reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

witam się i ja

Nareszcie mam internet na kompie bo obserwowałam was przez komórkę przez kilka dni ale z odpisywaniem gorzej;/
Przez dwa dni wyprodukowałyście tyle że jak skończyłam czytać to już nie pamiętam ;)

buziaki dla miesięczniaków z ostatnich dni ;**
chorującym zdrówka ;)

siw ja też mieszkam na wsi i położna tak jak dziewczyny piszą przychodziła przez 5 tyg. koniecznie zmień tą .... co do kremów ja sudokrem (tylko okazjonalnie bo małemu przesuszał skórkę), linomag, i penaten miałam wszystkie były ok. Gratki za odpadnięcie kikuta ;)

nita oby kanalik sam się wyleczył ;)

emri, vii moje dziecko już się denerwuje nie chce myśleć co będzie potem ;)

salis gratki dla Domi za zębola ;)

szczesliwa ja lepiłam wczoraj z mamę jeszcze mam obolałe paluchy ;)

zawalka a może Jaś będzie miał ząbka jednak ;)

jejciu więcej nie pamiętam ;/ a my dzisiaj zaczęliśmy używać papki numer 4 ;) myślałam że będą troszkę za duże ale nic bardziej mylnego pasują jak ulał ... jak tak dalej pójdzie to mojemu maluchowi skali zabraknie ;p
 
reklama
hejo:)
Ja tylko przelotem:)

Moja mała nabrała ładnie, kontynuujemy żelazo i odpuszczam z dietą trochę. W 4 tygodnie utuczyłam ją 700 gram, lekarka zadowolona śladów anemii nie ma:). Czyli wyszło na dobre.
Teraz tylko ma jakąś wysypkę ale to chyba od jedzenia wycofam nabiał i zobacze.

Zdrówka chorym, uściski miesięczniakom.
Tęskno mi za Wami laski... Taki dzień bez BB to nie dzień o!
 
dobry wieczór :)

Nadusia wielki buziol dla Ciebie :* na miesięcznicę :)

A dla Lenki za raczka :) bo to chyba pierwszy na forum co? reszta jakoś omija ten etap i od razu biega ;)

ooo i dla Zuzi też :) za drugiego raczka :)

no ja też za każdym razem patrzę na ząbki Hani i nie mogę sobie jej wyobrazić takiej :)

siwa - ja jestem zwolenniczką jak najmniejszej ilości chemii dlatego na oparzenia stara niezawodna mąka ziemniaczana :) u nas co prawda nigdy odparzenia większego nie było - jak tylko lekkie zaczerwienienie to mąka od razu w ruch i działało ;)

madzioszka - i my tęsknimy :)

u nas odpukać zdrowi wszyscy, zębów nowych brak, umiejętności nowych brak, noce bez zmian, jedzenie bez zmian. nuuuuda ;P
a tak serio to czasem stabilizacja jest całkiem fajna, można złapać oddech :) tylko kurczę jeszcze bym się wyspać czasem chciała. ale to w sumie pikuś. najważniejsze, że najmłodsze nie choruje, reszta jest do przeżycia ;)
 
hejlol!

podczytywalam dzis ale wczesniej cos mi sie pisac nie chcialo:) u nas dzis dziwny ale fajny dzien bo mlody mial tylko jedna drzemke... 4h! zaskoczenie:) a ja caly dzien senna, glowa bolala i jakos tak malo energii mialam:(

Nadusia buziaczki babeczko!!! zaraz bedzie rok... :)

madzioszka witaj, fajnie, ze mloda juz w lepszej kondycji no i suuper, ze tyle przybrala. marze o tym zeby moj synus zaliczyl taki skok;)

karolq izuniek zazdroszcze tego raczkowania. to tak pociesznie wyglada:) moj poki co to pelza do tylu, kreci sie w kolko i wczoraj wynalazl nowy sposob:) jak siedzi to odpycha sie rekami i jedzie na dupce.. w tyl oczywisice:)
 
siw@-:szok: 125ml na raz????? a co ile maly ciagnie flaszke???

ja swojemu daje 70ml co 2,5-3 godz znaczy ze mu zluje czy jak??:eek:

u nas kikut jeszcze nie odpadl.....i WALCZ kobito z ta dziwna polozna ;-)
 
My wczoraj bylismy na 2 szczepieniu i troszke płaczu bylo.
Waga malej 5950 a mierzy 63 cm w takim tepie to mi ciuchow zabraknie w szafie jak bedzie tak rosla i tyła (a miało jej starczyc na 6 miesiecy to co mam :) )

Ja załapałam jakis poskudny katar i nos mam czerwony jak burak lub pomidor. Biorę masc majerankowa ale jakos nie pomaga tony chusteczek sie wala juz po koszu a ja ciagle ze nowe musze lapac . Znacie jakis cudowny lek
 
madzioszka - no widzisz i z beatka wszystko w porzo :) tylko teraz jej do otylosci ni doprowadz ;)

beti - hihi chcialabym zobaczyc to przesuwanie na dupce :) pomyslowosc dzieci nie zna granic :)

nadusia - buziaki z okazji ostatniego miesiaca przed roczkiem :*

siw@ - my nie uzywamy niczego zapobiegawczo, bo po co...jak jest jakies zaczerwienienie to bephantenem smarujemy i poki co nic nigdy powaznego nie bylo

cosa - faktycznie gabrysia szybko rosnie :)

gogoja - i my sie zastanawiamy nad 4 choc w teorii jeszcze pol kg brakuje, blazej duzy chlop bedzie :)

szczesliwa - troche zazdroszcze ci tego lepienia, ja tak lubie swieta i przygotowania a przez to ze wyjezdzamy na 10 dni to w ogole ich nie czuje bo nawet w domu choinki nie bedzie :(

izuniek, karolq8 - no super raczkujace panny, podlogi beda lsnic :)

a u nas podobnie jak u sallis ;) nic ciekawego, choc dzis nocka jakas slaba bo co 2 godz sie przebudzala mloda. no i od jakiegos tygodnia najlepsza zabawa jest podciaganie do siedzenia, jak jej raczek nie podamy to lapie sama za ubranie zeby tylko usiasc ;)

wiecej nie pamietam...milego dnia babolinki :)
 
reklama
siwa - ja używałam maści ziaja - pięciornikowa do kupienia w herbapolu, to jest bardzo dobra maść pomaga dosłownie w mgnieniu oka na odparzoną pupcię, podobna jest do termontial ale właśnie nie ma tego paskudnego kwasu w składzie no i jest tania

oleczka - złapałam na piatek i końiec grudnia, ale jutro będę jeszcze dzwonić

a dziś lecą z Juleczką do pediatry bo od wieczora, cała noc mi gorączkuje :(
a z Piotraskiem lepiej, przeszło mu zupełnie, mozę to po tej szczepiace taka rekacji
 
Do góry