reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

hej, hej, hej!

Jest poniedziałek wiec dobry czas zeby znowu sie zmobiliziwać. Ja ostatnio troche sie rozleniwiłam, dietka lekko potraktowana po macoszemu, ćwiczonka tez. Az mi wszytd bo zostało mi 10 dni do końca. No cóż cwiczenia kontynuuje. A to wszystko przez to ze efekty są juz widoczne w postaci bardzo lużnych ciuchów. I to mnie zgubiło.
Dlatego od dzisiaj wracam na obrany tor i grzecznie zmierzam do celu. Musz zrzycić jeszcze 2 cm w biodrach no i ze 3 kiloski zjechać.
Trzymajcie sie ciepło.
Agnexx ....racja internet pochłania...ja tez juz czasem na tym sie łapie. Dlatego miniony łikend prawie wcale nie zgalądałam. Dzieci sa najważniejsze,
Moo .... egzaminy to niezły stresik wiec pewnie kiloska zgubisz...a potem wracaj do ćwiczonek. Powoodzenia na egzaminach!!!
A wszystkie pozostałe ....dziewczyny....piszcie , piszcie jak tam wam idzie...no i ktoś musi mi kopa dać na początek tygodnia ...;)
 
reklama
Hogata no to na Twoje osobiste życzenie KOPNIAK ode mnie ;)...poczułaś go?

Ja też się przyznaję z bólem serca do lekkiej porażki weekendowej....bo ani w sobotę ani w niedzielę nie ćwiczyłam :mad:dupa wołowa ze mnie ;) więc też aż się proszę o kopa!!!!!
Dobrze chociaż że jedzonko nadal ograniczam i po 18 nie jem już nic :laugh:
 
Hogata ty jesteś niezła w aerobicznej 6 Weidera-ile jest powtórzeń od 10 dnia i dalej....nie mogę tego przeczytać w internecie bo strona jest chba w przebudowie... ;)
 
no to witam w klubie bo ja też w weekend zawaliłam....a dzisiaj też nie za bardzo mi sie chce...ostatnio strasznie mi zimno przez te mrozy i najchętniej wskoczyłabym pod kołderke...rece mam normalnie lodowate...a ,że mieszkam w domku i ogrzewanie na gaz mamy...to same wiecie,że cały czas nie mamy goraco tak jak w blokach...a do tego ja straszny zmarźlak jestem...i jak mam ćwiczyć skoro się trzęse z zimna.....wwwwrrr...a na dodateko pojadłam wczoraj i dzisiaj ciasteczek...bo gości mieliśmy....no i dupa... :mad:
 
madzikk hoga77@wp.pl : to mój mail , jak chce jeszcze któraś 6 Weidra to piszcie to wam wysle.


Widzę ze wszystkie hurtem zaczynamy nawalać. Ja wczoraj ćwiczylam ;) i mam nadzieje ze do końca dotrwam. Powodzenia.

Martyna zdahj egzaminy na same 5 i nie obija mi się tu......... ja rozumiem stresy..... trzymaj sie. ;)
 
madzikk...jak pech to pech....poczta mi nawala a cwiczenia mam zapisane na kompie w pracy...a bede w czwartek to ci przesle. pozdrawiam
 
ja cwiczyc nie cwicze (ale to z powodu mojej macicy) ale nie jem slodycz .... i troszke mniej jem - tzn. teraz jak sie denerwuje nowa praca to praktycznie nie dam rady jesc ale jakos mi to nie przeszkadza ;)


pozdrawiam
 
reklama
Dawno mnie tu nie było.  ;)
Jak już pisałam przerwałam A6W, ale co jakiś czas staram się ćwiczyć. Efekty widać - dieta i ćwiczenia pomogły, wchodzę w ciuch sprzed ciąży -  juupppppi
Teraz zwiększyłam kaloryczność i będę utrzymuwać swoją wagę.

Hogata podziwiam Cię i trzymam kcuki, abyś wytrwała do końca. (ja też bym chciał, może za drugim razem  :-[)

Dziweczyny co za głupoty Wy tu wypisujecie  ;D, przecież jesteście super mamami.
Niestety taki to już los kobiety (NIESPRAWIEDLIWE  :mad:) i to dla naszych pociech musimy się teraz borykać.
Ale nic nam nie zastąpi wielu wspaniałych chwil z dzieśmi, ich uśmiechy i takich tam ...

Jak to pisała hogata KOPNIACZEK KU POKRZEPIENIU dla wszystkich !!! (to już chyba nasze forumowe hasło  :laugh: )
 
Do góry