reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A u mnie porazka :( Caly dzien obylo sie bez cyca a przed snem rozkleilam sie i dalam bo byl wielki placz nie tak jak wczoraj mi sie udalo :mad: Moze bym i nie dala ale nie zjadla dzisiaj butli i balam sie ze jednak ona moze jest glodna :p I teraz nie wiem juz calkiem jak mam odstawic tego mojego ssaka od cyca ??? Jestem w kropce.Ide zaraz spac wiec zycze wszystkim dobrej i przespanej nocy!!!
 
reklama
hmmm niestety nie pomoge, u nas odbylo sie to bez problemu pewnie tylko dlatego ze maly skonczyl 3 miesiace jak odstawialm od cyca .
 
A jeszcze cos na klikam bo mnie caly czas to dreczy to odstawianie od cyca :mad: Nie wiem nawet czy jesli mi sie uda to jak rano zje na sniadanko kaszke na mleku modyfikowanym i wieczorem na kolacje czy to wystarczy zamiast mojego mleka?
Joanna dzieki za checi ;)
 
Cześć dziewczynki. My dzisiaj spędziliśmy dzień u dziadków więc ja miałam słodkie lenistwo hehe, co prawda dziadkowie mieszkają 3 km od nas ale ważne że byliśmy w gościach hehe ;). Szkrabik już słodko lula, co prawda dziąsła nam niedawały zasnąć ale cud maść pomogła :D. Jutro z rana robie dym o wózek - moja zgaga od dwóch dni-mam nadzieję że wszystko się wyjaśni i wreszcie przejdzie mi ten ból głowy. Pozdrawiamy i życzymy słodkich snów Aga i Olcia
 
dobry dzien bardzo witam !!!

ale co to , POBUDKA !!!!! WSTAWAC piekny dzionek sie zaczol>...........


witajcieja wczoraj wpadlam puznym wieczorkiem zeby tylko obczytac a dzic cos tam skrabne
dziecie moje najmlodsze dzis sie zbudzilo pare minut po siudmej ale ze spi na lozku pietrowym_na dole_ to poprostu zeszla sobie i sie troszki najpierw pobawila i dopiero przed 8 zawolala mamusie na siusiu i oczywiscie biegusiem musiala byc butelacha a teraz lezy sobie z e spiacym jeszcze tatusie na lozku i oglada Skubiego ,synek jeszcze spi wiec ja mamkilka chwil mysle na klikanie z wami.....a tu cisza niema nikogOOOO
 
och zapomnialabym WTAM NOWA MAMUSKE- kubusiowa :laugh:

zycze milego dnia i usmiechow duzo od naszych pociech
jak niema nikogo to skocze na inny watek
 
witam ja też już jestem musiała,m poczekać aż córcia zaśnie bo obudziła się rano i dawaj do zabawy
ale za to przespała mi w nocy 7,5h to rekord! :laugh:
 
Dzien dobry !!!!!!!!!! ;D

Nareszcie słoneczko zawitało do naszych okienek, mozna pawkowac sie na spacerek.
Kubus dzisiaj ma 7 miesięcy do kładnie o 9:20 tylko że jakoś kaprysi - moze ząbki idą bo spuchnięte dziąsełka.

izabelka - również całuski dla twojego Małego solenizanta !!!!!!!

Lece na sniadanko, mężuś przygotowuje!!!!!! 8)

Wstawa!!!!!!!
Do wieczorka
 
wiecie co już wcześniej wyczytałam że jak położy sie dziecko spać do 21 to dłużej śpi i ma twardszy sen ale nigdy mi się to nie udało zawsze ją kładłam tak22 albo 23 i spała przeważnie do 4 a wczoraj położyłam ją o równej 21 i przespałą do 4,30
wreszcie się normalnie wyspałąm mam nadzieję że nie zapeszę tym że sie pochwaliłam
 
reklama
Do góry