reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witam
moja Zuzolka ma się suuuuuuper
ukochana, wyczekiwana kruszynka

nakrzyczała tylko na gości jak wychodzili - stwierdziłam, że krzyczy na nich, bo tak szybko wychodzą :-D

święta, święta i po świętach
trochę męcząco bo mieliśmy chrzest, a szykują się kolejne kolejki odwiedzających maluszka ;)
ale jest super

a jak tam Konradek???
 
Witam
moja Zuzolka ma się suuuuuuper
ukochana, wyczekiwana kruszynka

nakrzyczała tylko na gości jak wychodzili - stwierdziłam, że krzyczy na nich, bo tak szybko wychodzą :-D

święta, święta i po świętach
trochę męcząco bo mieliśmy chrzest, a szykują się kolejne kolejki odwiedzających maluszka ;)
ale jest super

a jak tam Konradek???

Konradek chorutki więc daje nam w kość i do tego dziąsełka mu dokuczają więc mam ostatnio ciężkie nocki, a wcześniej mi tak ładnie spał jak ja za tym tęsknie:-) Teraz siedzi na chuśtawce i się buja ale on chłopak 5 minutowy więc już mu się nudzi;-) po co będzie spał zresztą mama też... Mały nerwusek z niego ale to nie po mnie bo ja byłam raczej aniołkiem:-)

A twoja pociecha ładnie Ci śpi?
A tak w ogóle miło Cie poznać :-D Mało coś tu osóbek zagląda na ten wątek...
 
miło mi również

moja malutka ładnie śpi. po 8-10h w nocy
ale pewnie jak przyjdą ząbki to też będzie problem

i za to w dzień nie śpi :D

zdrówka życzę ;-)
 
Dzięki :) Widzę że Ty też masz tylko czas na odpisywanie w porach wieczornych:-) Mi w dzień mały nie zezwala;-) Mogę wiedzieć z jakiego miasta jesteś ze śląska? Jak chcesz możesz napisać na pw. To zazdroszczę Ci mój tez tak spał a teraz to róznie z nim bywa...
 
reklama
wszystkiego dobrego w nowym roku
oby najgorszy dzień w nowym roku
był jak najlepszy dzień roku, który mija...


no mi Zuzolka w dzień też nie daję spokoju
jestem z K-c ;-)
 
Do góry