reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
to tak w miarę:tak:.

Ostatnio patrzyłam na reklamę przedszkola,, Zostaw swoje dziecko w bezpiecznych warunkach za jedyne 1400 złoty ''.:-D

Idę ogarnąć towarzystwo bo już o kolacje wołają.
 
Ja za niepubliczne płacę 320 więc jest różnica
Moni coś mi świtają te imiona:-D
Jejku dzisiaj miałam na 4 rano do pracy i powoli odpływam,jeszcze tylko lampka wina i mogę iść spać;-)
 
Ostatnia edycja:
Kasia no jest :tak:
A koleżanka mi mówiła, że w miasteczku obok nas tyle co ja za prywatny tam płacą za państwowy, u mojej mamy też :baffled:

Oj jak ja bym napiła się winka lub zimnego piwka :rolleyes:
 
Kasiu więc rozumiesz ,że muszę dbać o moje krowy choćby z sentymentu dla starych dobrych czasów:-D.

Ja też bym coś chlapnęła. Sama nie wiem co:baffled:.
Dobra idę kąpać dzieci bo jutro na rano do szkoły.
 
Zapraszam na winko:tak:
Filipa nie muszę chwilowo kąpać jestem zwolniona a Wiktorka samoobsługowa więc mam wolne Filip śpi już.
 
Ostatnia edycja:
Witam się wieczorkiem po pracowitym dniu...ufff.
Kasiu dla ciebie:
6lrqeIMGP0943.jpgf8aujIMGP0977.jpgzcdwwIMGP0819.jpgzpjgqIMGP0935.jpg
Moniko dziękuję ,Filipek ma ogólnie ma się dobrze dobrze,niestety gdzieś go zawiało i dziś od rana paskudnie kaszle i cieknie mu z nosa. Poza tym pomysłów ma owszem 1000 na minutę i czasem trudno nadążyć ale staram się jego niespożytą energię kierować na właściwe tory i tak:angażuję go w kuchenne prace(co sprawia mu niesamowitą radość a mnie pozwala na kontrolę:-)) wymyślam zabawy połączone z poznawaniem świata(tory przeszkód, mapy skarbów),zabawy kreatywne(malowanie palcami,wyklejanki i niezastąpiona ciastolina)

Poruszacie nieciekawy temat przedszkola. U nas rok temu dostało się tylko troje trzylatków i to z niepełnych rodzin:baffled:. Ja zastanawiam się czy w tym roku posyłać Filipa. Od października przyjaciółka będzie do mnie przywozić swoją 5 miesięczna córeczkę więc rozważamy pozostawienie młodego w domu.

Kasico gry na FB faktycznie fajne:-D
 
MMatysia znowu mi ślinka cieknie, pysznie to wszystko wygląda A co do gier to właśnie mi zaproszenie na Angry Birds przyszło, no koło 15 i "zaginęłam w świecie wirtualnym" bo jestem od tego uzależniona :cool2:

Kasia ja bym chętnie na to winko wpadła, ale jeszcze 3/4 m-ce abstynencji
 
reklama
Matysia wybieram obrazek numer 2:-D bo 4 niewiadomy za pączki i ciasteczka podziękuję z wiadomych powodów;-)
Kasica trudno wypiję sama:-p
 
Do góry