reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

Temat na forum 'Mamy będące w domu' rozpoczęty przez shady, 5 Październik 2006.

1. shady

shady Fanka BB :)

na ten watek zapraszam wszsytkie mamy, ktore chca zalozyc wlasna firme, ktore chca pracowac na swoim a takze te ktore maja swoje firmy ... bedziemy sobie pomagac, radzic itd.

2. figielek79

figielek79 Aktywna w BB

No to moze ja zaczne:
    Wlasnie wyslam maila do szkoly fitnessu o kalendarz szkolen i kosz zobaczymy czy mi ktos odpisze
    Tak wsnie pomyslam zebym weszla w spolke z ta instruktorka co terach chodze do niej na zajecia- pogadam w najblizyszm terminie z nia na ten temat
    ps ma byc na zielono-???

3. reklama
  4. Mija

Mija Fanka BB :)

No to teraz ja :-)
    Jak niektóre zwas wiedzą od jakiegos czasu mieszkam sama z Noesiem... i jak narazie nie zapowiada sie że sie to zmieni.
    Musze wiec wziąśc sie w garść i zacząc zareabiać pieniądze.
    Przeraża mnie perspektywa tego że mam przacować od poniedziałku do piatku od świtu do nocy (choć teraz i soboty zadko kiedy są wolne) a mały całe dnie wżłobku :no:...a ja widze go tylko jak zasypia
    Postanowiłam zaryzykować i zdobyc kredyt ,pożyczke ,dofinansowanie z unni..cokolwiek co pomoże otworzyc mi sklep z ubrankami dla dzieci,
    Narazie szukam sposobu i troszke sie załamuje bo jak narazie ni9c z dofinansowań unijnych mi nie przysługuje :sick:
    Kredytu nie dostane..ale sie nie poddaje szukam
    Znalazłam fundacje która za darmo szuka sposobów zdobycia pieniędzy dla takich ludzi jak ja , potem pomaga pisać biznes plan i doradza krok po kroku..zobaczymy planuje sie udać do nich w przyszłym tygodniu :happy:

Myślałam tez o ,,domowym przeczkolu,,

5. shady

Mija :) czyli mamy ambicje podobne, ja tez chce sklep ale nie z ubrankami wiec nie bedziemy konkurentkami, ale mozemy osbie nawzajem pomoc, polazic razem, podowiadywac sie, a moze i otworzyc sklepy obok siebie :-) :-) :-) co Ty na to? tylko Ty pewnie masz jakis kapital na poczatek bo ja nawet centa nie mam

6. Mija

Shedy właśnie staram sie o pieniadeze bo narazie nie mam złamanego grosza i zadnych perspektyw na to ze przyjdą pieniadze...gram w totka :happy:
    oCZYWIśCIEżE NIE BEDZIEMY ZE SOBA KONKURECIą ,SUPER BY BYłO MIEć COś OBOk siebie :happy: zawsze by było razniej
    Jak już sie pozbieram i uporam z robota mozemy razem pojechać do tej fundacji ,jak bedziesz chciała wczesniej to wysłałam ci link ,możesz sama

7. shady

no to jestesmy w tej samej sytuacji, i nie ma problemu razem mozemy sie rpzejchac bo jednak Ty lepiej sie na firmach znasz niz ja ;) wiec spokojnie poczekam az bedziesz miala czas :)

8. Mija

A apropo drugiej opcji
    Czy dawały byście swoje dzieci do,,domowego przeczkola,,
    Mieszkania specjalnie przygotowanego dla maluszków
    - jeden pokój zabaw, kolorowy z pufami, zabawkami miękką podłoga
    -drugi sypialaniany
    -kuchnia przystosowana , gdzie jedzenie bybyło gotowane w domu i z fotelikami do karmienia

Gdzie opiekunkami dla dzieci sa mama małego chłopca z wykształcenia plastyk rzemieślnik + przedszkolanka lub miła starsza pani z doświadczeniem niani
    Gdyby takie przedszkole miało góra 5 dzieci w podobnym wieku żeby sie na wzajem stymulowały i razem bawiły

9. shady

Mija rewelacja, pewnie ze bym dawala Alana do takiego domowego przedszkola, super sprawa

10. reklama
  11. zuzia1

zuzia1 Moje dzieciaczki-cudaczki

Mija - z tego co słyszałam, to założenie przedszkola w domu wcale nie jest takie proste. Trzeba spełniać odpowiednie wymagania, między innymi Sanepidu. No i jeszcze trzeba mieć chyba wykształcenie w tym kierunku. Może najpierw spróbuj pogrzebać w internecie, lub gdzieś popytać zanim zaczniesz działać. Powodzenia:-).

12. mordziulka

mordziulka MAMUSIA HUBUSIA

mija pomysl rewelacyjny z domowym przedszkolem!!!!!! ja bym oddala dziecko do takiego na pewno!

Poleć forum