reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Dojechałam :-)
Zabieg ma na 26 wrzesnia:confused2::eek::crazy: Ale więcej czasu jechałam i wracałam niż spędziłam w szpitalu gdzie zalatwiono nas błyskawicznie :szok:
A ja sie musze pochwalić :-)
My nadal cycowi :-) Ach normalnie jestem taka szczęsliwa z tego powodu :-)
Lolo tanczył na Dniu Babci i ma tańczyc na finale sprzedaży laaleczzek z UNICEF. Alez jeste mega dumna z niego :-) A tak wyrósł :szok:. Taki sie zrobił dorosly mój mały męzczyzna...
 
reklama
Witam mamusie!
Już kiedyś tu pisałam, ale jakoś nie wkręciłam sie na dłużej.
Mieszkam w centrum Katowic, mam synka Adasia(2 lata i 8m). Obecnie jestem " kurą domową". Na forum spędziłam już troszkę czasu, jednak zaprzyjaznione mamusie niestety nie mieszkają na Śląsku. Chciałabym podyskutować z wami, dowiedzieć się o waszych ulubionych miejscach w regionie, być może poznać jakąś mamę z okolic, która również siedzi z dziećmi w domu.
Czy któraś z mamuś jest z Katowic?
Szukam także dentysty dla synka. Macie może jakiegoś sprawdzonego, z ręką do dzieci. Najlepiej z Katowic. Synkowi niedawno pojawiły się plamki na jedynkach i muszę się gdzieś z nim wybrać.
 
Czesc dziewczyny:-)
Nie dam rady nadrobic calego watku..
Mam pytanie a zarazem prośbę: szukam dobrego ginekologa z Tarnowskich Gór?? Jeśli byście mogły kogoś polecić byłabym bardzo wdzięczna:-)
 
Hej
smile.png

Szukam mam z okolic Chorzowa/Katowic i miast ościennych posiadających wózek Quinny speedi sx.
Mam wózek niemieckiej firmy abc design jednak bez pałąka w spacerówce. Nasz maluszek chce już sam siedzieć w czym bardzo przeszkadzają mu pasy ramienne, boję się je odpiąć jeśli nie ma pałąka, a tego nie sposób dostać. Wózek Quinny jest bardzo podobny wizualnie do naszego i zastanawiam się, czy może pałąk nie będzie pasował. Zanim jednak wydam 100zł chciałabym sprawdzić czy będzie pasował. Stąd proszę o kontakt mamy posiadające taki wózek. Chciałabym tylko przymierzyć pałąk i sprawdzić, czy pasuje.
Z góry dzięki za odpowiedź
smile.png
 
reklama
Do góry