podrzucic mamusce:-D:-D
 
Buba no jezeli ak piszesz to moze i lepiej zostawic narazie to wszystko moze jakos sie ppouklada samo , trzymam kciuki za ciebie kobieto:)

Anek ale fajnie ze wpadłas no jak to kobieta w ciazy skutki uboczne daja ci sie w e znaki ja tez miałam caly czas pod górke w ciązy no i urodziłam w 8 miesiacu heeeeeeee

Rena fajnie ze maz zmądrzal i zaczal ci pomagac , super:))))))))))))) no i tate to bym na siłe zawlekła do lekarza naprawde takie wypadki moga byc grozne nawet jezeli wyglada inaczej to jednak głowa...............

a no Lidka to ma generalny remont chalupy byla kiedys z mężem u mnie i nerwy ma na wyczerpaniu mowiła ze jak wprowadzi sie na wigilie to bedzie dobrze heeeeeee nie wiem czy mówiła poważnie heeee

a ja objechałam ślask tarnobrzeg rzeszów i okolice moje , każdemu z rodzinki zaświeciłam świeczke no i wrócilismy do domu mega zmęczeni , Lenka chyba goraczkuje na zabki jest mega marudna a z maksiem jak zwykle non stop nauka:)))))))
ale za to wczoraj dzieci szybko zasneły i z męzem woncu moglismy spedzic wieczór wspólnie we dwójke tylko :))))))))bylo winko swieczki no i.........:))))))))))))
 
no prosze Iwcik szalejesz:D:D:D:D:D:D
a ja jak dobrze pojdzie ide jutro po meble:-) musze jezcze pufy kupic bo niema na czym siedziec u mnie:baffled::baffled: i półki i w sumie tyle i bede miec skonczone wszystko w koncu. kurcze spac niemoge w nocy :-( dzis o 4 sie obudzilam i zasnac nie moglam a sny jakie mam ciekawe ...hmmm... praktycznie co nic sni mi sie Krzysiek i to zawsze knczy sie na jednym............. i jak tu o nim zapomniec;/;/;/ ehh ale dam rade :-) a w sobote szkola a wtorek rozprawa....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Cześć dziewczyny.Jestem z Ropczyc to niedaleko Dębicy.Obecnie mieszkam we Włoszech razem z mężem oczekujemy na narodziny naszej córeczki ma przyjść na świat na Boże Narodzenie. pozdrawiam was gorąco!!:-);-)
 
Iwcik no zazdroszcze takiego wieczoru:-D:-D:tak::tak: ja na razie moge o takim zapomniec:baffled::baffled::baffled:
od rana sprzatam bo czekam na kolezanke mialam z nia jechac na to spotkanie z innymi dziewczynami ze studiow ale niestety babcia nie bardzo ma czas zajac sie Milenka a i krzycza obydwoje z mezem ze mam siedziec w domu a nie wloczyc sie bo to nie na moje sily juz:no::no::no: i doszlam do wniosku ze chyba maja racje:baffled::baffled::baffled:
wczoraj maz mial wolne bylismy u lekarza z Milenka bo ciagle sie skarzy ze ja boli pupa nie ma czerwonej ciagle smaruje a ta w kapaniu placze ze ja pupa boli no i lekarz stwierdzil ze trzeba powtorzyc leczenie owsikow bo u dziewczynek tak jest ze przenosi sie to z okolicy pupy na okolice sromu no i myje pupe ciagle smaruje a ta placze ze pupa i pupa:baffled::baffled::baffled: no i na zakupacvh bylismy maz chcial kurtke na zime ale kurde u nas to nie ma porzadnego sklepu w Ropczycach tez nic nie ma obeszlismy cale miasto i nic nie kupilismy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no albo moj maz jest wybredny:baffled::baffled::baffled::baffled::-D:-D:-D
dzis wieczorem siostra przywiezie koleege od mebli zeby pomierzyl co i jak w tej lazience naszej sie zmiesci a ja dalej nie wiem co w sumie bym tam chciala:baffled::baffled::baffled:

Dorota ja mieszkam w Sedziszowie wiec rzut beretem od Ropczyc:-D:-D
 
reklama
hej laski

ale jestem zmeczona najchetniej to bym poszła spac , wczoraj bylismy na imieninach no i dopiero dzisiaj wrocilismy dzieci szalały do 23 oczywiscie moja lena razem z nimi a rano o 8 potrafiła juz wstac i oczywiscie wszystkich na nogi postawic a o 3 nad ranem poszłam spac bo grandziłam ze szwagrem heeeeeeee a mój juz niestety dawno spał haaaaaaa dzisiaj dzieci wymeczone maksiu juz wykapany a Lenka biedna juz prze 18 padła zreszta maz nie leiej bo ten tylko warował do domu to pierwsze co to kierunek łózko heeeeee własnie oprzytomniał i wstał heeeeeeee chyba glowa go boli albo to kac sie nazywa hiiiii

Rena mam nadzieje ze malej szybko to przejdzie

Buba a u ciebie jak tam ???????

Dorota witamy i zapraszamy do klikania napisz cos wiecej jak sie czujesz i czy myslicie kiedys wracac do Pl??
 
Do góry