reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

Melduję się! ;)
I należy mi się chyba ze 100 kopniaków prosto w du...!!!!
bo od paru dni nie ćwiczę! i powiem szczerze nie chce mi się...kto mnie zmobilizuje????????
 
reklama
chyba ja ...bo pusto tu.....a więc ....Madzikk..MEGA KOPNIAK DLA CIEBIE.... niech boli, poboli i przestanie a moze zapał złapiesz...;)
 
Hogatko boli boli i to bardzo...ale chyba nie pomógł bo i tak się nie wzięłam do ćwiczeń!!! oj ale już obiecuję...że od poniedziałku biorę się ostro do roboty ;)
 
Madzikk trzymam za słowo !!! Proszę o raport w poniedziałek.

Moze jak te mrozy się skończą to wiecej z nas się zmobilizuje. W taki zią to wszystko zamaraza - nawet chec do ćwiczeń. Trzymajcie sie cieplutko.

Ja wczoraj poćwiczyłam, wykąpałam się, wmasowałam krem na celeulit i zawinełam sie folią na noc. Zobaczymy jakie i czy bedą efekty.

Buziaki ;)
 
ja na razie znowu....ćwiczę... ;D

Hogata na mnie folia też czeka tak się zbieram i zbieram do tego filiowania...hhhmmm a można jakoś spać???
 
Wronka wiesz myślałam , że bedzie źle ale wogóle mi nie przeszkadzała. Kiedys dawno temu tez próbowałam ale wtedy wytrzymałam chyba tylko z godzine. Ale chyba krem wtedy był bardziej tłusty. Ten który kupiłam to żel i ładnie sie wchłania. Czekam na wiesci jak juz zaczniesz sie zawijać i na efekty.....no i gratulacje....ze sie zmobilizowałas do cwiczeń....brawo!!!!
 
a jaki masz krem jeśli można wiedzieć??....ja co prawda na razie z kremami za bardzo eksperymentowac nie mogę bo karmię piersią wieć zostaje mi tylko oliwka...ale tak na przyszłość pytam :D
 
Wronka  ja kupiłam sobie wczoraj termoaktywny żel wyszczuplająco - drenujący firmy Bielenda  ..  http://esentia.pl/servlet/SNFProduct?p_pid=26369&session=7f0e0c215811df76  ... tu mozna wiecej poczytac na jego temat. Po prysznicu wysmaroawałam uda, posladki i brzuch i zawinełam sie folia. Na noc. Rano  umyłam i posmarowałam drugi raz. Szybko sie wchałania i nie zostawia tłustego na ciele. Pieknie pachnie. Po nałozeniu rozgrzewa - było mi super ciepło w pupę  - i troche mrowi .. i skóra sie zaczerwienia - tak ma być.

Na watku diety/ładne mamy załozyłam wątek "ceculitowi mówie nie" - zapraszam jak juz bedziesz mogła specyfiki stosowac ;)
 
Oj jestem jestem...a co tutaj tak pusto?
nikt już nie ćwiczy...a Hogatka??????? ;D
;)
Wczoraj nie ćwiczyłam............ale już dzisiaj to zaczynam na mur beton!!!!!!!!!!!!
Aż się boję wejść na wagę....bo zjadłam przez weekend pół tortu........mniam na bitej śmietanie! oj i pewnie mi przybyło ze 2 kg......o kurde a może i więcej ::)
 
reklama
No zrobiło się spokojnie ...moze w sen zimowy zapadłyśmy czy coś? .... ja cwicze teraz co drugi dzień: brzuch (cwiczenia z 6 weidera - 2 serie po 20 powtórzeń) i uda i posladki - zaczełam przedwczoraj. Dzisiaj znowu cwiczonka. Przydałby mi się kopniak , bo coś .... cieniutko z motywacją.

Madzikk ...a który to dzień ćwiczonek? I kopniaczek ... a tort no cóż...chyba nikt by sobie nie odmówił ;)
 
Do góry