reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta Prosze o pomoc Test+duphaston

Witam Was kochane

Mam zapytanie ,
W załączniku dodam zdjęcie
W skrócie..
Jestem na drugim cyklu z duphastonem
Staramy się o dzidziusia
Wczoraj wieczorem w tym cyklu przyjęłam ostatnia dawkę duphastonu , ginekolog kazał testować bo w razie gdyby się udało mam kontynuować przyjmowanie leku.
Wykonałam dzisiaj rano test czy pomożecie mi go rozszyfrować, widzę na nim cień cienia ale mam wątpliwości czy to czasem tylko moje urojenie .. na test siusiany napewno jest za szybko jednak jakbym tam coś widziała, iskierke nadzieji
Byłam także rano na becie ale nie mogę spokojnie wysiedzieć i czekać na wynik moze uzyskam od Was szybciej odpowiedź
Czy też tam coś widzicie. ?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Serdecznie pozdrawiamg
Gratuluję. A tak btw kiedy planowo powinnaś dostać miesiączkę ? Pytam bo zastanawiam się czy już powinnam robić test czy za wcześnie
 
reklama
Gratuluję. A tak btw kiedy planowo powinnaś dostać miesiączkę ? Pytam bo zastanawiam się czy już powinnam robić test czy za wcześnie
Planowo 15.08
Ale przyjmowałam duphaston po owulacji i miesiaczka mogłaby przyjść szybciej wczoraj wieczorem miałam zjeść ostatnio tabletkę i dzisiaj się testować jeżeli pozytyw brac dalej.

Dziękuję bardzo 😘😘
 
Planowo 15.08
Ale przyjmowałam duphaston po owulacji i miesiaczka mogłaby przyjść szybciej wczoraj wieczorem miałam zjeść ostatnio tabletkę i dzisiaj się testować jeżeli pozytyw brac dalej.

Dziękuję bardzo 😘😘
Betę powtórz w sobotę a nie w poniedziałek bo wtedy będzie można zbadac przyrost.
 
Kurcze w sobotę zamknięte mają.
A jakbym zrobila jutro o tej samej porze co dzisiaj. ?
Po 24h raczej nie. Myślę, że warto posłuchać lekarza i zrobić w poniedziałek. To będą 4 doby, więc przyrost da się spokojnie sprawdzić. A już napewno lekarz będzie dobrze wiedział czy jest ok.
W razie czego na necie są też kalkulatory przyrostu.
A może uda się znaleźć inny punk tego samego laboratorium?

Może ktoś inny się jeszcze wypowie.
 
Po 24h raczej nie. Myślę, że warto posłuchać lekarza i zrobić w poniedziałek. To będą 4 doby, więc przyrost da się spokojnie sprawdzić. A już napewno lekarz będzie dobrze wiedział czy jest ok.
W razie czego na necie są też kalkulatory przyrostu.
A może uda się znaleźć inny punk tego samego laboratorium?

Może ktoś inny się jeszcze wypowie.
Szukam nawet w dalszej odległości od miejsca zamieszkania ale niestety , to badanie wykonałam w diagnostyce a jedyne otwarte w sobotę to bruss
 
reklama
Hej! U mnie problem z pęcherzykami, dziś miałam monitoring i dostałam zastrzyk ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka 23mm... Czekamy na cud
 
Do góry