reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Karolcia właśnie raczkuje po całym pokoju i jest wniebowzięta :-D

Edytas - witaj!:-)

Shinue ja napiszę to co dziewczyny, radzę nie dokarmiać, bo to pierwszy krok do skończenia karmienia piersią, kup sobie tą herbatkę Hipp albo Herbapol i pij, dodatkowo inne płyny tak jak pisałam najlepiej wodę niegazowaną i na pewno pokarmu będziesz mieć dość. Ten sposób co pisze Mokkate też znam żeby się położyć z dzidzią do łóżka na jeden dzien :tak: Dzięki za komplementa odnośnie Karolki - masz rację w 100%
Sandros też mam nadzieję że Sonia szybko wyzdrowieje :tak: Dużo zdrówka dla niej!

Baska świetne fotki wkleiłaś :tak: Kamilek rośnie w oczach, mnie tak jak Karolinnie podoba się ta jak leży na brzuszku, z łosiem też fajna :-)

Karolinna fajnie ten roczek CI wypada bo przy okazji posprzątasz już tak trochę na święta :tak: Mieszkanko pewnie lśni :happy:

Byłam dziś z małą na ćwiczeniach, Karolinka może raczkować, nie powinna jeszcze siedzieć a jak tak to pod nadzorem żeby miała proste plecki, no i pod żadnym pozorem nie mogę pozwolić jej stawać, jeszcze tego nie próbuje ale jak zacznie mam ją z tym hamować.
 
reklama
Cześć dziewczyny to znowu ja.
Mój Kacperek to taki mały wiercipięta. Ostatnio nauczył się wchodzić na mablościankę. Ani chwili wytchnienia jeżeli już mowa o żywym srebrze.

Prześliczne te Wasze dzidzie. :-)
 
Witam,

Dziekuje za zyczenia zdrowka. Problem w tym, ze nie jest wsumie chora. Od trzech dni chodze do lekarza i za karzdym razem slysze to samo - gardlo nadal czyste, oskrzela tez. Do tego unormowalo sie jej to siusianie, wiec juz zupelnie nie mam koncepcji. Dzis jednak spokojniej, bo udawalo sie w koncu zbic temp, a nie wzrastala juz powyzej 39, a oscylowala w okolicach 37,5.

Edytas tez mam taka wiercipietke. Panietam jak dzis, ledwo chodzila, a wspinala sie jak alpinistka - nie problem byl znalesc sie na moim biurku :eek:. Przyzwyczaisz sie, obecnie mam juz zaufanie do niej. Czasem tylko na placu zabaw slysze - czyje to malenstwo, czy ona nie spadnie... - tak sprawnie pnie sie na zjezdalnie ;-)

Baska to nic tylko sie cieszyc - dobrze wazy, zdrowy, a spi jak aniolek - tez mi sie bardzo podoba to zdjecie jak spi na brzuszku

Pozrawiam,
 
iza fajna zabawe ma Karolka w lusterku:-D
shiune ja tez bym nie dokarmiała chyba ze całkiem mleka bys nie miała;-)mała da ci pospac w nocy:tak:chodzi do ciebie moze p.basia oleś ona jest super :tak:
karolina ty tylko sprzatasz:tak:ostatnio mi sie niechce ale trzeba brac sie do roboty:-)
Dziś Oliwia dostała wózek od babci na wcześniejszego mikołaja:-Djest wniebowzieta szła z nim ze sklepu chyba godzinke :-D
 
witam Was Babeczki!!!!!

Dzis Odwiedzilismy Z Malym Po Raz Pierwszy Fryzjera Ale Spokojny Był , Nic Sie Nie Ruszał A Na Koniec Kazdej Fryzjerce Buzi Chcial Dawac I Robił Papapappapapap

A Mojego Okresiku Nie Widac- 11 Dzien Ale Strasznie Bolą Mnie Piersi Wiec Moze Cosik Z Tego Bedzie.

Swieta Tuz Tuz A Przede Wszystkim Widac U Nas Na Bb ...co Druga Juz Cos Sprztaa Ja Mam Wolny Cały Tydzień Od 18,12 I Mężuś Tez To Wtedy Pełną Parą Ruszymy Do Porządków.
Z Prezentami Jak Zawsze Na Ostatnia Chwile.


kaska Super Fotki Piotrusia
iza oj Mała Teraz Da Ci Poplaic Z Tym Raczkowaniem
 
Witam jako pierwsza
Robie wlasnie sniadanko i mykam do katwoic na ul. Warszawska hmmmm tylko gdzie to jest musze wazna rzecz zalatwic
Buzka mamuski i dzieciaczki

Do wieczorka
 
hej

zgłaszam sie z kawusia i Kubusiem na kolanach:-)
Wczoraj wieczorkiem poczytałam wasze posciki ale nie miałam sił nic pisać , poprostu padałam na p..k. Moja znajoma zmobilizowała mnie chodzxic na fitnes i wczoraj jak mnie dorwał terenewr to przez godz. dostałam taki wycisk, że pot spływał mi po całym ciele. Ale warto było bo pomimo zmęczenia czułam sie fantastycznie:-). Teraz wybieram sie w piatek o tyle i ile pozwola mi na to moje "zakwasy";-)
A z poczynań moje Kubusia to najwazniejsze że już smiga raczkując, oczywiście jak sobie przypomni pelzanie to tez zaliczy jakis odcinek, ale równiez bardzo duz wstaje gdzie tylko może sie podciągnąc i próbuje sie mały szkrabik puszczać:happy: a co sie przy tym nagada:laugh2:

witam nowe koleżanki!:-)

ewcik - ranny ptaszku, pozytywnego załatwienia spraw w śląskiej stolicy:-) Kubuś już szykuje si do trzeciej wizyty u frycka

baska - śliczniutki twój Kamilek:-) i widac że konkretny z kilogramami. A to zdjęcie na brzuszku poprostu rewelacja!!!!!!!!:tak:

iza - Karolinka to istna modelka, potrafi pozowac do zdjęć jak profesjonalistka!!!!!!!!!:szok: :-D Musisz to wykorzystać!!! A koleżanka w lusterku to jakby podobna do Karolinki, co:confused: ;-) :-D

karolina - ale masz w domu błysk!!!!:szok: :-D bo tylko sprzątasz i sprzątasz!!!! a jak tam w przeddzień solenizantka:happy:

mokkate - a Martynkę zapiszesz na basen:confused: mogła by z Daria popływać;-) siostrzyczka na pewno ja nauczy! A Martnka raczkować bedzie bo przeciez robi takie same poczynania co Kubuś, więc glowa do góry zobaczysz że przyjedzie to nagle:szok: :-D

narka bo młody ma bunt na pokładzie!!!!!!!!!
 
reklama
:-) Witam o poranku!

Dziś mąż ma wolne ale znowu siedzimy same z Karolcią bo pojechał na zakupy.

Ewcik Warszawska to główna ul. w Katowicach, jak znajdziesz się na rynku to to jest ta długa ul. od rynku w kierunku Zawodzia, jak zapytasz to każdy Ci pokaże :tak:

Karolinna u Ciebie w domku pewnie taki błysk że mucha nie siada ;-) :-D , właśnie sobie uświadomiłam że ja jak będę sprzątać na roczek Karolci to jednocześnie na święta wielkanocne :-D też będę mieć dwa w jednym :laugh2:

Kubusiowa
iza - Karolinka to istna modelka, potrafi pozowac do zdjęć jak profesjonalistka!!!!!!!!!:szok: :-D Musisz to wykorzystać!!!
:-D
 
Do góry