reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KAMILKA:-)basiu ja z oliwia tez miałam to moze bedzie druga dziewczynka:happy:
kubusiowa gratki dla Kubusia za 3 zabalka:happy:
shiune mała słodka,pierwszy spacer za soba :tak:i pokarm sie pojawił ,:happy:super
 
reklama
Witajcie kochaniutkie :-)

Kasia przepraszam,ale nie miałam jak zaglądnąć na forum :-(

A my wczoraj pojechalismy rano na zakupy,i mąż zabrał na do tego Mercedes-Benz :-) Było suuper!!! Bardzo wiele atrakcji dla dzieci!!! Wiki była zachwycona :-) Nawet weszła na scene i zaśpiewała lala-lala-la i zatańczyła :-) Dała sobie namalować na policzku słoneczko :-),jeździła kolejkami darmowymi :-) zjadła kukurydze i dostała balonika... no i niestety musieliśmy się już zbierać bo czas nas gonił i Emilka juz płakała.
Więcej powinno być takich imprez dla dzieciaczków ;-)


A MOŻE W TEN WEEKEND DAMY RADE SIĘ SPOTKAĆ DZIEWCZYNY? CO WY NA TO? W JAKIMŚ CIEPŁYM MIEJSCU NP. DOMU HANDLOWYM.... ALBO WY ŻUĆCIE PROPOZYCJE GDZIE :-)
 
Kamilek dziekuje za życzenia :-) ;-) :tak: :-D

Oliwka - ja stawiam, ze będziesz miala drugą dziewczynkę ;-)

Shinue - to dobrze, ze mała już byla na spacerku :-) ;-)

Dziś są moje urodzinki i imieninki. Kończę 26 lat :-) ;-) :tak: :-D I tak sobie dziś pomyślałam, ze mam wszystko co do szczęścia mi trzeba przede wszystkim zdrowe dziecko, które daje mi dużo radości i nie wyobrazam sobie życia bez mojego maleństwa i oczywiście wspaniałego męża.
 
W Tym uroczystym Dniu szczere i serdeczne życzenia , przepełnionym zdrowiem i szczesciem,pogody ducha,pomyślności,Dni pełnych słonca i radości bez końca oraz wszystkiego co najpiekniejsze i najmilsze w życiu z okazji urodzin i imienin dla BASI;-):-)
 
Hej dziewczyny
czarnulka ale Wikusia miała raj wczoraj no a Emi jeszcze zamała zeby rozumiała cos z tego:tak:
baska :happy:Też mi sie wydaje :tak:
Ide dzis do fryzjera ale sie boje bo troche mi szkoda tych długich włosów ale i tak zostana długie tak do pasa i pocieniuje ,bo teraz Mi przeszKadZaja sa za długie;-)
 
.Wszystkiego najlepszego dla dwóch baby boomowych koleżanek ,co to dzis obchodzą urodzinki... dla baski i dla anian!!!! to co sobie wymarzycie zyczę:tak:.

4ha9seo.gif
4dmjpdy.jpg
.
 
reklama
Do góry