reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Silm, gratuluję :-) cieszę się bardzo... dba o siebie...:tak:

Kobietka, no fajnie że niedługo się możecie starać... tyle już wytrzymałaś, to i ten miesiąc szybko zleci... trzymam kciuki...

Ciekawe, co u Klaudii... czy ona już ma rodzić? A może już urodziła...

Ja dawno na bb nie wchodziłam... ale starać się nie staramy... tak jakoś wyszło...:sorry:
 
reklama
Czuję się dobrze, nie mam dolegliwości, tylko wyniki kiepskie, już mam za mało płytek krwi, jak się nie podniosą to hematolog, ale tym się będę martwić 25, jak odbiorę wyniki.
Poza tym jestem przerażona, bo dwójka, niecałe dwa lata różnicy i takie tam :)

oj to trzymam kciuki aby się podniosły, dasz radę kochana wszystko się ułoży i będzie dobrze zobaczysz;)
no ja czekam i faktycznie się już naczekałam ,mam nadzieję ,że staranka będą owocne i ciąża zdrowa i donoszona ;)
Tola - wpadaj czasem popisać nawet jeśli się nie staracie to chętnie się dowiem co u Ciebie słychać;)

 
Tola sądzę, że urodziła, bo ja już w 19 tygodniu, to ona na pewno już po terminie... tak mi się przynajmniej zdaje, bo ona zaszła w tamtym roku
 
Jord, w ogóle to gratuluję zostania mamą :) i dziękuję za gratulacje :) w urodziny starszej nie dam rady, nie dadzą mi tyle przetrzymać ;) teraz mikołajowe będzie :)
 
Verita - trzymam kciuki w takim razie daj znać czy się udało :)
no ja już odliczam staranka ,a raczej mój suwaczek odlicza czas do nich , bo uwaga uwaga od września będziemy działać pobudzam wątek do życia może dołączą jakieś kobietki , które się starają na rok 2014????
Zapraszam "stare " bywalczynie i nowe osóbki do dyskusji postaram się więcej zaglądać.

Hej
napisze krotko zwiezle i Na temat;-)
jastem staraczka od 2010 kiedy to urodzilam coreczke Vanesse ;-) w listopadzie bedzie miala 3latka. Syn starszy ma juz 9 lat.
kocham dzieci i chcialabym zaczac starac sie o jeszcze jedna Ksieznicze od sierpnia 2014 ;-))))
trzymajcie kciuki aby mi sie nie odwidzialo ;-)))
 
Silm, szkoda, może jeszcze nie czas... ale z pewnością nadejdzie... trzymam kciuki :tak:

A mój M coś przebąkiwał ostatnio o 3 dziecku, więc z tego wniosek, że nie mówi nie, tak jak było do tej pory - ja go musiałam jakoś przekonywać... a teraz byłam w aptece i miałam folik kupić, bo jakby co, to od wakacji mieliśmy zaczynać, ale jakoś spękałam i nie kupiłam... sama nie wiem, niby droga wolna, a ja mam już bardzo duże wątpliwości :eek::eek::confused2:
To tak jak ja widze ;-) ja chcialam on nie chcial teraz on chcial ja nie
w przyszlym roku pod koniec wakacji ;-)))
 
Witam serdecznie:-)

Jestem mamą już jednego Kochanego Smyka, a od kilku dni intensywnie staramy sie z mężem o rodzeństwo dla Aleksa:-)
Mąż jest pewien, że na początku października na 100% okaże się, że jestem w ciąży, ale ja jakoś mam obawy, chociaż nie ukrywam, że bardzo bym się cieszyła:-). Pierwszy raz zaszłam w ciążę praktycznie w I cyklu starań więc mam cichą nadzieję, że teraz też Nam się tak uda:tak:

Czy mogę w związku z tym się do Was przyłączyc?
 
Witam serdecznie:-)

Jestem mamą już jednego Kochanego Smyka, a od kilku dni intensywnie staramy sie z mężem o rodzeństwo dla Aleksa:-)
Mąż jest pewien, że na początku października na 100% okaże się, że jestem w ciąży, ale ja jakoś mam obawy, chociaż nie ukrywam, że bardzo bym się cieszyła:-). Pierwszy raz zaszłam w ciążę praktycznie w I cyklu starań więc mam cichą nadzieję, że teraz też Nam się tak uda:tak:

Czy mogę w związku z tym się do Was przyłączyc?
Trzymam kciuki aby ci sie udalo ;-)
 
reklama
Do góry