reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Hej,
witam poświątecznie :-)
po pierwsze... Klaudia, najlepsze życzenia urodzinowe :-);-) wpadnij do nas, co tam u Ciebie? Jak maluszek?

po drugie... to już rok odkąd jestem tutaj (zapisałam się 2.01), uczucia nadal mieszane co do dzidzi, ale postanowiliśmy sobie z M, że specjalnie nie będziemy się starać, ale nie będziemy się jakoś bronić przed dzieckiem, no i jeśli będzie nam dane, to się uda. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie :tak:
 
reklama
Hejka!

Tola - fajnie, ze jestes! Gratuluje podjecia decyzji najlepszej dla Was! :-)


Dziewczynki, chce Wam zlozyc zyczenia szczescia i radosci w Nowym Roku 2013!!!
:happy2: Niech Wam sie spelnia wszystkie Wasze marzenia, te o dzidzi i nie tylko, niech ten rok bedzie lepszy, zdrowszy, bogatszy, szczesliwszy!!!
:tak::happy2::tak:

2013.jpg

 
Witajcie ;-) Jestem mamą 5 letniego Michałka i bardzo chciałabym aby miał siostrzyczkę albo braciszka. Jeżeli cudem poprawią się nam warunki mieszkaniowe (czyli własny kąt ) to może uda mi się zmieścić w roku 2014 bardzo bym tego chciała. :)
Szczęśliwego Nowego Roku i spełnienia wszystkich marzeń !:-)
 
witajcie w Nowym Roku!

u nas bez zmian.. jesteśmy na etapie urządzania pokoju małemu, bo chce go przenieść do jego pokoiku i odzyskać chociaż na chwilę własną sypianie.. wiem, że to nieco egoistyczne, ale coraz częsciej sobie myślę, aby poprzestać na synku.. on już jest taki fajny, odchowany.. jest coraz łatwiej.. coraz mniej mam ochotę przechodzić przez to wszystko od nowa.. takie sprzeczne uczucia po mnie krążą:baffled: do tego kierowniczka załatwiła mnie pytaniem o plany.. rozrodcze:szok::shocked2::no: byłam w takim szoku, że plotłam trzy po trzy..ech..
 
Hej!

Konwalianka - jeju, to takie pytania Ci zadaja??? O takie rzeczy nie powinno sie pytac, a Ty w kazdym razie nie masz obowiazku odpowiadac! A co do przenosin, to to nie jest egoistyczne. ;-) Mam nadzieje, ze obedzie sie bez placzu!
 
Hej babeczki moje!

Wyglada na to, ze mama w 2013 roku juz nie bede, wiec bede zagladac czesciej TU, a moze nawet zaczepie sie do watku 2015, jak juz powstanie... Czekam na wyjasnienie mojej sytuacji zawodowej i wowczas wiele sie wyjasni... :tak: Zobaczymy...

Tymczasem milej niedzieli! My chore z Mia okropnie... Ledwo wylazlysm z jednej choroby, a juz druga - gorsza! :sad: Tak wiec lezymy w lozku i sie kurujemy...
 
Witajcie, wieki mnie nie było i... nie będzie. Plany się sypły, 2014 jako staranie odpadł na starcie, nie wybudujemy się.
Wam jednak z całego serducha kibicuję :)
 
reklama
Silm, szkoda, może jeszcze nie czas... ale z pewnością nadejdzie... trzymam kciuki :tak:

A mój M coś przebąkiwał ostatnio o 3 dziecku, więc z tego wniosek, że nie mówi nie, tak jak było do tej pory - ja go musiałam jakoś przekonywać... a teraz byłam w aptece i miałam folik kupić, bo jakby co, to od wakacji mieliśmy zaczynać, ale jakoś spękałam i nie kupiłam... sama nie wiem, niby droga wolna, a ja mam już bardzo duże wątpliwości :eek::eek::confused2:
 
Do góry