reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Izka- usmiałam się serdecznie!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Kaśka- super było to ubranko i nawet niedrogie.
Jednak chłopcy są bardziej ekonomiczni.
 
reklama
Mokatka, ja Cię proszę, bo ja przeboleć nie mogę, a franca komp mi zwisa zrobił przy końcu aukcji. pomyśl lepiej gdzie w k-cach mogę szukac.
 
Dziękuje bardzo za pamięć o nas i mój Radek bardzo dziekuje za wszystkie pozdrowienia i za życzenia powrotu do zdrowia :)

A dzisiaj wrucił mój małżonek ze szpitala,a więc mam kim się opiekować :) Cały zabieg poszedł ok :) (to była cysta włosowata)
A u mnie nastroje są naprawde różne :p jeszcze nigdy aż tak bardzo mi nie skakły hormony,jak do tej pory ::)
Juz nie mogę sie doczekać porodu,bo jak pomyślę sobie o tych upałach 8) to normalnie się załamuje!

teraz zmykam spać,poniewaz padam na twarz! Jak czas i siły mi pozwolą to napewno napisze więcej! A teraz bardzo was przepraszam i zmykam do łóżeczka :p

karolinko wyglądałaś bombowo w nowej wryzurce :) no i chrzciny z tego co dojrzałam sie super udały :)

NO I OCZYWIŚCIE WITAM NOWE OSOBY  :D Super że będzie nas więcej :p

 
Cześć dziewczyny :) W końcu znalazłam chwilkę żeby poklikać-ufffffff co to był za dzień :(wcześnie rano musiałam jechać razem z Julką do Tychów bo przszedł fachowiec żeby ustalić szczegóły remontu naszej okropnej łazienki :( trochę to trwało ale jakoś poszło ;) za samą robociznę powiedział 3000zł ::) sama już nie wiem czy to dużo ??? tak czy siak łazienkę trzeba zrobić na cycuś bo inaczej nici z powrotu do domci :laugh: :laugh: Bardzo się cieszę że fotki Julki tak się podobały ;D ;D
Karolinna dżinsy Lenki są extra-wygląda w nich bardzo dorośle :laugh: ;)a co do deserków-to musisz wykazać troszkę cierpliwości ;) :laugh:
iza1 przed chwilką sprawdzałam suwaczek i działa bez zastrzeżeń ;)
justyna mało znam takich miejsc które cię interesują-sorki ale chyba ci nie pomogę :( :(
mokkate czekam na obiecane fotosy Martynki ;) :laugh:
izka-mummy-to-be widzę że humorek dopisuje ;D bardzo mi się podobało-zwłaszcza to w domu.. :laugh: :laugh:
 
hej !!

no nic jak Wam sie cos przypomni to fajnie :)

Izka ;D ;D ;D - juz to puściłam dalej -

Czarnulka wypoczywaj !!! a na którego masz termin ??
 
hej hej :)

mamyday7gz.gif


a ja już dostałam prezent z okazji dnia matki ;D ach ta moja Lenka :)

stokrotka jak dla mnie 3tys to dużo jak za robociznę :p a nie masz kogoś znajomego ze "złotą rączką " ?

czarnulka dzięki za komplemetna ;) a i super że radek ok :) ojć żeby te humorki juz Ci się skończyły ::) założę się ze tylko wiki jest oszczędzona :)

mmm ale ten Grześ niedobry ;) nie da mamie ani kęsa ;D Lenka to tak siedzi z parę minut jeszcze zanim straci równowagę ;) ale z dnia na dzień coraz lepiej :) a jak Grześ ? i Lenka przez sen dziękuje za komplementa ;)

izka-mummy juz gdzieś to czytałam ale fajne to :)

mokkate no co ze zdjeciem martynki ???

sandros oto stronka http://wloski.com/ ze słownikiem polsko-włoskim,patrzyłam że można przetłumaczyć takie choroby jak np.świnka,na pewno inne też się da!

jeszcze raz wszystkiego naj!
 
Witam,

Stokrotka, drogo, niedrogo, zalezy co robicie - moj tata mial swoj zaklad remontowy i tak wlasnie staly ceny za remonty lazienek od 1,5 tysiaca nawet do 7 - ale to ludzie wymyslali juz.

Kasia calkiem fajny sklep - maly i niedrogi jest na ul. 3 maja - tak troche za Skarbkiem (po tej stronie ulicy) w podworku. Kupowalam tam fajny sweterek na chrzest dla Soni.

Czarnulka super, ze wszystko z mezem OK. Upalow, to chyba tego lata niedoswiadczymy  ::) A hormony.... w koncu w ciazy jestes  ;)

Karolina dziki za linka.... i jak zwykle "wchodzisz" mi w posta ;)

Pozdrawiam,
 
justyna pisze:
hej !!
Czarnulka wypoczywaj !!! a na którego masz termin ??

justynko termin mam na 28 sierpnia :D

karolinna pisze:
hej hej :)

czarnulka ...założę się ze tylko wiki jest oszczędzona :)

Pewnie ze jest oszczędzana ;) A jak by inaczej :)

sandros pisze:
... Upalow, to chyba tego lata niedoswiadczymy ::) ...

No ja mam taką cichą nadzieje ;)
 
a dziś popołudniu jadę na weekend z Leną do teściów :) więc przez 2 dni mnie tu nie będzie ::)

i jakoś tak deszczowo za oknem,ale Lenka już się czuje dobrze i skoczymy do sklepu i na mały spacerek :)

a ja mam ogromną nadzieję, że jednak w te lato będzie baaaardzo ciepło :) bez urazy czarnulka ;)

sandros mam nadzieję że link się przydał :)
 
reklama
Przelotem pozdrawiam.Az wstyd ale wciąż nie wiem,kiedy bedę miec więcej czasu na pisanie.
Sandrosko,wszystko masz przetłumaczone na gg. W razie potrzeby na gg mnie częściej znajdziesz bo to działa nawet jak ja biegam po domku.
No i dla wszystkich moich miłych koleżanek.......gdybyście mnie naprawdę potrzebowały to na gg 4933890 albo tel.501 45 77 45.
Dziś dzień Matki:) dostałam od dzieci słodycze i własnorecznie wykonany przez Małgośkę wisiorek:) teraz zmykam do sklepu zakupić coś dla mojej Mamy. Hmmm kiedyś,dawno temu w Dzień Matki brałam ślub.............ale to już historia,dawno i nieprawda ;) Ciekawe,czy mój ex ślubny to pamięta ? ;) A jutro Małgośka kończy 14 lat..........dostanie super prezent,skladalismy się na to wszyscy,jej oszczędności,kasa od dziadkow ,jeszcze chcę ex namowić na wsparcie i malgośka dostanie swojego PORZĄDNEGO kompa :).Miala teraz też,ale tam mogla conajwyżej gg miec i już nic więcej nie chodziło.W naszym domu jakoś komputer na piedestale;).Maciek też ma u siebie w pokoju,wreszcie siostra sie wyprowadzi do siebie jak bedzie chciala pograć.
To tyle na dziś.......spadam,weekend mam pracujący...ja chcę na emeryturęęęęęęęęęęęę
 
Do góry