reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Moniu Ty odwykłaś?. Ja myslalam ze Ciebie to nie dopadnie. :-) I nie mow mi tylko ze nie popijasz tearz winka ?

A no niestety tak się stało.
Uczyłam się do tego egzaminu, musiałam forum odłożyć no i jakoś tak wypadłam z rytmu. A teraz ciężko wrócić.
Zresztą już nie ma tego co kiedyś, tych wieczornych maratonów ... nikt nie pije :-D
Chociaż np ja siedzę wlaśnie przy Ksztelanie niepasteryzowanym :cool2:

Nie mogę edytować ...
więc piszę pod postem

I nie mow mi tylko ze nie popijasz tearz winka ?
:-D:-D:-D
Dobre
Dopisałaś to później :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A no niestety tak się stało.
Uczyłam się do tego egzaminu, musiałam forum odłożyć no i jakoś tak wypadłam z rytmu. A teraz ciężko wrócić.
Zresztą już nie ma tego co kiedyś, tych wieczornych maratonów ... nikt nie pije :-D
Chociaż np ja siedzę wlaśnie przy Ksztelanie niepasteryzowanym :cool2:


Moniu zawsze wiedziałam że moge na Ciebie liczyc ja przy czerwonym winku. A co do "klimatu" faktycznie juz nie ma tego co kiedyś. Ja myślalam że przeszłyście na XXX. Opowoadaj co u Lilci?.
 
Marcelku,wszystkiego najlepszego z okazji roczku!!!


Jak strumyk bystrej wody po zielonej płynie niwie tak niech płynie wiek Twój młody mile i szczęśliwie.




13-630x525.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witajcie moje Kochane :-)


Moniko i Marcelku -
Wszystkiego co najlepsze z okazji ukończenia roczku!!!
Życzę Wam oby kolejny rok minął w miarę z dala od skazy, obyście mogli cieszyć się wszelkimi smakami życia,
oby uśmiech zawsze na Waszych buziach gościł (Barmanko - Tobie przede wszystkim życzę spokoju, abyś mogła wtórować Marcelkowi w tych beztroskich śmiechach), dużo kasiory na wszelkie zachcianki, no i zdróweczka, co by nic Wam nie przeszkodziło w cieszeniu sie życiem

Buziaki od Nas :********************



npnsyo.gif
 
reklama
troszke mnie nie było,ale chyba nikt nie zauważył-jakoś to przeżyje:-D
Zła jestem bo tak mnie angina rozłożyła:wściekła/y:a jutro komunia Chrześniaka mojego m,a żeby było śmieszniej to sukienke kupiłam na ciepły dzień:no:a pogoda do bani szaro buro i deszczowo:no:no i musze iść w czymś innym.
MARCELKU wszystkiego naj naj najlepszego z okazji 1 urodzinek!!!
Oraz wszystkiego najlepszego dla Solenizatów ,których święto przegapiłam:zawstydzona/y:

Przepraszam,że tak ogólnie i życzenia krótkie,kiepskie samopoczucie nie pozwala mi na więcej,uciekam pod kordełke moja mama bawi Nicol to musze korzystać i choć troszke się kurować,miłego weekendu pa majóweczki.
 
Do góry