reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Samych szczęśliwych dni dla dziesiejszych solenizantek: Baśki i Anian oraz spełnienia marzeń dla wszystkich Basiek (bo to dziś Barbórka:-) ) i wszystkiego naj, naj dla Kamilka z okazji 2 miesiąca po tej stronie brzuszka :happy:
 
Cześć dziewczyny!
Wpadłam tylko na chwilkę, wieczorkiem postaram się coś więcej napisać, wpadłam tylko złożyć życzenia:

Po pierwsze:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KAMILKA Z OKAZJI 2 MIESIĘCZNICY!!!! NIECH ROŚNIE ZDROWO!!!!

po drugie:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA BASKI I ANIAN Z OKAZJI URODZINEK!! DUZO, DUŻO ZDROWIA, POCIECHY Z DZIECIACZKÓW I MĘŻÓW ORAZ SPEŁENIANIA MARZEŃ I DUŻO, DUŻO SZCZĘŚCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
WItam

Przedewszystkim
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ANIAN, BAŚCE i KAMILKOWI:-D

a po drugie....
oliwka... kubisiowa... justyna.... shinue.... idziecie w środę na rynek w Wodzisławiu na mikołaja?..... bo ja specjalnie wolne wziełam:-D
 
Drogie solenizantki

Z OKAZJI URODZIN ŻYCZĘ CIEPŁEGO UŚMIECHU ORAZ POGODNYCH MYŚLI NA CO DZIEŃ.

1.gif

 
Widzę, że nie tylko ja dziś mam święto...
BASIU wszystkiego naj, naj, naj, spełnienia marzeń i samych radosnych chwil.

Dzięuję Wam wszytskim za życzenia...bardzo miło mi było jak przeczytałam tyle życzeń...

Znikam świętować...czyli mam dziś wielkie obijańsko:-)
 
anian WSZYSTKIEGO NAJNAJLEPSZEGO:-)
diablica
o której ma byc mikołaj :szok:ja nie dam rady:wściekła/y: bo ide do lekarza na 12 a tam niewiem ile zejdzie :confused:
 
.Hej kobitki.

.Imprezki bardzo fajnie się udały,cieszę się ze Lenka tak super obchodziła swoje pierwsze urodzinki i mam nadzieję że co roku będzie świętować równie hucznie i będzie miała tak duże grono świętujących razem z nią:happy:.Postaram się wkleić kilka zdjęć ,jak znajdę czas;-).

.Prezentów dostała masę:tak:,nie będę ich tu wymieniać bo wyjdzie na to że się przechwalam.Ale wszystkie są rewelacyjne i przyprawiają o zawrót głowy moją maleńką córeczkę;-).

.Widzę ze tu był ostatnio mały ruch na bb,mam nadzieję ze to się szybko zmieni.

.Nie wiem jak wy ,ale ja tęsknię za śniegiem już:rolleyes2: grudzień bez śniegu to nie grudzień.tym bardziej ze kupiłam Lence dziś kombinezon na zimę i wygląda w nim słodko,taka mała kulka.Kapturek z uszkami misia :cool2: .

.Życzę miłego wieczoru poniedziałkowego.

.Pa,pa.
 
reklama
Anian - wszystkiego naj naj naj..... spełnienia najskrytszych marzeń

Kubusiowa - gratki dla Kubusia kolejnego ząbka

Dziewczyny dzięki za wszystkie życzenia miło tak poczytać :-) ;-) :tak: :-D
 
Do góry