reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

jsorbek widzę że ubierasz butki swojej Majutce, ja tez próbowałam swojej zakładać, ale jej spadają i niestety zostaja nam kapcioszki,

a my juz najedzone, kupka zrobiona wiec spadamy na słoneczko,

a tak rano spała Majusia
bild02801ok.jpg
 
reklama
hej! ja juz wrucilam z zakupow! troszke znowu przytargalam oddalam jedno wzielam drugie! a wy pewnie na spacerki uderzacie wszystkie ja siedze w domku z hubkiem przymusowo jeszcze musze sie pomeczyc! szkoda mi go ale co mam zrobic! jeszcze moze roznosic zarazki a poza tym 3 jedziemy do szpitala jak pojede z chorym dzieckiem to mnie nie przyjma i znowu umawianie wiec musze jakos to przetrzymac! w sumie to wiecej spacerowalam z nim jak byl malutki w zime niz teraz !!!!!!!! ale taka polityka a na szpitalu bardzo mi zalezy!!!!!!!!!
wiec jak wy na spacerki to ja sie za sprzatanko i obiadek biore! do puzniej!
aha lady jak kierownik? nierozlozyl sie?
 
Pokoleji


Sorbek ale lacha z ciebie ::) :p ty wogole byłas w ciaży ??? ;)

Mordziulka
kierownik sie troche trzyma .Ma kaszel ale wlewam w niego 3 razy dziennie syropek Homeopatyczny MALINA i mysle że to nas uratuje .Mąż zdrowy wiec niema nowego nawału zarazków ;D

My już po spacerku a raczej po obleceniu rynku w koło i wszystkich pobliskich sklepów gdzie moge wjechac zz wózkiem czyli : 1 SKLEP :BIEDRONKA ::)
Przytachałam mrożonke z grzybkami i na obiad będzie grzybowa ;D


Co do butów to my PYCHA już od dawna w buciorach chodzimy .Ubieraj na skarpeteczke , lepiej sie trzymają


teraz siedze i wcinam precle z biedronki i zagryzam batonem <dbam o linie ::) >



Sorbus zaraz znajde foto kurtki to ci wkleje .A ty poszłaś na spacer w tej nowej spacerówce ???


Czesc Magdazłodzi :) Napisz nam coś o sobie i oa swoich maluchach :)
 
Słoneczko słoneczko kochane jesteś. Czekam aż synek się obudzi zjemy mleczko i na spacerek. Aż mi się chumorek poprawił jak taka pogoda za oknem :laugh:
CZeść Magda śliczne dzidzie, ja też jestem z Łodzi :)
PychaMajusia śpi bosko :laugh:
 
No to zaczne od siebie
Mam 28 lat i mieszkam sobie z mężem i córeczkami w Łodzi na teofilowie
Jesteśmy małużeństwem od czerwca 2002 roku.Jestem wesołą i troszke gaduowata osóbka i lubie pisac na forach.
Znalazłam was bo chciałam cos dowiedzec sie o skazie białkowe(właśnie u Kasi zdjagnozowali skazę białkową)j.Ciesze sie że jest tu duzo osób z Łodzi.Nie pracuje i siedze właśnie z córciami w domku.
A teraz troszke o moich dziewczynkach
Julia ma 4 latka i jest bardzo żywiołowa istotka wszędzie jej pełno i buzia jej sie niezamyka,bardzo kocha swoja młodsza siostrzyczke i bardzo czekała na jej przybycie nawet niejest o nia zazdrosna choc wiadomo że nieraz zdarza sie mała scysja.
Kasia 5 kwietnia skończy 6 miesiecy jest bardzo spokojnym i usmiechnietym bobaskiem.Jest bardzo ciekawa swiata i wszystko ja bardzo ciekawi co sie wokół niej dzieje.Rozsyła usmiechy do wszystkich osób które zwracaja na nia uwage.Niemamy jeszcze pierwsego ząbka i czekamy bardzo na te chwile.Szkoda że jest alergikiem i łapie czesto infekcje.Potrafi juz sie przekręcać na boczki i łapie rączkami wszystko co jest w jej zasiegu i pakuje do buzi ;D
Karmie ja cału czas piersia i powolo zaczynam rozszerzac diete.Nielubi smoczka tylko swoje paluszki.
No to chyba bybyło na tyle.Alez sie rozpisałam
 
reklama
L4dY-bIrd pisze:
Pokoleji


Sorbek ale lacha z ciebie ::) :p ty wogole byłas w ciaży ??? ;)


Sorbus zaraz znajde foto kurtki to ci wkleje .A ty poszłaś na spacer w tej nowej spacerówce ???



ja od dawna w spacerówce chodzę wygodniej, a kurtka myśłałm że dla Jasia ::) :-[
A z ta lacha to dałas czadu chyba że wkleiłam nie swoje zdjecie przez pomyłkę ;) :p
 
Do góry