reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Karolinna i mężu Karolinny!!! GRATULACJE!!!! Niech Lena przysparza Wam wiele radości!!!! Dużo zdrówka dla córeczki i sił dla mamusi!!! Pozdrawiam!!!
 
reklama
Witam,

GRATULACJE Wszystkiego najlepszego i duzo radosci.
miskwiatami6wb.gif


Pozdrawiam,
 
oj dawno mnie nie było ale to wszystko przez Chorobe chrześniaka mojego męza nie mam na nic czasu przebywam tylko szybki kurs pielęgniarstwa , podaje kroplówki leki przeciwbólowe , straszne już nie potrafie patrzeć na jego cierpienie już nie mam czym płakać

chciałam też dołączyć sie do gratylacji
wszystkiego dobrego życzymy :):):)

 
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Duzo buziakow dla karolinny i zeby szybko wracala do domku :) :)
no i oczywiscie chyba mozemy liczyc na jakies fotki ???:)
 
!!!!!OGROMNE GRATULACJE!!!!!!

misiu%20prezent3.gif


A tak wogole to chcialam wam powiedziec ze w poniedzialek wyszlo na usg ze bedziemy na 90% miec CORECZKE!!!!!!
 
reklama
Do góry