reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
halo halo jest tu kto? czy wszystkie pouciekalyscie? moi mezczyzni wstali zaraz beda jesc a ja na male zakupki lece bo jedzonka w domciu braklo!!!!!
 
Mija pisze:
[

Czy wam po pewnym czasie też tak zmiękły piersi???
:-[ Poprzednio chwile po karmieniu miałam twarde,teraz twardnieją tylko wtedy kiedy naprawde długo Nonka nie karmie
mam wrazenie jak bym produkowała mniej mleka ???
A może się przyzwyczaiły :-[


Ja mija też tak miałam ...to oznaka że produkcja pokarmu ustawia sie na potrzeby twojego Noesia :) czyli : Niebędzie ci sie ulewało z piersi miedzy jednym karmieniem a drugim :)
Bedziesz miała tyle mleka ile potrzeba twojemu malcowi :)
naszze organizmy sa niesamowicie inteligentne :)
 
W końcu mam cyfrówke. Narazie ucze sie ja obsługiwać bo ja do takich rzeczy to jestem matoł :D Ale sie ciesze!
 
dzieki lady troszke sie martwiłam...no i dobrze czasami miałam takie fontanny pod ciśnieniem z piersi ::)
a inteligentne ,inteligentne...tylko dlaczego muj potrzebuje ostatnio tyle ciasteczek,zamiast zrzucać ja choduje :p
 
najlepsze są pierniczki ;D i petitki te mleczne mmmmmmmmmmmm niebo w gębie a jutro moja mama drozdzowe przytarga ;D ;D ;D
 
Mija pisze:
Noe staje się mega łakomczuchem,zaczynam sie bać że nie starczy mi mleczka  :-[
wcina co 1,30....a może przesadzam i martwie się na zapas.
Czy wam po pewnym czasie też tak zmiękły piersi??? 
:-[  Poprzednio chwile po karmieniu miałam twarde,teraz twardnieją tylko wtedy kiedy naprawde długo Nonka nie karmie
mam wrazenie jak bym produkowała mniej mleka ???
A może się przyzwyczaiły  :-[
Mija Noe ma teraz prawie rzy miesiące, a wtedy jest zwększony "pobór" mleka w stosunku do "produkcji". Żeby było tyle ile trzeba to sobie ssie mamcię częściej niż normalnie., tj. do tej pory. Traw to około kilku dni i potem przerwy między karmieniem sięznow wydłużają. Do tego zmienia sietez po tym sygnale od Noego skład mleka, jest bardziej dorosłe, szczególnie w nocy.
Co do twardnienia piersi to twój synuś jest już teraz specjalista i potrafi je dokladnie opróżniać. Piersi tez ustawiły się na pory kiedy Noe zazwyczaj jada.
To niesamowite jak nasz organizm potrafi sie zgrać z potrzebami dziecka, jeśli damy obojgu na to szansę!!
POzdrawiam i radosnego bycia razem
 
reklama
Do góry