reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam,

Justyna studiuje historie na US, a podziwiac to MMM, ona tez studiuje, a tyle co urodzila Grzesia. Ja sobie przerwe zrobilam jak urodzilam, teraz Sonia jest starsza i daje rade.

Pozdrawiam,
 
reklama
hejka :)

sandros zdjęcia bombowe,a raczej Sonia na nich! :) (amadeusz to niezły przystojniaczek :) )

lilith tylko dziś napisz jak było na usg ;) i uważajcie na drodze,warunki fatalne ::)

agula zdrówka zyczę ,i nie za fajne masz warunki na chodzenie dziś za parcą ::) jak skończysz to pewnie będziesz wyglądać jak bałwanek ;D

justynka na tych wkładkach to chyba będzie można zbankrutować w takim razie ;) i mnie się marzy własne M :) i nic Lence oprócz cyca nie daję,sama piję herbatkę koperkową,może to pomoże ::) i jak planowanie zakupów prezentów ? ;) ja jestem na tym samym etapie co Ty :D

byliśmy dziś u lekarza ale tylko rodzinnego,bo pediatry w tym tyg w ogóle nie ma :mad: doktor powiedziała że może mała marudna przy cycu iprzez katarek,że może zatyka jej nosek ::) kupiłam dziś gruszkę i będę wojować w nosku :) i przepisała jakiś antybiotyk w syropku :p nie wiem czy jej dawać ::) tam pisze że dopiero od 6 tyg a takiego strasznego katarku nie ma.choć pokasłuje ::) i kolejny dylemacik :p

i w ogóle od porodu to było pierwsze takie wyjście że do lekarza,potem sklep i apteka i bank :) dobrze że mama mnie podwiozła i siedział z małą w aucie ;D ale poczułam się świetnie wyrywając się z domu,nawet z maleńką. A i mała na dworze od razu się uspakaja :)

i jeszcze jedno :) wkurzyłam się strasznie na zus :mad: dalej nie rozpatrzyli mi wniosku orehabilitację(1 miesiąc) i napisali że jak nie dostarczę druku N-9 w ciągu tyg to zamkną moją sprawę na zawsze :mad: a najlepsze jest to że ja im ten druk DOSTARCZYŁAM :mad: tzn mój mąż,wrr..

ekartkachoinka7jk.jpg
 
Frezja prześliczny Maluszek
Karolinna ja też miałam taki nawał pokarmu i nie mogłam sobie dać rady nawet z wkładkami ale już wszystko się umormowało. Z tym, że Tatianka ostatnio nie chce jeść z prawej piersi i nie mam pojęcia co zrobić. bolą mnie piresi jedna od ciągłego tłamszenia a druga od nadmiaru pokarmu....
 
nie radziłambym podawania antybiotyku takiemu maluszkowi...
lekarze dzisiaj tylko antybiotyki przepisują jakby sobie nie zdawali sprawy z tego, że powonna być ostateczność. Mój smerfik miała katarek już w szpitalu. kupiłam kropelki homeopatyczne i przeszło po kilku dniach
 
Witam,

Karolina zgadzam sie z OLGAP - nie dawaj antybiotyku, lekarze zawsze zalecaja antybiotyk, a takim maluchom to jak juz antybiotyk to w zaszczyku - najlepiej sie przyjmuje i zadko sa skutki uboczne. Odradzam antybiotyk. Ja lecze katarek sola fizjologiczna. Gruszke w tym wieku tez odradzam, chyba, ze Tobie to lepiej wychodzi - mnie Sonia zawsze plakala i bardziej przez to nosek pelny miala.
A Amadeusz to niejedno serce kobiety zlamie

Aga zdrowka dla wszystkich, nie dajcie sie chorobie.

Pozdrawiam,
 
hello

Olgap malenstwo sliczniutkie , czemu tak malo fotek wklejasz ?:p;D

Karola ja tez sie podpisuje za "nie" antybiotykom . Rany jak mozna takiemu malenstwu antybiotylk przepisac . Szczegolnie na katarek :o
Sol fizjologiczna , masc majerankowa pod nosek i ewentualnie inhalacje tzn mokra pieluszka z 2-3 kropelkami jakigos olejku mietowego i z dala od dziecka powiesic gdzies ;)
Grucha ... jak kto uwaza , ja czyszcze Oliverkowi , fakt placze , ale przesypia spokojnie mi cala noc .;)
faktycznie dzis jak Buli wygladalam ;D , przemoklam znow cala , byle sie nie rozlozyc calkiem ::)

Sandra dzieki , jakos sie trzymamy , cale szczescie Oliverek najmniej z nas choruje ;D

Wszyscy sobie smacznie spia ...hmm moze tez sie poloze na 30 min ;) Pozdrawiam pa
 
Babcia mi jeszcze poradziła, żeby posmarować małej plecji i piersiątka spirytusem, żeby ją rozgrzać (oczywiście najpierw tłustym kremem, żeby nie odparzyć skórki)

Pozdrawiam
 
olgap dziecko masz śliczne,te ostatnie zdjęcie mnie ujęło :) co do rozgrzewania...wszyscy mi mówią że mała ma za ciepło i za bardzo ją opatulam :p i już sama nie wiem. Moja na szczęście je z dwóch cyców :)

sandros nowe zdjęcie na suwaczku :) ta twoja mała jest fotogeniczna! :) co do gruszki,no właśnie ta moja mała ma takie małe dziurki w nosie że wsadzę tę gruchę bardzo płytko i jakoś nie widzę żeby coś się zasysało ::)

aga przyznaje że oboje z mężem mamy bardzo mieszane uczucia co do tego antybiotyku,na ulotce pisze że zastosowanie jest baaaardzo szerokie,nawet nie chcę pisać na co to jeszcze jest. Mam sole do noska i maść majerankową. zauważyłam że dziś bardzo króciutko mi śpi przez ten nosalek ::) i wiesz co ? zapomniałam że w ogóle była taka bajka jak Buli ;D dzięki za przypomnienie :D miłej drzemki :)

mąż mnie wkurza że jest przeziębiony :mad: hehe.

 
reklama
Do góry