reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja to się śmieje że tu nawet jest ktoś kto słońce latem kijem podpiera żeby nie zaszło, a jak zdechnie pies przy budzie to łańcuch jeszcze kilka dni szczeka :laugh2:.

To ja tez się pośmieję :-D:-D:-D... dobre to było... Aniu a gdzie mieszkasz w Bydgoszczy? Ostatnio bywałam tam często bo prawko zdawałam, bo ja jestem od 2 lat z Tucholi...
 
reklama
My juz po obiadku Kubus sie najadl i usnal;-):-)

Wiecie ale sie wku** bo dzieci jednak nie mialy tego sprawdzianu pani im przelozyla na jutro:wściekła/y::wściekła/y: - przeciez to jest dla takiego dziecka kolejny dzien nerwowki czy ona nie zdaje sobie z tego sprawy:baffled:. Najpierw zapowiada a potem przyklada. Moja Natalka jest zdolna, ale takie przekladanie to tylko dodatkowy stres dla dziecka:no:. Mala mi sie nie przyznala ze sie boi ale dzis rano bolal ja brzuch i mysle ze to z nerwow i co by to miala juz za soba to jutro powtorka z rozrywki:wściekła/y::wściekła/y:

PYCHA to dobrej zabawy ta nowa"zabawka";-):tak:

ANIA z tym szczekajacym lancuchem:-D:-D:-D jeszcze sie smieje:-D:-D

ELISABETH to slomianka jestes;-), ale z tego co wiem to twoj M jest policjantem to nie pracuje na miejscu tylko gdzies wyjezdza?? Nie pomysl sobie ze jestem wscibska tylko tak mi sie przypomnialo:dry: Wspolczuje ci miec meza mundurowego:no:
 
moje dziecko wlasnie wstalo wiec ide mu zupke dac.

AAA wlasnie mialam Was zapytac czy ktoras z Was lub korys z Waszych M nie jest czasem prawnikiem??? przyplatal sie do naszej firmy jakis gosciu ktory zaruca nam pare rzeczy, ale mnie wydaje sie ze on nie ma racji. Bradzo Was przepraszam ze tak oglednie pisze ale nie moge tej sprawy puscic tak poprostu na forum........
 
ELISABETH to slomianka jestes;-), ale z tego co wiem to twoj M jest policjantem to nie pracuje na miejscu tylko gdzies wyjezdza?? Nie pomysl sobie ze jestem wscibska tylko tak mi sie przypomnialo:dry: Wspolczuje ci miec meza mundurowego:no:

Nie, nie jesteś wścibska...:-)... mój mąż pracuje na miejscu w naszym mieście, ale teraz jest na kursie za Warszawą w Sułkowicach... będzie przewodnikiem psa...
Masz rację jakas nieodpowiedzialna ta pani nauczycielka... stresuje dzieciczków...
A Twój Kubus to chyba śpioch... ile razy dziennie śpi i po ile? Bo mój Kuba to już tylko raz po 1,5-2 godziny...
 
Nie, nie jesteś wścibska...:-)... mój mąż pracuje na miejscu w naszym mieście, ale teraz jest na kursie za Warszawą w Sułkowicach... będzie przewodnikiem psa...
Masz rację jakas nieodpowiedzialna ta pani nauczycielka... stresuje dzieciczków...
A Twój Kubus to chyba śpioch... ile razy dziennie śpi i po ile? Bo mój Kuba to już tylko raz po 1,5-2 godziny...


Kuba wstaje o 6.15 potem idzie spac kolo 9 spi godzinke potem kolo 13-14 i tez spi godzinke a potem kolo 17 znowu godzinka i kolo 21.30-22 to juz na noc:-)
 
Tylko ze z tym spaniem mojego Kuby to nie jest tak ze on ma tak wyregulowany rytm spania kazdego dnia. Czasami spi tylko raz dziennie czasami dwa razy a sa takie dni ze spi prawie non stop wiec to ciezko tak okreslic dokladnie:baffled: Ostatnie pare dni ma te same godziny spania a tak to zalezy od dnia:dry:
 
reklama
IwonaC to jest maly spioszek z synka,moja Vanesska do roku spala 2 razy w dzien a po roku raz dziennie spi, a czasem wcale.

Zaraz bedziemy jesc obiadek,dzis ziemniaczki i klopsiki z sosikem.Pozniej idziemy do lakarza.
 
Do góry