reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

Można również w nico inny sposób. Poprzez pisanie artykułów do różnych stron zwykle art. takie mają ok 1 tyś znaków, więc jest to kilka -kilkanaście zdań. Płatność od 2- 5pln za taki artykuł. Nie jest to dużo ale zawsze można zarobić gdy nasza pociecha śpi i mamy trochę czasu jakieś 20 pln na dzień za godzinkę pracy

Witam serdecznie ja siedzie z moim maleństwem w domku i nie powiem że przydała by sie dodatkowa gotówka , juz szukałam w internecie pracy w domu ale zawsze trzeba wpłacić najpierw pieniądze a troszkę się boje że to oszuści :-( A z tymi artykułami to jak jest ? Gdzie można pisać takie artykuły ?
 
reklama
Ja obecnie szukam pracy a starania o dzidziusia rozpoczynamy w połowie przyszłego roku. Jak wiadomo ciężko teraz o dobrą pracę. Myślałam, żeby rozkręcić coś swojego, co da się wykonywać w domu. Jak dzidzia się urodzi to będę mogła się nią opiekować i pracować jednocześnie. Czy macie może jakieś pomysły?
 
Ja obecnie szukam pracy a starania o dzidziusia rozpoczynamy w połowie przyszłego roku. Jak wiadomo ciężko teraz o dobrą pracę. Myślałam, żeby rozkręcić coś swojego, co da się wykonywać w domu. Jak dzidzia się urodzi to będę mogła się nią opiekować i pracować jednocześnie. Czy macie może jakieś pomysły?
Ja się zastanawiam nad zrobieniem kursu na księgową wtedy mogłabym pracować w domku , taki kurs można zrobić ucząc się korespondencyjnie czyli materiały przysyłaja do domku i to jest samodzielna nauka później idzie sie tylko na egzamin , bardzo dużo zawodów jest do wyboru i nie trzeba chodzic na zajęcia :D
 
Mam problem i nikt niepotrafi mi pomoc go rozwiązać.Chodzi mianowicie o udzielenie mi urlopu wychowawczego, niewiem jakie mam prawa. W kwietniu 2008 roku podjelam prace w firmie , 18 Maja 2009 roku urodziłam dziecko i do dnia 4 pażdziernika miałam urlop macierzyński. Od dnia 5 pazdziernik do 31 pazdziernika przebywam na urlopie wypoczynkowym. Z dniem 31 pazdziernik pracodawca chce rozwiazac umowe ze mna. Chciałam isc na urlop wychowawczy ale moj pracodawca powiedział ze cos takiego mi sie nei należy. Czy możecie mi jakos pomoc???
 
Mam problem i nikt niepotrafi mi pomoc go rozwiązać.Chodzi mianowicie o udzielenie mi urlopu wychowawczego, niewiem jakie mam prawa. W kwietniu 2008 roku podjelam prace w firmie , 18 Maja 2009 roku urodziłam dziecko i do dnia 4 pażdziernika miałam urlop macierzyński. Od dnia 5 pazdziernik do 31 pazdziernika przebywam na urlopie wypoczynkowym. Z dniem 31 pazdziernik pracodawca chce rozwiazac umowe ze mna. Chciałam isc na urlop wychowawczy ale moj pracodawca powiedział ze cos takiego mi sie nei należy. Czy możecie mi jakos pomoc???

Z tego co sie orientuje, to na urlop wychowawczy mozna pojsc do konca umowy jesli jest umowa na czas okreslony. A tak to tylko jak ma sie umowe na czas nieokreślony. Poczytaj kodeks pracy. A z tym zwolnieniem, to nie wiem czy może z toba tak rozwiazac umowe, jestes matka i chyba cos w rodzaju ochrona Cie obejmuje. Najlepiej by było jakbyś się dogadała z kimś ktoś pracuje w kadrach itp.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamy będące w domu ze swoimi pociechami :-) Ja chciałam się z Wami podzilić moim pomysłem na długie zimowe wieczory i nie tylko...Otóż jest to projektowanie i wykonywanie biżuterii hand-made. Dla mnie to super odstresowanie po całym dniu.
Teraz w ofercie świątecznej przygotowałam niedrogie komplety/ kolczyki + naszyjnik lub bransoletka/ oraz zestawy kolczyków,które samodzielnie można skomponować :biggrin2: Komplety są zapakowane w ozdobne,świąteczne pudełka.Wystarczy tylko napisać od kogo i dla kogo jest dany prezent.:biggrin2:
Jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę przesłać na maila wirtualny katalog lub wysłać fotki.

ZAPRASZAM
IMG_0102.jpg

IMG_0143.jpg

IMG_0161.jpg

IMG_0189.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry