reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Boo - Piotr pójdzie jako siedmiolatek do szkoły. mam na osiedlu czterech chłopców, którzy poszli do pierwszej klasy w wieku sześciu lat. z każdym problem, a jeden został na drugi rok w pierwszej klasie.
poza tym, a może przede wszystkim - u mnie nie ma podziału, że każym rocznik ma swoją klasę, jest misz-masz, a to już kompletnie mi nie odpowiada. jest jeszcze problem skupienia uwagi na lekcji i siedzenie w ławce przez 45 minut.
 
reklama
No właśnie - 45 minut w ławce to jakiś koszmar !
Oskar przy kolorowaniu chodzi naokoło stołu, prawie na niego wchodzi, jedząc obiad tak samo. Wiem, że w szkole może więcej dyscypliny, ale i tak mnie to jakoś przeraża...
 
Dziewczyny wiem że może to nie miejsce na takie pytanie ale pilnie szukam mieszkania 2 pokojowego w jakiejś rozsądnej cenie. Najlepiej tak maks. do 1100zł już wszystko. W okolicach Rybnika, Żor :)
Jeśli ktoraś może coś wie to dajcie znać.
 
Kasia dzięki za info :-)
A wy będziecie posyłać dzieci ?
Bo ja już zgłupiałam...
Nie, juz dawno decyzje podjelismy, że nie nie i o ile będzie mozna do zerówki pójdzie do przedszkola.
PILNE PYTANKO
Dziewoje kochan jek sie dostać z centrum Katowic na Ligote na Medyków do szpitala??? Mamy uszną konultacje z Lolkiem przed drenazem 26 a ja pojecia nie mam jak tam dojechac....
 
reklama
U nas Kamilek tez pójdzie do szkoły jako 7 latek ponieważ nawet jakbyśmy chcieli go teraz puscić do szkoły to w przyszlym roku w nowym miejscu naszego zamieszkania w szkole nie byłoby 2 klasy z jego rocznikiem. Także problem rozwiązał się narazie sam. U nas duzo zmian z początkiem roku. Sprzedaliśmy mieszkanie niespodziewanie ( narazie jest umowa przedwstępna) decyzja była bardzo trudna a czy słuszna to zobaczymy z czasem. W maju musimy się wyprowadzić i zamieszkac na rok u moich rodziców. Będzie ciężko, ciasno itd. ale trzeba będzie jakoś przez to przejść. W tym roku na wiosne zaczynamy budowę naszego domku - mam nadzieję, ze nie bedziemy żałować i finansowo wydolimy. Dzieci rosną i łobuzują :))) Dziś idziemy na imprezę do moich rodziców, gdyż Tatuś ma 60 lat także impreza będzie ale dla mnie bezalkoholowa bo muszę auto prowadzić :(
To tak parę słów co u nas a co u Was dziewczyny!!!!
 
Do góry