reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Dziewczyny mam problem .
Znacie jakieś metody na pobudzenie laktacji .
Masarze , bawarka , to wiem ale coś jeszcze .
Pomóżcie .

SHINUE! Twoja córeczka PRZEPIĘKNA!!!!!! a w kwestii laktacji: bawarka to raczej przesąd sączony nam do uszu przez babcie i ciocie:-) mi pomogła herbatka z HIPPa (choć nie była najsmaczniejsza) i częstę przystawianie Julenki do piersi:tak: :tak:
najważniejsze to się nie poddawać ;-)
 
Witam!

Karolinka dziękuje za gratki :tak:

Czarnulka podobny bujaczek ma Kamilek od Baski tylko w innej kolorystyce. Jest super :tak:

Shinue tak jak pisze elen_dir bawarka to przesąd :tak: ale ja i tak ją piłam bo lubię, muszę sobie zrobic bo dawno nie piłam :-D

Mokkate widać że Daria wszechstronnie uzdolniona :tak:. Karolci sporo czasu zajęło zanim zajarzyła jak posuwać się do przodu, ale w sumie mało miała do tego okazji. Martynka też pewnie za niedługo załapie i wtedy będziesz ją gonić po mieszkanku :tak: :-D .

Od wczoraj szczotkuję małej ząbki, czasem tak ślicznie otwiera buźkę i daje sobie wyczyścić a czasem się buntuje, ale pomalutku się przyzwyczaja.

Dziś kolejne już ostatnie ćwiczonka.
Miłego dzionka!
 
Iza świetne zdjęcia . Karolinka to chyba żywe złoto .

Sandros ztym bieganiem to świetny pomysł:confused: :-) . Ciekawe jak długo nad tym pomysłem myślał .

Ewcik fajnie że pogoda dopisuje i można na spacery chodzić . Dziś jest kiepsko , ale położna była dziś u mnie i pozwoliła ostrorznie małą werandować . Może w przyszłym tygodniu pujdziemy na jakiś mały spacerek .

Elen_dir , Iza mnie też bawarka nie przeraża . Bardzo ją lubię .

Edytas witam w klubie .


Dzięki za rady . Położna powiedziała że mam się nie przejmować , że to sie zdaża . Mam poprostu jak naj częściej dostawiać i ewentualnie dokarmiać BEBIKO .
 
Witam,

Shinue nie dokarmiaj - ja wlasnie zaczelam przy takim kryzysie i juz nie przestalam dokarmiac. Piers byla juz tylko dodatkiem. Wiec jesli nie bedzie to koniecznoscia, to odradzam.
A co do biegania... Opwoeidzial cala anegdote, jak to jego zone wysylal wlasnie do sklepu po piwko dla siebie...

Edytas witaj.

Mokkate wcale sie nie zdziwie, jak Martynka zacznie szybciej dreptac niz raczkowac ;-)

Sonia w koncu rano nie miala takiej goraczki, nadal nie wiadomo co jej, smieje sie, ze stara sie mnie zatrzymac w domu, bo mialam od poniedzialku isc do pracy :dry:

Pozdrawiam,
 
Shinue- ja radzę tak jak Sandros NIE DOKARMIAĆ. Przy Darii to był początek końca karmienia. Teraz nie dokarmiałam i mam pokarm do dziś.
Czytałam, że pomaga jak położysz się z dzieckiem do łóżka na jeden dzień i karmisz co chwilę. Warto spróbować.

Sandros- nawet mnie nie strasz. Nie chcę, żeby już chodziła. Marzy mi się raczkowanie. Darunia pominęła ten etap, niestety. :tak: Nie miała czasu :-) Świat był zbyt ciekawy.
Sonia to mądra dziewczynka. Wie, jak mamusię przytrzymac w domu... :-)
 
Wczoraj bylam z malym u lekarza na kontroli pępek jest bardzo ładny, z głowką tez wszystko w porządku dzięki układaniu go na lewą stronę wszystko się wyrównalo już nie ma spłaszczonej prawej strony. Kamilek waży 5800gr bardzo ładnie przybiera i pluca ma jak dzwon powiedziala Lekarka :-) ;-) :tak: :-D Także malutki jest zdrowiutki a to najważniejsze;-)

Shinue - nie poddawaj się tylko przystawiaj małą często i kup sobie herbatkę HIPP NATAL dla kobiet karmiących ja ją mam ale nie piję bo zorientowałam się, że po niej mam potem straszny nawal pokarmu mleko wrecz mi sikało że hohoho. Nie zaczynaj nawet dokarmiać bo potem to już wogóle pokarmu nie będziesz miała.Mnie do tej pory lekarka nie pozwala niczego dawac małemu bo juz miałam czas ze myslalam ze moze jest nie najedzony ze ciagle wisi mi na cycu ale ładnie przybiera i wszystko jest ok.

czarnulka - ja tez kupilam podobny lezaczek ale ma inne zabawki i kolory :-)
 
reklama
.Hej babolki!.

.Lenka śpi to trochę napiszę :-).

.baska słodki ten twój maluszek,szczególnie to zdjęcie jak śpi na brzuszku!.

.sandros mam nadzieję ze Sonia jak najszybciej wyzdrowieje!.

.edytas witaj i się rozgość! pisz dużo o sobie i pytaj co chcesz o nas:tak:.

.mokkate a ty nie wskakujesz czasami do basenu z Darią:confused::cool2:.

.Ja dalej w szlae sprzątania,ale to nie na święta jeszcze! tylko na roczek Lenki:happy:.

.Miłej reszty dnia!.

 
Do góry