reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Karoliina no napewno bede pisac do ciebie kilka dni przed!! poradzisz gdzie zjesc itd:)
Co do zdjecia to napewno przed sniadaniem bo we mnie ciezko wmusic sniadanie jak rano nic tylko wymiotuje:):):)

Magda...no niewiem co powiedziec jesli chodzi o 2 dzidzi:) Napewno masz jeszcze czas i moze za niedlugo spotkasz kogos z kim bedziesz chciala byc:) no i gratuluje dzieciatka!!:)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie!!

lilith no to miałaś stresującą przygodę ::)

aga pachnie aż tutaj po Waszym gotowaniu :laugh: no i WIELKIE CAŁUSKI DLA OLIVIERKA :)

no to mam nadzieję że będziemy spotykać się na basenie już wkrótce (fajnie by było :):):) )

karolinna nie narzekałam podczas całej ciązy bo nie miałam na co, ale teraz jest trochę ciężko i jak pomyślę że niedługo będę trzymać moje maleństwo to nie mogę w to uwierzyć a termin to już wielkimi krokami się zbliża :)

Magda77_77 witaj, napisz coś więcej o sobie :)
 
Karolinna: zamknęli mnie na 11 dni w szpitalu, bo pani macica stwierdziła, że się będzie trochę kurczyć i rozkurczać - z tego powodu też miałam takie bólowe kłucia. dziś byłam u koleżanki w zabrzu, krtóra tam miała cesarkę. coś mi się zdaje, ze się tam przeniosę - warunki w porównaniu z moim szpitalem to niebo a ziemia ( a raczej podziemie!!!!!!!) teraz mam nadzieję, ze bedzie ok, bo łozysko dalej nisko sobie siedzi.
 
Kasia napewno bedzie dobrze!!!!:)brzuszek do gory!!

A ja odebralam dzis morfologie...w poniedzialek bilirubina alat itd,wr tokso itd...

No wiec mam zaawansowana anemie..wrecz w tragicznym stanie...juz wiem przynajmniej dlaczego az tak kreci mi sie w glowie i boje sie chodzic ze sie przewroce...:(
wiem ze mam jesc buraki lub sok z burakow...poradzicie cos jeszcze?bo wiecie ze ja nic niechce jesc...
mam nadzieje ze inne wyniki beda w miare oki...a i czekam na wyniki zelaza bo to tez duzo powie:(
 
lilith w takim razie czekam na cynk kiedy będziesz w k-ce,no ale gdzie jest mcdonalds to chyba wiesz ;) ja też mam nadzieję że inne wyniki będziesz miała dobre! a nie bierzesz żelaza w tabl?

mmm nio ja słyszałam że chyba dziecko od 3 (?) miesiąca można spokojnie już brać na basen,albo od pierwszego miesiąca ? hm.

kaśka76 wspólczuję Ci bardzo mocno ,na pewno miałas duży stres! teraz pewnie musisz dużo leżeć... ale czego się nie robi dla dziecka! pisz tak często jak tylko możesz,chętnie poczytam jak twoje samopoczucie,sama przechodziłam trochę po szpitalach więc może będę mogła Cię troszkę wesprzeć!

nio,a ja jutro do pracy.. zniechęca tylko ta pobudka o 6(!!!!!!)rano ;)

 
właśnie przejrzałam stronę którą podała sandros odnośnie basenu i tam jest napisane, że najlepiej rozpocząć naukę między 6 a 8 tyg. życia, ciekawe czy odważę się tak wcześniej. Mama musi mieć zrobiony wymaz z pochwy żeby przypadkiem nie zanieczyścić wody ::) ale dzieki temu można poczuć się spokojniej idąc z takim malcem na basen- ciekawe czy tego przestrzegają ??? Ale się podekscytowałam :)

lilith koniecznie musisz zrobić coś z tą anemią bo się wykończysz; mnie lekarka dopiero przepisała żelazo jak przestałam brać duphaston podobnie jak witaminy. Oprócz buraków bardzo dobrze jest jeść szpinak i mięsko
 
A pamietacie jak sie miesem wlasnie zajadalam...tzn do niego sie zmuszalam...ale wlasnie jadlam go na sniadanie obiad itd...a tu takie cos...no i do tego miesa wlasnie buraki hihi :) dziwne...teraz to strach siedziec przed kaputerem bo w chwilke robi mi sie slabo i kolorowo przed oczami:(

Karolina a jade jakos w przyszlym tygodniu to sie dogadamy:)chyba ze pojade w sobote bo tez calkiem mozliwe:) a mcdonalds beeee wiesz jaka ja teraz jestem wybredna:):)

MMM no ja dostane albo teraz albo pozniej...czyli od II trymestru:)ale to calkiem nie dlugo!
 
Udało się!!!!
30.09 o godzinie 13,15 urodziła się Tatiana Olga. poród trwał 2 godz i 30 min
jak znajdę troszkę czasu to zamieszcze zdjęcia
pozdrawiam
 
aaaaaaa gratulacje!!!! ogromne!!!

misiu%20prezent3.gif
 
reklama
hej dziewuchy ;)

olgap SERDECZNE GRATULACJE CÓRECZKI !!!!
mylove22cn.gif
szampan6bs.gif
petardy106cs.gif



mmm jej,ale trudności dla matek,wymaz z pochwy,ale szkoda że na normalnych basenach tego też nie robią!

Ja tu dziś tylko na chwilkę,żeby się przywtiać i niedługo wychodzę na autobus.

pozdrawiam cieplutko...

 
Do góry